2

@CLS63AMG Pedri-Gavi napewno wyjdą w pierwszym. Chyba, że ten pierwszy nie upora się jeszcze z problemami żołądkowymi.
Jedynym, małym znakiem zapytania może być kto za tą dwójką - Casado czy de Jong?
Ale pewnie wyborem będzie Casado.

0

@Toretto więc cieszy również możliwość wyboru na poszczególnego rywala.

0

@ElKamil bardzo dobre wejście również w wygranym klasyku 4-0 więc tak, mam powody żeby się łudzić. Szczególnie, że u sterów jest Flick w którym zresztą też widać wiarę w de Jonga.
A pamiętam mecze, że jak nie funkcjonowało, to były nawet ciężary z czwartoligowcem.

0

@tribo to pierwszy dobry mecz w wykonaniu Fermina od czasu igrzysk...

1

@Criss18Barca a kto niby jest przed Kounde?

20

@tribo Gavi kapitalnie rozpoczął rok. Myślę, że dzisiaj tylko odpoczynek i wraca do wyjściowego składu.

1

No i dajcie Hansiemu tego Rashforda jak rzeczywiście go chce!

2

@RinooniR książka

0

Ten piep... cudotwórca jeszcze nam Frenkiego odzyska!

0

@Rifek zapis w kontrakcie nie sprzyja;)

2

U Hansiego bardzo podoba mi się też ta wdzięczność za ostatni dobry mecz czy nawet kluczową akcje. Minuty od początku dzisiaj dla Garcii czy Ferrana :)

2

@Tomek_TF a Wojownik z Tomym Hardym?

1

@Tomek_TF chłopie! Siadaj głęboko w fotel, zapinaj pasy i odpalaj ;)
To film na faktach.

25

Dziękuje Hansi. Mimo tych wpadek, sprawiłeś, że na nowo czekam stęskniony za kolejnym, kolejnym i kolejnym meczem Barcy!

1

@Tomek_TF Opłacone krwią widziałeś?

19

Cieszy mnie w końcu ten luz u Fermina, którego nie było od czasu igrzysk.

0

@Coutinho007 Sprawiedliwość tylko na sądzie ostatecznym.

0

@Coutinho007 obu, oby....

0

@PatrykBarca nie mów, że dziś Valladolid nie grało autobusu...
Pytam bo nie oglądałem.

1

@Coutinho007 nie będzie siły jak Laporta będzie chciał odegrać się za Figo :D

1

@Kamiloza91 nie czytam całości, odpowiadam - Kylian wraca do formy i będzie mega mocny!

0

@Popitek12 reasumując. Zguba naszych czasów to nie alkohol, tylko wielki ekran.

0

@Nightraider może źle sformułowałem. Powinienem napisać - proponuje intercyzę, która szybko zweryfikuje uczucia zakochanej.

2

My jeszcze tego męczennika od nich kupimy i dopiero będzie :D

0

@F3DO pesel jednak robi swoje.

3

@LOPEZ16 połóżmy się może na murawie w najbliższych meczach i nie podejmujmy walki, bo Real taki kosmiczny, że w ogóle sensu nie ma.

0

@kanver_ forma Realu jest zwyżkowa i nie ma co do tego dyskusji. Największa zagadką jest to jak sobie poradzi środek pola bez tak kreatywnego gracza jak Kroos z silniejszymi rywalami. Co moim zdaniem jest kluczowe w takiej LM np.

1

@SigmaBoyEssaYamal ogólnie z Salzburgiem Vinicius był żenująco słaby, nawet podania niezbyt wychodziły. Bramki dwie ok, bo to wciąż mega indywidualność, ale gdzieś ta reszta nie hula jednak.

1

@tbas wiadomo też, że miał niezbyt miłą sytuację z oskarżeniem, które mogło być główną przyczyną Jego formy.

4

@Swistus172 szczególnie z Realem pokazali to nie potrafią!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?