0



Zawsze można ponegocjować i włączyć w wymiane. Nie mówie zaraz o Wirtzu, ale Leverkusen ma całkiem ciekawego, lewonożnego i młodego stopera z Ekwadoru ;)

0

Ile my już zarobiliśmy kasy ze sprzedaży zawodników w tym, nierozpoczętym jeszcze okienku transferowym (wliczając również zimowe)?
Valle do Como - 6 mln
% ze sprzedaży Todibo - 8,5 mln
% ze sprzedaży Nico - chyba około 8 mln, tak?
Coś jeszcze było?

30



Mordo! :)

0

@Roobo lewego, ani też prawego obrońcy nie będzie. Garcia pokazał, że może być solidnym zmiennikiem Kounde, Hansi ufa Martinowi, a do pierwszej drużyny puka Torrents.

0

@robsesh to były czasy Bartomeu i chore transfery, które doprowadziły nas do ruiny. Tam byli sprowadzani nawet goście, którzy nie grali, ba nawet nikt nie myślał o tym, że grać będą. Nie taki był zamysł ich sprowadzania na pierwszym miejscu, ważne żeby robić wałki i prać kasę.

0

@VeB 1899 "zwykli kibice widzą, że to nie ma sensu" - no to mnie przekonałeś :D

0

@kodi77 Ferran i pozycja Raphinhi...przecież to już było przerabiane. Ferran to idealny zmiennik jako 9, gość wchodzący na podmęczonego rywala i to właśnie tam fantastycznie zbudował go Hansi. Marzy mi się klasy światowej 9 (jednak nie Gyokeres, który zwyczajnie mi nie pasuje do nas) i odejście już teraz Lewego, ale na równi ze sprowadzeniem LS, a nie kosztem wzmocnienia LS.

1

@BORO_12 zgadzam się. Chyba sam nie wierzyłem do końca w to co pisałem ;)

0

@takisobiektos mnie w sumie również. Tak naprawdę Pep miał w swojej karierze wiele wpadek transferowych.

0

@BORO_12 wiem, wiem. Ale gdyby tak miał przyjść tylko na wypożyczenie i przy niewielkiej tygodniówce, chętnie bym wypróbował. Darwin na LS w Benfice był kozakiem.

0

Ja bym się rozejrzał za takimi opcjami na LS, którym do końca w swoich obecnych klubach nie wyszło bądź wiedzie się nienajlepiej. Jeremy Doku, Darwin Nunez, Rodrygo... ;)

0

@Rewolucja123 właśnie nie odpaliłem go...

0

Gdzieś na X mignął mi post naszych zarobków i potencjalnych zarobków z zawodników, którzy mieli wpisani procent sprzedaży przy kolejnym transferze po odejściu od nas.
Pomoże La Rambla odnaleźć? ;)

0

@LOPEZ16 Ferran i dopłacić za Gakpo? :D
Ja Cię proszę! Ferran to idealny zmiennik na 9 u nas, IDEALNY!

0

@LOPEZ16 nie ten profil, nie robi wiatru, nie ma dryblingu, ani szybkości.

2

@Encore kapitalny grajek! Świetny technicznie z fenomenalnym dryblingiem i bardzo dobrym wykończeniem, a do tego mega praceusz!
Niektórzy jechali tu po mnie jak kiedyś wrzuciłem tu jego kandydaturę. Pisząc, że żaden z niego skrzydłowy:D
Minusy niestety były takie, że my nie mieliśmy kasy, on chciał bardzo duże pieniądze, a ma horyzoncie pojawiło się PSG. No i jeszcze oczywiście Deco, który od początku jako priorytet uważa Diaza. Nie oceniam, jeśli tylko Hansi to przyklepał i miał coś do gadania :)

0

@prokofiew bocznego obrońcę już wykluczyli. Świetne występy Erica na PO, Fort zostaje, Hansi w pełni ufa Martinowi, a do pierwszej drużyny puka Torrents. O podstawowych bocznych obrońcach mówić nie muszę.
Skrzydłowy to absolutny must. Życzyłbym sobie również niestety odejścia Roberta i klasy światowej 9 na jego miejsce. Natomiast kupno ŚO i GK, uzależniłbym od odejścia zawodników z wymienionych pozycji.

0

@Who_you_mam więc byłby tańszy i do rotacji w sam raz ;)

1

@tbas ktoś powinien skontrować ten post i wrzucić nasze, ładujące się gwiazdy i przyszłe gwiazdy z La Masii ;)

0



Barca powinna zakontraktować jeszcze kogoś z Azji, aby zwiększać swoje zarobki w tamtym regionie. Może powrót Syna Marnotrawnego? ;)

2

Jakie te wszystkie kampanie są żenująco śmieszne, polegające najbardziej nie na swoim programie, a wywalaniu brudów swojemu kontrkandydatowi.

0

@bartekvisca jakby nie było to tematy jednak również polityczne ;)

0

@gaucho104 czytałem, że ma być trzecim najlepiej zarabiającym.

0



Ale trofea się ładują, jeszcze specjalne biuro sędziowskie by się przydało ;)

2

https://x.com/AdriRM33/status/1924896974924386409

Widzę, że nic się nie nauczyli, nadal straszą transferami przed sezonem :D

0

Jak ten Diaz Wam nie podchodzi, to może Rodrygo na LS? ;)

1



Ale huknął!

2

@Zoker aż żal pomyśleć, że pomimo tych wszystkich wad jest o wiele lepszym wyborem od Rafała...

4

@AlphaNumeric dobrze, że po jednym, dobry sezonie nie woła o podwyżkę :)

4



W końcu nasz Frenkie dojrzał zarówno na boisku jak i poza nim :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?