1

@Faro w końcu uczeń przerósł mistrza ;)

0

@urbipl niektórzy mówili, że z dziećmi musiał zostać ;)

0

A było skakać Zahaviemu, że zostają na 100% w przyszłym sezonie i nie myślą o żadnej Arabii? ;)

0

Ale obejrzałbym sobie takie spokojne zamknięcie meczu przez naszych chłopaków już w pierwszej połowie.

0

Roberta nie ma nawet na ławce?

1

Nie róbmy tego proszę. Trzeba zrobić wszystko, żeby sprowadzić takiego Isaka, a Gyokeresa zostawić Newcastle;)

0

@lukgruszer Lautaro musi mieć obok siebie drugiego napastnika.

1

Znowu na Osasune przypadają rotacje? ;)

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie wiem czy to sarkazm czy nie, ale Araujo nie miał na koncie żółtej kartki we wczorajszym spotkaniu:)

0

@Borneo być może była tam jakaś sytuacja, konieczność o której nie wiemy. Ale jedno jest pewne i co mi się bardzo podoba, a czego nie było w ostatnich latach. Flick wie co robi, potrafi analizować i wyciągać wnioski. O to możemy być spokojni.

0

@Pedri16Future o no już nie ma kogo, no tak... ;)
Raphinha, Olmo, Torres...wszystko w zależności od rywala i potrzeb w danej sytuacji. Są jeszcze środkowi pomocnicy, którzy potrafią się odnaleźć na pół skrzydle.
Spokojnie, opcji jest nawet sporo, paradoksalnie do sytuacji kadrowej najbardziej wysuniętej formacji.

0

Chciałbym tylko zauważyć, że kolejne po SPH z Realem, bardzo dobre wejście w arcyważnym meczu zanotował Araujo i się nie spalił.
Obserwowałem wczoraj trochę chłopa i ta jego gra na wyprzedzenie, doskok do rywala, robi naprawdę ogromne wrażenie.

0

@Douglas Real musi przejść najpierw obecną faze, a później jeszcze ogarnąć Arsenal po drodze. Nadzieja matką głupich mówią, ale też mówi się, że wtajemniczeniem mądrych i umiera ostatnia, a mi jej wciąż nie brakuje ;)

0

@LjakRoberciik oczywiście, że powinien odpocząć, powinien znacznie częściej odpoczywać. Rozumiem jaka jest sytuacja, ale tak młody zawodnik nie może być po pierwsze - tak eksploatowany, a po drugie - znać swoje miejsce w szeregu, aby czasem sodówka nie uderzyła za szybko...

0

Wyszło z Wojtkiem, to może warto spróbować ściągnąć jakąś 9 z emerytury? ;)

0

@Kondi99 oczywiście, że nie. To była pomyłka operatora.

2

@tbas Balde słabo...padłem :D

0

Jestem z Was dumny!!!

0

W co ten Inigo się tam wdaje?

3

Kolejny mecz gdzie brakuje nam konkretów w przedniej formacji. To jest po prostu dramat co my marnujemy...

0

@MrOskarekk nie lepiej po polsku jakoś?

2

@FCB24 Neymar się zachował jak ostatnia...
Jeśli już chciał odejść, mógł to zrobić w jakiś normalny sposób, poinformować zarząd, że będzie wpłacana klauzula i dać nawet czas na zakontraktowanie takiego nawet Dembele przed samym rozdmuchaniem informacji. A było zgoła inaczej, wielkie pajacowanie, szopki z opuszczaniem tylnymi wyjściami treningów i bójka z Semedo.

6

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.

0

@ProMILs a nie w 8 meczów?

2

@Huck tu chodzi o coś więcej niż marketing, rozruszanie lewego skrzydła czy sianie zamętu w szeregach obronnych rywala. Odszedł w sposób jaki odszedł i powrotu być nie powinno. Zdecydowane NIE! dla Neymara w Barcelonie.

8

Kończąc ten piękny weekend - NIE! dla Neymara w naszych barwach.
Dobranoc, miłej nocki :)

3

Mam nadzieje, że ta przednia formacja w czas sobie przypomni jak się strzela bramki.

1

@Coutinho007 czystego konta na treningach :)

0

@oZinho taaa, mhm, jasne.

1

@prodigy no właśnie nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?