Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@CLS63AMG Pedri-Gavi napewno wyjdą w pierwszym. Chyba, że ten pierwszy nie upora się jeszcze z problemami żołądkowymi.
Jedynym, małym znakiem zapytania może być kto za tą dwójką - Casado czy de Jong?
Ale pewnie wyborem będzie Casado.
0
@Toretto więc cieszy również możliwość wyboru na poszczególnego rywala.
0
@ElKamil bardzo dobre wejście również w wygranym klasyku 4-0 więc tak, mam powody żeby się łudzić. Szczególnie, że u sterów jest Flick w którym zresztą też widać wiarę w de Jonga.
A pamiętam mecze, że jak nie funkcjonowało, to były nawet ciężary z czwartoligowcem.
0
@tribo to pierwszy dobry mecz w wykonaniu Fermina od czasu igrzysk...
1
@Criss18Barca a kto niby jest przed Kounde?
20
@tribo Gavi kapitalnie rozpoczął rok. Myślę, że dzisiaj tylko odpoczynek i wraca do wyjściowego składu.
1
No i dajcie Hansiemu tego Rashforda jak rzeczywiście go chce!
2
@RinooniR książka
0
Ten piep... cudotwórca jeszcze nam Frenkiego odzyska!
0
@Rifek zapis w kontrakcie nie sprzyja;)
2
U Hansiego bardzo podoba mi się też ta wdzięczność za ostatni dobry mecz czy nawet kluczową akcje. Minuty od początku dzisiaj dla Garcii czy Ferrana :)
2
@Tomek_TF a Wojownik z Tomym Hardym?
1
@Tomek_TF chłopie! Siadaj głęboko w fotel, zapinaj pasy i odpalaj ;)
To film na faktach.
25
Dziękuje Hansi. Mimo tych wpadek, sprawiłeś, że na nowo czekam stęskniony za kolejnym, kolejnym i kolejnym meczem Barcy!
1
@Tomek_TF Opłacone krwią widziałeś?
19
Cieszy mnie w końcu ten luz u Fermina, którego nie było od czasu igrzysk.
0
@Coutinho007 Sprawiedliwość tylko na sądzie ostatecznym.
0
@Coutinho007 obu, oby....
0
@PatrykBarca nie mów, że dziś Valladolid nie grało autobusu...
Pytam bo nie oglądałem.
1
@Coutinho007 nie będzie siły jak Laporta będzie chciał odegrać się za Figo :D
1
@Kamiloza91 nie czytam całości, odpowiadam - Kylian wraca do formy i będzie mega mocny!
0
@Popitek12 reasumując. Zguba naszych czasów to nie alkohol, tylko wielki ekran.
0
@Nightraider może źle sformułowałem. Powinienem napisać - proponuje intercyzę, która szybko zweryfikuje uczucia zakochanej.
2
My jeszcze tego męczennika od nich kupimy i dopiero będzie :D
0
@F3DO pesel jednak robi swoje.
3
@LOPEZ16 połóżmy się może na murawie w najbliższych meczach i nie podejmujmy walki, bo Real taki kosmiczny, że w ogóle sensu nie ma.
0
@kanver_ forma Realu jest zwyżkowa i nie ma co do tego dyskusji. Największa zagadką jest to jak sobie poradzi środek pola bez tak kreatywnego gracza jak Kroos z silniejszymi rywalami. Co moim zdaniem jest kluczowe w takiej LM np.
1
@SigmaBoyEssaYamal ogólnie z Salzburgiem Vinicius był żenująco słaby, nawet podania niezbyt wychodziły. Bramki dwie ok, bo to wciąż mega indywidualność, ale gdzieś ta reszta nie hula jednak.
1
@tbas wiadomo też, że miał niezbyt miłą sytuację z oskarżeniem, które mogło być główną przyczyną Jego formy.
4
@Swistus172 szczególnie z Realem pokazali to nie potrafią!