Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chce mi się dalej czytać tego artykułu. Chłop będzie miał ile? 37 lat i z pensją 26 mln euro będzie się bujał w słonecznej Barcelonie? Nie no pięknie, nic tylko pozazdrościć emeryturki.
1
@comtedurgell Atomowa Pchła, a i Tarzan to takie pół zwierze ;)
1
Arsenal jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z Arnau Pradasem, obiecującym skrzydłowym Juvenil A, którego kontrakt wygasa z końcem sezonu. Mikel Arteta dał zielone światło, uznając talent Pradasa, a Barcelona prawdopodobnie podejmie kroki, aby zabezpieczyć jego przyszłość w związku z tym zainteresowaniem. @javigasconMD
Ktoś widział chłopaka w grze i coś więcej może powiedzieć ?
0
Opiszcie proszę jak tam wczoraj Fati i de Jong się zaprezentowali?
0
No i Ferran w składzie :D
Nie cofam komentarzy, ale pocisk to tu musi niesamowity być po chłopie ;)
A tak poważnie, liczyłem dzisiaj na Fatiego w podstawie. A jak nie dziś to już nigdy chyba...
1
@Danny Gaucho Verrattiego może by jeszcze odkurzył, na temat pierwszego się nawet nie wypowiadam ;)
0
@KochamInieste to się spisaliśmy;)
Ale nie strasz z tym Robertem i Jego kontraktem...
4
W 2025 roku kończą się kontrakty takim zawodnikom jak:
TAA, Leroy Sane, Mo Salah, Jonathan David, Alphonso Davis, Joshua Kimmich, Kevin de Bruyne, Heung-min Son, Jonathan Tah, Virgil van Dijk, Neymar, Messi, Verratti...i wielu innych.
Trochę nazwisk jest, wiedzielibyście kogoś u nas?
0
@Safrani dać się na to nabrać to dopiero poezja :D
0
@clyde to błogosławieństwo, stawiaj częściej ;)
0
Spokojnie, Hansi i tak cuda wyprawia z tak przewietrzonym kontuzjami składem. Kiedyś taki moment musiał nadejść, a lepiej teraz niż na wiosne. Teraz ze spokojem trzeba czekać na powrót kontuzjowanych piłkarzy i mieć nadzieję, że urazy będą już omijały. Wtedy nie martwie się o to, że Flick stworzy potwora do wygrywania.
Czy potrzebne aż tyle rotacji było na tak trudnym terenie? Może nie, a może po prostu Hansi wkalkulował porażkę...we wtorek mecz, który musimy wygrać i to najlepiej jak najwyżej. W LM nie ma już marginesu błędu.
Przez ten krótki okres, Flick co zaprezentował z drużyną, ma u mnie ogromne zaufanie.
0
Ja pierdziele co za dramat. Idę spać.
1
Po tych zmianach to póki co gra siadła...
1
Tak się strzela!!! Lewy ucz się! Hahahahahah
1
Ja pierdziele co to był za strzał?!
0
@SpainFanRM89 no to powiem Ci, że traktowanie dramat.
0
Ten Palmer normalny jest? ;)
0
@SpainFanRM89 ile czasu w ciągu jednego dnia pracy zajmuje Ci pisanie na komputerze? Ktoś to chyba przeanalizował, żeby uznać to za stanowisko stojące. Te wszystkie porady, że masz to gdzieś zgłaszać, itd. Warto najpierw przeanalizować wszystko jak należy.
0
@FCB_dimiC to są standardowe obudowy komputerowe na produkcji.
0
@FCB_dimiC ważne, że Ty zabłysnąłeś ;)
0
@SpainFanRM89 a, ok :)
1
@QUNJ proszę Cię. Haaland gwiazdą bo strzelał mnóstwo bramek, a Bernardo i Rodri z racji innej pozycji już nie i dlatego nie byli gwiazdami? Chyba w ten sposób to tłumaczenie...
Rodri to była mega gwiazda i większość miałaby mokro gdyby tylko była taka możliwość aby mógł dołączyć do nas.
Bernardo w Monaco to była klasa światowa sama w sobie, przyszedł za 60 mln do City, bo taka była klauzula. W innym wypadku Jego transfer nie zszedłby poniżej 100 mln...
Można mówić o wielu innych, że to nie były największe gwiazdy, ale akurat nie o tych dwóch gościach.
1
@QUNJ Bernardo i Rodri byli gwiazdami.
0
@PatrykBarca trzeba było brać Tygrysa.
1
@SpainFanRM89 poczułeś się lepiej po rozmowie?
0
@kanver_ zazwyczaj, nie zawsze. Co też nie oznacza, że ma być tak dalej, wszystko można odwrócić, tylko trzeba chęci, pewności i zaangażowania. Ciut malkontent z Ciebie, co? ;)
1
@kanver_ wyczuwam zaszczepioną mentalność Xaviego.
0
@tbas tak, zgadzam się. Pytanie teraz kim rotować? Myślę, że Fati w podstawie to w końcu obowiązek, nawet na 45 minut.
Ale co dalej? W obronie i pomocy raczej ciężko coś tu rotować. Chyba, że zmiana systemu na 3-5-2 np? Coś Flick wspominał, że zakombinuje. Wtedy na wahadle może Fort by zagrał, a z przodu Lewy z Victorem i za nimi Fati... dwójka w środku pola Garcia-Pedri i już trochę odpoczynku dla zawodników się robi. Pomijam zupełnie stoperów, bo tam zupełnie nie wierzę w rotacje w tej chwili.
1
@tbas z Getafe gdyby wpadło to co miało i powinno, zupełnie inaczej wyglądała by końcówka meczu. No ale jak mawia klasyk, takim meczami wygrywa się mistrzostwo ;)
0
@halfnolife poniedziałek lub wtorek z tego co podają pismaki.