Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze można ponegocjować i włączyć w wymiane. Nie mówie zaraz o Wirtzu, ale Leverkusen ma całkiem ciekawego, lewonożnego i młodego stopera z Ekwadoru ;)
0
Ile my już zarobiliśmy kasy ze sprzedaży zawodników w tym, nierozpoczętym jeszcze okienku transferowym (wliczając również zimowe)?
Valle do Como - 6 mln
% ze sprzedaży Todibo - 8,5 mln
% ze sprzedaży Nico - chyba około 8 mln, tak?
Coś jeszcze było?
30
Mordo! :)
0
@Roobo lewego, ani też prawego obrońcy nie będzie. Garcia pokazał, że może być solidnym zmiennikiem Kounde, Hansi ufa Martinowi, a do pierwszej drużyny puka Torrents.
0
@robsesh to były czasy Bartomeu i chore transfery, które doprowadziły nas do ruiny. Tam byli sprowadzani nawet goście, którzy nie grali, ba nawet nikt nie myślał o tym, że grać będą. Nie taki był zamysł ich sprowadzania na pierwszym miejscu, ważne żeby robić wałki i prać kasę.
0
@VeB 1899 "zwykli kibice widzą, że to nie ma sensu" - no to mnie przekonałeś :D
0
@kodi77 Ferran i pozycja Raphinhi...przecież to już było przerabiane. Ferran to idealny zmiennik jako 9, gość wchodzący na podmęczonego rywala i to właśnie tam fantastycznie zbudował go Hansi. Marzy mi się klasy światowej 9 (jednak nie Gyokeres, który zwyczajnie mi nie pasuje do nas) i odejście już teraz Lewego, ale na równi ze sprowadzeniem LS, a nie kosztem wzmocnienia LS.
1
@BORO_12 zgadzam się. Chyba sam nie wierzyłem do końca w to co pisałem ;)
0
@takisobiektos mnie w sumie również. Tak naprawdę Pep miał w swojej karierze wiele wpadek transferowych.
0
@BORO_12 wiem, wiem. Ale gdyby tak miał przyjść tylko na wypożyczenie i przy niewielkiej tygodniówce, chętnie bym wypróbował. Darwin na LS w Benfice był kozakiem.
0
Ja bym się rozejrzał za takimi opcjami na LS, którym do końca w swoich obecnych klubach nie wyszło bądź wiedzie się nienajlepiej. Jeremy Doku, Darwin Nunez, Rodrygo... ;)
0
@Rewolucja123 właśnie nie odpaliłem go...
0
Gdzieś na X mignął mi post naszych zarobków i potencjalnych zarobków z zawodników, którzy mieli wpisani procent sprzedaży przy kolejnym transferze po odejściu od nas.
Pomoże La Rambla odnaleźć? ;)
0
@LOPEZ16 Ferran i dopłacić za Gakpo? :D
Ja Cię proszę! Ferran to idealny zmiennik na 9 u nas, IDEALNY!
0
@LOPEZ16 nie ten profil, nie robi wiatru, nie ma dryblingu, ani szybkości.
2
@Encore kapitalny grajek! Świetny technicznie z fenomenalnym dryblingiem i bardzo dobrym wykończeniem, a do tego mega praceusz!
Niektórzy jechali tu po mnie jak kiedyś wrzuciłem tu jego kandydaturę. Pisząc, że żaden z niego skrzydłowy:D
Minusy niestety były takie, że my nie mieliśmy kasy, on chciał bardzo duże pieniądze, a ma horyzoncie pojawiło się PSG. No i jeszcze oczywiście Deco, który od początku jako priorytet uważa Diaza. Nie oceniam, jeśli tylko Hansi to przyklepał i miał coś do gadania :)
0
@prokofiew bocznego obrońcę już wykluczyli. Świetne występy Erica na PO, Fort zostaje, Hansi w pełni ufa Martinowi, a do pierwszej drużyny puka Torrents. O podstawowych bocznych obrońcach mówić nie muszę.
Skrzydłowy to absolutny must. Życzyłbym sobie również niestety odejścia Roberta i klasy światowej 9 na jego miejsce. Natomiast kupno ŚO i GK, uzależniłbym od odejścia zawodników z wymienionych pozycji.
0
@Who_you_mam więc byłby tańszy i do rotacji w sam raz ;)
1
@tbas ktoś powinien skontrować ten post i wrzucić nasze, ładujące się gwiazdy i przyszłe gwiazdy z La Masii ;)
0
Barca powinna zakontraktować jeszcze kogoś z Azji, aby zwiększać swoje zarobki w tamtym regionie. Może powrót Syna Marnotrawnego? ;)
2
Jakie te wszystkie kampanie są żenująco śmieszne, polegające najbardziej nie na swoim programie, a wywalaniu brudów swojemu kontrkandydatowi.
0
@bartekvisca jakby nie było to tematy jednak również polityczne ;)
0
@gaucho104 czytałem, że ma być trzecim najlepiej zarabiającym.
0
Ale trofea się ładują, jeszcze specjalne biuro sędziowskie by się przydało ;)
2
https://x.com/AdriRM33/status/1924896974924386409
Widzę, że nic się nie nauczyli, nadal straszą transferami przed sezonem :D
0
Jak ten Diaz Wam nie podchodzi, to może Rodrygo na LS? ;)
1
Ale huknął!
2
@Zoker aż żal pomyśleć, że pomimo tych wszystkich wad jest o wiele lepszym wyborem od Rafała...
4
@AlphaNumeric dobrze, że po jednym, dobry sezonie nie woła o podwyżkę :)
4
W końcu nasz Frenkie dojrzał zarówno na boisku jak i poza nim :)