6

Ten Borek to ma równo pod sufitem?

0

@SinMistico czyli zaraz cos strzeli ;)

0

@OzzyFCB gdyby chociaż zalatywało tym obecnym Dembele to bałbym z zamkniętymi oczami.

1

I znowu uspokoje nastroje. Robert musiał coś wymyśleć, żeby być gotowym na Osasune ;)

0

Po co ta panika? Wyjdzie pewnie tak, że Dzik Inigo się wykuruje w dwa tygodnie szybciej niż zakładano, Araujo wróci szybciej z reprezentacji, a Cubarsi tak naprawdę pewnie już jest gotowy ;)

0

@Kuba_6 na zarobek.

10

Cubarsi doznał tylko niewielkiej kontuzji, nic poważnego. Nie zagra w drugim meczu z Hiszpanią.

@ferrancorreas

2

@Krzywy95 na szczęście nie.

14

Spokojnie, Cubarsi trochę pościemniać musiał, żeby mieć dłuższy odpoczynek przed Osasuną ;)

3

Gdyby tak Hansi w najbliższym okienku transferowym dostał 2-3 graczy jakich chce...
Ale by to chodziło.

0

@Turio z Bonaparte to pojechałeś...
Jak już to Jan III Sobieski :)

3

Jak ja mam oglądać kolejny sezon z Lewandowskim na 9 to dajcie spokój...

1

Brawo Lewy, brawo.

1

Na chwilę obecną to jest moje największe marzenie transferowe do naszego klubu.

0

I już jazda po Deco, niczym wyśmiewanie po transferze Olmo. A teraz wszyscy mają mokro jak Olmo błyszczy na murawie :)

2

Powodzenia wszędzie indziej.

2

@partymaker o tym, żeby tego na nowo nie rozpieprzyć.

0

Chciałbym zobaczyć w końcu tego Davida więc Lille :)

1

@gohan77 Hansi w Martinie buduje najlepszego zmiennika jakiego potrzebujemy.

0

W wersji mobilnej nie ma La Rambli?

0

@noface Aston Villa

3

Wszystkie pięknie, tylko ten Robert trochę taki niemrawy...

0

Dajcie już chociaż tego Salaha na 9 ;)

0

Strona na czarno biało do pewnego czasu?

0

@barteksuchy85 witaj w klubie. U mnie również we wrześniu stuknie 40-tka. Jak Bóg da...

8

Panie, świeć nad Jego duszą [*]

3

Niech spoczywa w pokoju [*]

21

@Faro a mi się wydaje, że na chwilę obecną to świetny zmiennik na 9 i nie tylko.

0

@QuaReL dlatego zszedł z boiska w spotkaniu z Benficą stosunkowo wcześnie.

6

Robert Lewandowski jest bardzo zmęczony i odczuwa pewne dolegliwości fizyczne.

Hansi Flick postanowił dać mu odpocząć od gry w tym meczu, ponieważ chce, aby wyszedł w pierwszym składzie przeciwko Benfice.

@AdriaAlbets

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?