Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ten Borek to ma równo pod sufitem?
0
@SinMistico czyli zaraz cos strzeli ;)
0
@OzzyFCB gdyby chociaż zalatywało tym obecnym Dembele to bałbym z zamkniętymi oczami.
1
I znowu uspokoje nastroje. Robert musiał coś wymyśleć, żeby być gotowym na Osasune ;)
0
Po co ta panika? Wyjdzie pewnie tak, że Dzik Inigo się wykuruje w dwa tygodnie szybciej niż zakładano, Araujo wróci szybciej z reprezentacji, a Cubarsi tak naprawdę pewnie już jest gotowy ;)
0
@Kuba_6 na zarobek.
10
Cubarsi doznał tylko niewielkiej kontuzji, nic poważnego. Nie zagra w drugim meczu z Hiszpanią.
@ferrancorreas
2
@Krzywy95 na szczęście nie.
14
Spokojnie, Cubarsi trochę pościemniać musiał, żeby mieć dłuższy odpoczynek przed Osasuną ;)
3
Gdyby tak Hansi w najbliższym okienku transferowym dostał 2-3 graczy jakich chce...
Ale by to chodziło.
0
@Turio z Bonaparte to pojechałeś...
Jak już to Jan III Sobieski :)
3
Jak ja mam oglądać kolejny sezon z Lewandowskim na 9 to dajcie spokój...
1
Brawo Lewy, brawo.
1
Na chwilę obecną to jest moje największe marzenie transferowe do naszego klubu.
0
I już jazda po Deco, niczym wyśmiewanie po transferze Olmo. A teraz wszyscy mają mokro jak Olmo błyszczy na murawie :)
2
Powodzenia wszędzie indziej.
2
@partymaker o tym, żeby tego na nowo nie rozpieprzyć.
0
Chciałbym zobaczyć w końcu tego Davida więc Lille :)
1
@gohan77 Hansi w Martinie buduje najlepszego zmiennika jakiego potrzebujemy.
0
W wersji mobilnej nie ma La Rambli?
0
@noface Aston Villa
3
Wszystkie pięknie, tylko ten Robert trochę taki niemrawy...
0
Dajcie już chociaż tego Salaha na 9 ;)
0
Strona na czarno biało do pewnego czasu?
0
@barteksuchy85 witaj w klubie. U mnie również we wrześniu stuknie 40-tka. Jak Bóg da...
8
Panie, świeć nad Jego duszą [*]
3
Niech spoczywa w pokoju [*]
21
@Faro a mi się wydaje, że na chwilę obecną to świetny zmiennik na 9 i nie tylko.
0
@QuaReL dlatego zszedł z boiska w spotkaniu z Benficą stosunkowo wcześnie.
6
Robert Lewandowski jest bardzo zmęczony i odczuwa pewne dolegliwości fizyczne.
Hansi Flick postanowił dać mu odpocząć od gry w tym meczu, ponieważ chce, aby wyszedł w pierwszym składzie przeciwko Benfice.
@AdriaAlbets