Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Astad a jak tam Greenwood sobie radzi? Bardziej chodzi mi o grę niż same bramki, bo tych wiem, że ma 11 w lidze.
0
@ViscaBarca123 no właśnie dawno. Pytanie jak aktualnie wygląda ich rozwój.
1
@ViscaBarca123 kuzyni Fernandez:)
0
@AlexDark00 dlatego trzeba mieć kogoś z lepszym wykończeniem.
0
@messi564 Olmo jednak nie skończył tego co miał i co powinien był skończyć :)
0
@Messiah10 pamiętam jak dziś podpisanie umowy z Canal+ w dzień El Clasico i zastanawianie się czy od razu odkodują sygnał.
Odkodowali, później Ibra wszedł z ławki, huknął z woleja na 1-0 po wrzutce...no właśnie kogo? Alvesa?
1
@Mixtape jak łamać wszelkie stereotypy to właśnie teraz! :)
5
@Szmulek głupi by był gdyby nie zawarł klauzuli w związku z sytuacją o której piszesz.
45
Diego Simeone: „Kontrowersje w meczu Realu Madryt wczoraj wieczorem? Nie oglądałem wczorajszego meczu. Powiedzieli mi, że były incydenty takie jak te, które zdarzają się od 100 lat, nie wiem, co cię zaskakuje”.
0
@urbipl u nas nie musi być nawet trzech, żeby mieć więcej ;)
3
@Pawlusek nie żartuj tak nawet.
0
@MatBac1991 done.
4
@Pawel13sz ktoś kto poprowadzi swoją drużynę do trofeów.
0
@BORO_12 tyle, że na Betis Robert usiadł i nikt z napastników nie wyszedł na 9.
Tak naprawdę tylko w pomocy jest kim swobodnie rotować.
0
@gaucho104 przyznaje racje.
1
@gaucho104 nie lubię przyznawania takich pucharów gdy sezon trwa. A jeśli chodzi o Atletico, tam wyjątkiem było tylko to, że nie chciało wpadać do siatki. Piłkarsko i taktycznie ich zjedliśmy.
3
@Kamiloza91 nigdy nie będę chciał, żeby Real gdziekolwiek awansował. Chyba, że do drugiej ligi.
0
Ale się doczekaliśmy PO w końcu od czasów Alvesa :)
0
@Bernard777 ostrzą wszystkie kody na nas ;)
0
Ale, że Robert nie gra i ani Torres, ani Pau Victor się nie łapie na 9?
0
Poproszę dziś o Pau Victora na 9.
0
@SelloutCrowd Bartomeu?
0
To jaki komplet środkowych obrońców na przyszły sezon? Araujo, Cubarsi, Inigo Martinez i Tah, a spieniężymy Garcie i Christensena?
0
@Szmulek tylko Isak! :)
0
@snupson ja wiem, że to nie są chłopcy do bicia. Po prostu wkalkulowałbym nawet odpadnięcie na tym etapie rozgrywek w PK.
Styczeń jest po prostu zbyt bardzo napiętym grafikiem, a tym bardziej po powrocie z Arabii musimy gdzieś złapać oddech.
A nóż się uda i chłopakom, którzy mniej grają, mental skoczy jeszcze bardziej :)
0
@BORO_12 można, a nawet trzeba. Potrzeba kiedyś odsapnąć i poświęciłbym PK. Co ma być to będzie i tyle. No ale to moja osobista ocena sytuacji;)
0
@tbas Toni jest ;)
0
@blakkudium a może poszli by z nami na jakąś wymianke? ;) Mamy takiego Fermina, Torre, Torresa, Fatiego, de Jonga, Garcie.
2
@cinero1996 teraz, teraz, teraz!
A wiesz co to będzie za jakiś czas? Żyj chwilą:)
0
Jak tam jutro wychodzimy?
Ja proponuje:
Pena - Fort, Dominguez, Garcia, Martin - Fermin, de Jong, Olmo - Torres, Pau Victor, Torre.