Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi33 a po polskiemu?
1
@El Plutoninho c) wyzwanie sędziego od największej pi....
0
@AmigoBlancos nic nowego, nic nowego jak gracie.
4
Najlepsze jeszcze jest to, że ten chłop mógłby jeszcze spokojnie ładnych kilka lat u nas na najwyższym poziomie pobronić. Jak na bramkarza to Wojtek ma dopiero 34 lata...
0
@JoeSatriani jeden z piłkarzy w którym akurat było najmniej białej części Madrytu.
3
Co tam u somsiada, nadal bezkarnie?
Ale Florentino to jest łebski biznesmen.
Sprowadza zawodników, którym żaden sędzia, a nawet komisja nie podskoczy, bo od razu zostaną oskarżeni o rasizm ;)
No ale biznes, biznesem...ale tego wstydu się zajadać praktycznie co mecz? To musi w końcu chyba się odbić czkawką. Musi prawda? :)
0
@tbas 6 pełnych spotkań chyba w ostatnim sezonie?
0
Wyczuwam w środę Fatiego na pierwsze 45 minut.
0
Jak Wojtek nie zdecyduje się odwiesić kołków, to Keylor? ;)
1
@Sysia11 od DM-a zdecydowanie bardziej wolałbym 9.
0
Ostatnio jakiś temat mi mignął mega talentu bramkarskiego w naszych drużynach młodzieżowych. Który to taki? Czy coś pomyliłem?
0
Czepne się do czegoś, żeby nie było za kolorowo ;) Fatiego to dziś nie będzie?
15
Po takim meczu z Monaco, dziś z Denzelem bylibyśmy totalnie zesrani, szczególnie przy wyniku 1-2. Taka prawda :)
0
Ja pierdziele ale nam się trafił ten Flick na takie czasy :)
0
Tragiczny bramkarz i napastnik.
1
@stone80 w 93 roku to Jordan miał przerwe w karierze ;)
0
@beter2 no tak, narzekać na wszystko, mimo wszystko.
2
Jak tam płaczki już wyrzuciliście telewizory? :D
9
@stone80 kolego na TVP 2 były mecze Bulls w latach świetności Jordana i spółki. Powtórki, nie powtórki, ale o Jordanie i Bykach wiedziała cała Polska :)
0
@esem91 Casado to mimo wszystko pozycja ciut wyżej niż 6 jednak, a Pedri na 10 dzisiaj strzela dwie bramki ;)
0
Gianfranco Zola...
0
@kanver_ bo ograli Dinamo? Ludzie proszę Was, wyjdźmy już z tej klątwy małostkowości. My jesteśmy FC Barcelona! Za dużo i często w ostatnich latach już nas wpędzano w obsranie zbroi jeszcze przed meczem.
1
Skoro Frenkie dla Flicka jest bardzo ważnym i potrzebującym ogniwem do funkcjonowania środka pola i w ogóle zespołu, o czym niejednokrotnie wspominał, to nie pozostaje nam nic innego jak dać czas i obdarzyć trenera zaufaniem na które przez ten krótki okres już sobie zapracował.
0
@cules100pro a ponoć zakochała się w nim zanim jeszcze został piłkarzem :D
1
Priorytetem nadal powinien pozostać Nico Williams i klasowa 9.
0
Szkoda, że nie ma akurat Fermina Lopeza. No ale z Monaco chyba Pablo Torre w końcu będzie miał okazję się pokazać, co?
1
@Derean środkowych pomocników nam pod dostatkiem. No chyba, że w końcu odejdzie de Jong, wtedy tak.
3
Nico Williams, klasowa 9 i wszyscy zdrowi. To moje marzenie kadrowe w Barcelonie na następny sezon.
2
Macie jakiś dobry skrót meczu Girona - Barcelona?
0
@Messibestplayerintheworld sezon temu to byliśmy sami sobie winni.