Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rifek tu akurat uratował całą sytuację po wcześniejszym fatalnym i nie w tempo podaniu Pedriego.
0
@Andy83 Pena wygrał nam mecz?
0
@Kalasznikow Rapha ok.
5
Posłuchaj Pep, sprawa jest. Możemy Cię tam trochę podratować w związku z kontuzją Rodriego i plonami jakie po niej zbieracie tam u Was. Tak się składa, że mamy takiego gościa prawie kopiuj/wklej Rodri, tylko holender i blondyn. Ewentualnie po starej znajomości moglibyśmy chłopa puścić zimą za jakieś małe 20 baniek.
2
@Pawlusek no pięknie dzisiaj wyszedł ;)
1
@Pedri16Future najpierw była ręka zawodnika Dortmundu, dlatego sędzia stosował przywilej.
0
@krefi10 no wiadomka, Frenkie;)
3
@Kapitan hawk z tym Sociedad to dopiero był żart. I od wtedy wszystko się zaczęło...
1
@esem91 oczywiście, że tak.
1
Boli Was wielki Ferran Rekin Torres? ;)
0
@Barceloniarz987 zdecydowanie na 9, Rapha nie ma urazu.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 zbyt optymistycznie jak na moje, szczególnie z tym pressingiem ;)
2
@barcelonaLM rewanż na Monaco poproszę ;)
1
@kejdzi wszyscy widzieli oprócz Generała Denzela ;)
1
@tbas ewidentny i głupi faul.
1
@Hadim do dziś nie wiem jak oni to wczoraj wygrali...
0
Strasznie ciężko się to oglądało. Nieudolny pressing, wyjście spod pressingu, podania, strzały, odbiory. Brak kontroli nad meczem, za dużo przypadku w tym wszystkim. Wszystko to jeszcze zwieńczone wspaniałym, juniorskim faulem Cubarsiego ze zdziwieniem i pretensjami niewiadomo o co...
Warto jeszcze też wspomnieć wyjście przy straconej bramce Peni i tragiczne wybory w środku pola Pedriego i Olmo. Mając tak technicznie usposobionych magików w środku pola, zdecydowanie oczekuje czegoś więcej i to było na początku sezonu. Czyżby tylko na taki okres mieliśmy paliwa? Głęboko ufam, że nie i wróci ta świeżość i dynamika.
No i jeszcze Robert, chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie rozegramy chłopem przed czterdziestką całego sezonu? 9 jak i dynamiczny skrzydłowy to absolutny must!
9
Niestety porażka Atalanty na własne życzenie.
0
@Gibbon_FCB jasne, ewidentnie trącony w lewą nogę, która później podcięła prawą.
14
Znowu Marciniak ze swoją bandą wyczarowali spalonego widmo w spotkaniu prześcieradeł...
Na szczęście sprawiedliwości stało się zadość.
1
@MesQueUnClub_87 czosnek
1
@Kapitan hawk A zaraz rozpoczyna się Godzina Łaski:)
0
United też widzę dalej swoje ;)
0
@AndreSantos oj gdyby się tak znalazł jakiś hojny szejk...
0
Tak patrzę na tabelę...
Kiedy my natraciliśmy tyle bramek?!
0
@Prorokk Neymar nawet na pustyni nie pogrywa ;)
0
@betonito gdyby tylko wtedy nie namieszano Neymarowi w głowie, a przede wszystkim miał swoje własne zdanie. Mógłby być conajmniej z jedną złotą piłką i wspominany na równi z największymi.
0
@Bernard777 widocznie City było tamtego dnia słabsze po prostu.
1
No to jeśli o transfery free chodzi, to czekam teraz na Daviesa i Davida ;)
0
@michal26 wiadomo ile Real, a ile my z karnych?