0

@Rifek tu akurat uratował całą sytuację po wcześniejszym fatalnym i nie w tempo podaniu Pedriego.

0

@Andy83 Pena wygrał nam mecz?

0

@Kalasznikow Rapha ok.

5

Posłuchaj Pep, sprawa jest. Możemy Cię tam trochę podratować w związku z kontuzją Rodriego i plonami jakie po niej zbieracie tam u Was. Tak się składa, że mamy takiego gościa prawie kopiuj/wklej Rodri, tylko holender i blondyn. Ewentualnie po starej znajomości moglibyśmy chłopa puścić zimą za jakieś małe 20 baniek.

2

@Pawlusek no pięknie dzisiaj wyszedł ;)

1

@Pedri16Future najpierw była ręka zawodnika Dortmundu, dlatego sędzia stosował przywilej.

0

@krefi10 no wiadomka, Frenkie;)

3

@Kapitan hawk z tym Sociedad to dopiero był żart. I od wtedy wszystko się zaczęło...

1

@esem91 oczywiście, że tak.

1

Boli Was wielki Ferran Rekin Torres? ;)

0

@Barceloniarz987 zdecydowanie na 9, Rapha nie ma urazu.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 zbyt optymistycznie jak na moje, szczególnie z tym pressingiem ;)

2

@barcelonaLM rewanż na Monaco poproszę ;)

1

@kejdzi wszyscy widzieli oprócz Generała Denzela ;)

1

@tbas ewidentny i głupi faul.

1

@Hadim do dziś nie wiem jak oni to wczoraj wygrali...

0

Strasznie ciężko się to oglądało. Nieudolny pressing, wyjście spod pressingu, podania, strzały, odbiory. Brak kontroli nad meczem, za dużo przypadku w tym wszystkim. Wszystko to jeszcze zwieńczone wspaniałym, juniorskim faulem Cubarsiego ze zdziwieniem i pretensjami niewiadomo o co...
Warto jeszcze też wspomnieć wyjście przy straconej bramce Peni i tragiczne wybory w środku pola Pedriego i Olmo. Mając tak technicznie usposobionych magików w środku pola, zdecydowanie oczekuje czegoś więcej i to było na początku sezonu. Czyżby tylko na taki okres mieliśmy paliwa? Głęboko ufam, że nie i wróci ta świeżość i dynamika.
No i jeszcze Robert, chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie rozegramy chłopem przed czterdziestką całego sezonu? 9 jak i dynamiczny skrzydłowy to absolutny must!

9

Niestety porażka Atalanty na własne życzenie.

0

@Gibbon_FCB jasne, ewidentnie trącony w lewą nogę, która później podcięła prawą.

14

Znowu Marciniak ze swoją bandą wyczarowali spalonego widmo w spotkaniu prześcieradeł...
Na szczęście sprawiedliwości stało się zadość.

1

1

@Kapitan hawk A zaraz rozpoczyna się Godzina Łaski:)

0

United też widzę dalej swoje ;)

0

@AndreSantos oj gdyby się tak znalazł jakiś hojny szejk...

0

Tak patrzę na tabelę...
Kiedy my natraciliśmy tyle bramek?!

0

@Prorokk Neymar nawet na pustyni nie pogrywa ;)

0

@betonito gdyby tylko wtedy nie namieszano Neymarowi w głowie, a przede wszystkim miał swoje własne zdanie. Mógłby być conajmniej z jedną złotą piłką i wspominany na równi z największymi.

0

@Bernard777 widocznie City było tamtego dnia słabsze po prostu.

1

No to jeśli o transfery free chodzi, to czekam teraz na Daviesa i Davida ;)

0

@michal26 wiadomo ile Real, a ile my z karnych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?