0

@messi33 a po polskiemu?

1

@El Plutoninho c) wyzwanie sędziego od największej pi....

0

@AmigoBlancos nic nowego, nic nowego jak gracie.

4

Najlepsze jeszcze jest to, że ten chłop mógłby jeszcze spokojnie ładnych kilka lat u nas na najwyższym poziomie pobronić. Jak na bramkarza to Wojtek ma dopiero 34 lata...

0

@JoeSatriani jeden z piłkarzy w którym akurat było najmniej białej części Madrytu.

3

Co tam u somsiada, nadal bezkarnie?
Ale Florentino to jest łebski biznesmen.
Sprowadza zawodników, którym żaden sędzia, a nawet komisja nie podskoczy, bo od razu zostaną oskarżeni o rasizm ;)
No ale biznes, biznesem...ale tego wstydu się zajadać praktycznie co mecz? To musi w końcu chyba się odbić czkawką. Musi prawda? :)

0

@tbas 6 pełnych spotkań chyba w ostatnim sezonie?

0

Wyczuwam w środę Fatiego na pierwsze 45 minut.

0

Jak Wojtek nie zdecyduje się odwiesić kołków, to Keylor? ;)

1

@Sysia11 od DM-a zdecydowanie bardziej wolałbym 9.

0

Ostatnio jakiś temat mi mignął mega talentu bramkarskiego w naszych drużynach młodzieżowych. Który to taki? Czy coś pomyliłem?

0

Czepne się do czegoś, żeby nie było za kolorowo ;) Fatiego to dziś nie będzie?

15

Po takim meczu z Monaco, dziś z Denzelem bylibyśmy totalnie zesrani, szczególnie przy wyniku 1-2. Taka prawda :)

0

Ja pierdziele ale nam się trafił ten Flick na takie czasy :)

0

Tragiczny bramkarz i napastnik.

1

@stone80 w 93 roku to Jordan miał przerwe w karierze ;)

0

@beter2 no tak, narzekać na wszystko, mimo wszystko.

2

Jak tam płaczki już wyrzuciliście telewizory? :D

9

@stone80 kolego na TVP 2 były mecze Bulls w latach świetności Jordana i spółki. Powtórki, nie powtórki, ale o Jordanie i Bykach wiedziała cała Polska :)

0

@esem91 Casado to mimo wszystko pozycja ciut wyżej niż 6 jednak, a Pedri na 10 dzisiaj strzela dwie bramki ;)

0

Gianfranco Zola...

0

@kanver_ bo ograli Dinamo? Ludzie proszę Was, wyjdźmy już z tej klątwy małostkowości. My jesteśmy FC Barcelona! Za dużo i często w ostatnich latach już nas wpędzano w obsranie zbroi jeszcze przed meczem.

1

Skoro Frenkie dla Flicka jest bardzo ważnym i potrzebującym ogniwem do funkcjonowania środka pola i w ogóle zespołu, o czym niejednokrotnie wspominał, to nie pozostaje nam nic innego jak dać czas i obdarzyć trenera zaufaniem na które przez ten krótki okres już sobie zapracował.

0

@cules100pro a ponoć zakochała się w nim zanim jeszcze został piłkarzem :D

1

Priorytetem nadal powinien pozostać Nico Williams i klasowa 9.

0

Szkoda, że nie ma akurat Fermina Lopeza. No ale z Monaco chyba Pablo Torre w końcu będzie miał okazję się pokazać, co?

1

@Derean środkowych pomocników nam pod dostatkiem. No chyba, że w końcu odejdzie de Jong, wtedy tak.

3

Nico Williams, klasowa 9 i wszyscy zdrowi. To moje marzenie kadrowe w Barcelonie na następny sezon.

2

Macie jakiś dobry skrót meczu Girona - Barcelona?

0

@Messibestplayerintheworld sezon temu to byliśmy sami sobie winni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?