0

@Who_you_mam i zostawia na boisku słaniającego się na nogach Juda...

0

@RomanGroza mieli naprawdę ogromne szczęście z tą czerwoną kartką. W innym przypadku, różnie to mogłoby się skończyć.

3

Ale tego Peni to nie zrozumiem...
Rzut wolny, piłka uderzona w miejsce gdzie stoi, a ten puszcza bramkę, po czym pod koniec meczu wybrania strzał nie do obrony ;)

5

A najlepsze jest to, że Madryt powinien się cieszyć, bo to był najmniejszy wymiar kary.
Ta czerwona kartka nas spowolniła, inaczej byśmy ich zmiażdżyli już doszczętnie. Śmietankowi byli tak totalnie przerażeni po tej piątej bramce, że mogłoby to się skończyć dwucyfrowym wynikiem. Nie wspomnę już, że sami powinni mecz w conajmniej 8 kończyć...

7

Cóż za piękny wieczór!
Jurek Dudek w jaskini?

0

@Transu96 a co wy jeszcze z tym Gundoganem?

0

Szczesny STARTS. [@tjuanmarti] #fcblive

0

Flick już podał listę powołanych na finał?

1

Co za masakra, takie rzeczy powinny być zabronione. To jawne wpływanie na sędziego przed meczem. Jak już grają w tej Arabii to niech też biorą zagranicznych sędziów i po kłopocie.

1

@Luciano99 co to jest? Jak to można sobie dokleić? ;)

1

@Who_you_mam może być 2-0 po bramkach Olmo i Pau Victora.

0

@Bykunn a skąd wiadomo? ;)

17

@davidek1997 niech Pan prowadzi Twojego tate, a Matka Boża otoczy opieką.

1

@blakkudium w sumie mamy gościa dla Pepa, który mógłby ogarnąć tą pozycje. Jeśli tylko de Jongowi by się chciało to załatałby każdą dziurę ;)

3

@norbi77 ja nigdy nie zmieniłem i raczej nigdy nie zmienie :)

1

@mateusz33 niezapomniane i prawdziwe słowa.

1

@Gall mogą być szaleni kiedy tylko chcą :)

1

NAJNOWSZE INFORMACJE: Cena Barcelony za Araujo wynosi € 50 mln - € 55 mln stała. @tjuanmarti

Po tym wszystkim co się dzieje i jak daleko to zaszło, podejrzewam że właśnie w takiej kwocie to się zakończy.

10

Al Ittihad jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z Frenkie De Jongiem! Ich dyrektor sportowy, Ramon Planes, skontaktował się już z agentami zawodnika i ma pojęcie o jego wymaganiach. @MigRico

Proszę, zróbmy to!

27

Jerzy Dudek:
"Messi jest fałszywy. Był fałszywy i prowokujący, tam jak Barcelona i Pep Guardiola. Byli gotowi sprowokować rywala, a z czasem osiągnęli w tym doskonałość. Bolało to Jose Mourinho i całą drużynę..."

Rany jakie te próby podkreślania siebie w tej drużynie w tamtym czasie są aż żałosne z lekka...

6

Tam dopiero będą się lały łzy.

7

Powiedziałem Viníciusowi, żeby nie zwracał uwagi, bo jest najlepszy" - Benzema w wywiadzie dla Marki.

I tak walą mu do tego pustego sagana, że ten naprawdę w to uwierzył, a jak ktoś tylko spojrzy na niego inaczej to dochodzi do temperatury wrzenia i mu odpala pod kopułą.

0

@Faro w ruinie jest przez dawanie kontraktów z kosmosu przez Bartomeu, a teraz jest właśnie zgoła inaczej jeśli się nie myle.

16

@Stinger_ jakiego mózgu?

0

@Barceloniarz987 może Tah ;)

2

@Maker0 a bo Araujo zawsze jest zdrowy i w formie...

0

A ten co tylko w piłke chce grać, co tam znowu nawywijał w tunelu z piłkarzami Mallorci przy zejściu do szatni?

4

Johan Cruyff: „Jeśli masz wątpliwości co do gry w Barcelonie, nie jesteś już dla nas przydatny”.

2

@Lewangoooolsky ostatnio z tym wiatrem w żagle po Madrycie to różnie było.

0

@Technik dajcie już spokój z tymi płaczami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?