Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@norbi77 Edwin van der Sar niedoceniany? Przez kogo?
Jak dla mnie kapitalny bramkarz, darzyłem ogromną sympatią jak i Petera Schmeichela.
0
@TheNekro94 a co się stało?
0
Salah odejdzie po sezonie czy przedłuży kontrakt? Jeśli tak to gdzie najbardziej byście widzieli Mo?
0
W Liverpoolu wyszło tak trochę po realowemu ;)
0
Trochę cierpi Liverpool...
1
@fart to chyba już tak się wdarło po wyeliminowaniu ukochanego Ajaxu w półfinale LM w latach 90-tych ;)
Ale trzeba przyznać, że ekipe to mieli zacną...i jeszcze ten Lippi u sterów :)
0
@fart nie wie, ale czuje jakąś dziwną antypatie do tego klubu.
0
@matirix20 spokojnie, Hansi nad tym pracuje. Jestem pewien, że znajdzie się jakaś angielska ekipa ;)
0
@Eto'o9 R10 jak na prawdziwego patriote przystało ;)
4
@Kgorecki2500 a Wy, Panie Zełenski, ratujecie każde życie w swoim kraju?
5
@kubix05 czuje, że sam Pep już nie ma nawet tam motywacji.
0
Kounde/Fort, Araujo/Tah, Cubarsi/Martinez, Balde/Davies (chyba, że eksploduje talent Oduro z Barcelony Atletic lub Flick będzie chciał postawić na Alexa Valle)
Do tego spieniężenie Christensena, Garcii, Martina i może wypożyczonego Alexa Valle.
Ciekawie i solidnie by wyglądało te zestawienie obrony na przyszły sezon, a do tego moglibyśmy wyjść jeszcze nieźle na plusie.
1
Spieniężyć Christensena i Garcie i sprowadzić Taha? Wtedy środek obrony byłby obstawiony w ten sposób - Araujo/Tah, Cubarsi/Martinez.
Całkiem solidnie i ciekawie :)
0
O ja pierdziele, ale ta Osasuna wysoko.
0
@goldmetaxa a to nie Milan miał pokryć koszta?
1
@FCB_dimiC na szczęście choć w jakimś stopniu osładza nam tę stratę Pedri.
1
@kamillek88 czego po Deco się spodziewasz? Z automatu tak po prostu już krytykujesz?
Jakoś Deco uparcie trzymał się przy opcji ściągnięcia Olmo, gdzie zdecydowana większość pukała się w głowę, a okazało się, że gość jest idealnie skrojony pod nas.
Po upadku rozmów z Nico Williamsem, chciał również Luisa Diaza, który wykręca cyfry w tym sezonie jak szalony. Chyba nie muszę przypominać z jakim wydźwiękiem tutaj się to spotkało...
Nie mówmy o kasie, bo to inny temat.
2
@michal26 Tylko Prezydent Andrzej Duda jest obecnie partnerem do rozmów dla Donalda Trumpa. Donald Tusk pokazał, że jest wciąż politykiem w krótkich spodenkach :)
1
@Don Lucas a Tobie zawsze i wszystko się podoba?
0
@prokofiew akurat w tym temacie to tak pozytywnie nawet się patrzy ;)
0
@partymaker dlatego Daviesovi jest potrzebny Flick, a Barcelonie potrzebny jest czy bardzo się przyda Davies ;)
0
@Criss18Barca chciałbym dostać 4 koła po czterdziestce i do tego móc sobie spokojnie dorobić;)
0
@AduŚ07 a to nie było w scenariuszu tak, że pękł tętniak, a wjazd w kartony był już tym wywołany, a nie przyczyną?
0
@kamiVeB ano bez wątpienia :D
1
@Wasacz_ może on uważa Inigo za młody talent z La Masii ;)
1
@kamiVeB myślę, że zajmijmy się sobą ;)
1
Bogactwo w środku pola, obrońcy za chwile też wracają, ale ta przednia formacja to tak średnio z konkurencją...
Przydałoby się chyba coś zrobić zimą.
1
Gdyby Robert trafił w tej 100% sytuacji...co to była za akcja całego trio...
1
@matirix20 paradoksalnie to może i dobrze, bo chłop by przeszedł jeszcze regres pod wodzą Generała i byśmy najlepszej wersji Casado nie odzyskali ;)
2
Chyba można oficjalnie potwierdzić, że jest już po Fatim...