2

@norbi77 Edwin van der Sar niedoceniany? Przez kogo?
Jak dla mnie kapitalny bramkarz, darzyłem ogromną sympatią jak i Petera Schmeichela.

0

@TheNekro94 a co się stało?

0

Salah odejdzie po sezonie czy przedłuży kontrakt? Jeśli tak to gdzie najbardziej byście widzieli Mo?

0

W Liverpoolu wyszło tak trochę po realowemu ;)

0

Trochę cierpi Liverpool...

1

@fart to chyba już tak się wdarło po wyeliminowaniu ukochanego Ajaxu w półfinale LM w latach 90-tych ;)
Ale trzeba przyznać, że ekipe to mieli zacną...i jeszcze ten Lippi u sterów :)

0

@fart nie wie, ale czuje jakąś dziwną antypatie do tego klubu.

0

@matirix20 spokojnie, Hansi nad tym pracuje. Jestem pewien, że znajdzie się jakaś angielska ekipa ;)

0

@Eto'o9 R10 jak na prawdziwego patriote przystało ;)

4

@Kgorecki2500 a Wy, Panie Zełenski, ratujecie każde życie w swoim kraju?

5

@kubix05 czuje, że sam Pep już nie ma nawet tam motywacji.

0

Kounde/Fort, Araujo/Tah, Cubarsi/Martinez, Balde/Davies (chyba, że eksploduje talent Oduro z Barcelony Atletic lub Flick będzie chciał postawić na Alexa Valle)
Do tego spieniężenie Christensena, Garcii, Martina i może wypożyczonego Alexa Valle.
Ciekawie i solidnie by wyglądało te zestawienie obrony na przyszły sezon, a do tego moglibyśmy wyjść jeszcze nieźle na plusie.

1

Spieniężyć Christensena i Garcie i sprowadzić Taha? Wtedy środek obrony byłby obstawiony w ten sposób - Araujo/Tah, Cubarsi/Martinez.
Całkiem solidnie i ciekawie :)

0

O ja pierdziele, ale ta Osasuna wysoko.

0

@goldmetaxa a to nie Milan miał pokryć koszta?

1

@FCB_dimiC na szczęście choć w jakimś stopniu osładza nam tę stratę Pedri.

1

@kamillek88 czego po Deco się spodziewasz? Z automatu tak po prostu już krytykujesz?
Jakoś Deco uparcie trzymał się przy opcji ściągnięcia Olmo, gdzie zdecydowana większość pukała się w głowę, a okazało się, że gość jest idealnie skrojony pod nas.
Po upadku rozmów z Nico Williamsem, chciał również Luisa Diaza, który wykręca cyfry w tym sezonie jak szalony. Chyba nie muszę przypominać z jakim wydźwiękiem tutaj się to spotkało...
Nie mówmy o kasie, bo to inny temat.

2

@michal26 Tylko Prezydent Andrzej Duda jest obecnie partnerem do rozmów dla Donalda Trumpa. Donald Tusk pokazał, że jest wciąż politykiem w krótkich spodenkach :)

1

@Don Lucas a Tobie zawsze i wszystko się podoba?

0

@prokofiew akurat w tym temacie to tak pozytywnie nawet się patrzy ;)

0

@partymaker dlatego Daviesovi jest potrzebny Flick, a Barcelonie potrzebny jest czy bardzo się przyda Davies ;)

0

@Criss18Barca chciałbym dostać 4 koła po czterdziestce i do tego móc sobie spokojnie dorobić;)

0

@AduŚ07 a to nie było w scenariuszu tak, że pękł tętniak, a wjazd w kartony był już tym wywołany, a nie przyczyną?

0

@kamiVeB ano bez wątpienia :D

1

@Wasacz_ może on uważa Inigo za młody talent z La Masii ;)

1

@kamiVeB myślę, że zajmijmy się sobą ;)

1

Bogactwo w środku pola, obrońcy za chwile też wracają, ale ta przednia formacja to tak średnio z konkurencją...
Przydałoby się chyba coś zrobić zimą.

1

Gdyby Robert trafił w tej 100% sytuacji...co to była za akcja całego trio...

1

@matirix20 paradoksalnie to może i dobrze, bo chłop by przeszedł jeszcze regres pod wodzą Generała i byśmy najlepszej wersji Casado nie odzyskali ;)

2

Chyba można oficjalnie potwierdzić, że jest już po Fatim...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?