0

@HypeR ten pociąg dawno odjechał, poza tym środkowych pomocników nam pod dostatkiem.

1

Ale tu odjechał Leao!!!

0

@regatta52 za dużo talentu w La Masii na podpisywanie jakiś turków.

1

Guler, Endrick...ależ tam talentu się rozgrzewa. Pewnie cały piłkarski świat z Milanem na czele już trzęsie portkami ;)

0

Chyba nieudolnie papugować Yamala, a nie specjalizować ;)

0

@Rewolucja123 Juve oby w łeb :)

1

Diaz znowu z bramką. Trzeba przyznać, że kolejny zawodnik do którego nosa miał Deco.

0

@Tazol do rotacji jak najbardziej, a czas by pokazał czy mógłby wejść w buty Roberta czy jednak potrzeba by była sprowadzenia klasowej 9. Co nie wykluczałoby też pozostania Davida, żeby był konkretną opcją do rotacji.

1

@SinMistico wróci 1:1 i będzie nas stać. Tym bardziej, że Deco ma zawartą jakąś klauzule ponoć na wykup do nas za 60 baniek. Plus karta przetargowa w postaci Vitora Roque i wcale nie jest już tak nierealnie ;)

2

O rany, a co to się dzieje w Lizbonie?! :)

7

Oooo, teraz to już Jude nie jest rozliczany z goli? :D
Przepraszam, a co On tam obecnie wnosi do tego Realu? :)

0

@MesQueUnClub96 widzisz, a nie grzmisz...

2

@Tazol nie wiem czy jako następca, ale jako konkretny zmiennik napewno. Co jest pewne, na tym gościu nie stracimy. Trochę oglądałem Jego występy i co bardzo rzuca się w oczy, to nie boi się gry kombinacyjnej, cofania się po piłkę nawet do środka pola i braniu udziału w tworzeniu akcji dużo wcześniej niż tylko pod polem karnym. No i jest bardzo skuteczny, a piłka szuka Go wszędzie. Można by powiedzieć, że ma wszystko do bycia najlepszym, ale jednak brakuje mi tego czegoś to pełni błysku Davida. Kto wie, być może pod wodzą Flicka by właśnie to odnalazł i zrobił kolejny krok w byciu jeszcze lepszym...

0

Nie lobował? ;)

0

Widzę, że David i Gyokeres dzisiaj z bramkami :)

0

@ranger3120 tak, miałem osobiście taki przypadek.

7

Kontuzjowany jest jeszcze Bernal.

0

@MessiForeverTheBest dlaczego nie ten profil?

0

Isak znowu z bramką. Wiedzielibyście chłopa u nas na 9? ;)

3

@Popitek12 Sancho z Chelsea? ;)

3

Nie no jeśli by się gościa udało wypożyczyć w styczniu na pół roku i jeszcze Milan opłacał większość pensji to byłby piękny układ :D

0

@Sulimo zabawne, że człowiek się modli?

0

@MaŁolat Christensena chyba bym spieniężył i sprowadził Taha za free.
Bernal oczywiście do składu i zarobienie na Torre, ponieważ na Jego pozycje puka sporo bardzo, ale to bardzo utalentowanej młodzieży z La Masii.
Z resztą bym się zgodził :)

0

@ini_barca cienki jest też :D

1

Alexander Arnold i Davies, tym dwóm zawodnikom wraz z końcem sezonu kończą się kontrakty. Gdybyście mieli taką możliwość i mogli zadecydować o sprowadzeniu tylko jednego z tej dwójki do Barcelony. Który z tej dwójki by to był i dlaczego?

0

@Kgorecki2500 a po dwóch meczach, sporo osób tutaj miało Motte wręcz za cudotwórce ;)

1

@Rewolucja123 na koksach

0

Zmiany do ostatniej wyjściowej jedenastki:
Fort - Kounde
de Jong - Pedri
Olmo - Fermin
Fati - Raphinha

0

A teraz wyobraźmy sobie na jaki poziom musiało wznieść się morale Inakiego Peni po ostatnich meczach i zaufaniu jakim obdarował go Hansi Flick.

0

@siuuu to zmienia postać rzeczy. Jeszcze przeproszę nawet :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?