Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RAFI9 to i tak nadal to samo jednak ;)
0
@bartekvisca wolę Kasztelana ;)
0
Cytując Carvajala - "to nie o kolor skóry chodzi".
1
Po co się spinać o ten Real? Nie lepiej i przyjemniej sobie teraz pomyśleć o Barcelonie Flicka? :)
0
@masik86 mamy Flicka, Olmo i kopalnie młodych talentów. Wystarczy?
1
@okiemtypera_lucaxx95 Rasizmicius?
1
@Roobo odpala kosiarke.
0
@JohnnySilverhand zależy od kogo rzecz jasna.
1
I jak tam ta maszyna Thiago Motty, która miała lać wszystkich jak chce? ;)
0
@luka1995 ale On właśnie wraca na spokojnie.
7
@Eto'o9 R10 chyba wszyscy widzieli co opowiadał na konferencjach, jak zachowywał się podczas meczów i jak drużyna reagowała na skomplikowane sytuację meczowe...
3
@Popitek12 oczywiście, że jest. Bądźmy obiektywni jednak...w tej sytuacji ma 100% racji.
0
@Kibicodlat5 ja pierdziele, proszę Cię :D
To już za nami i mam nadzieje, że długo, długo nie wróci! Doświadczony stoper na ławkę...nie no padam :D
W końcu poszliśmy po rozum do głowy i uzupełniamy kadrę La Masią, a nie ściągamy gości na dorobienie do emerytury i spędzenie sezonu w jednym z najpiękniejszych miejsc globu.
45
Dani Carvajal odpowiada na słowa Viniciusa Juniora podczas konferencji:
"Hiszpania nie jest krajem rasistowskim... Z natury jesteśmy radosnym narodem i bardzo tolerancyjnym. Problem nie tkwi w kolorze skóry."
Nie no, ale piękna riposta do kolegi...
Aż nawet trochę polubiłem Daniego ;)
0
@Kamiloza91 polej mu.
0
Ten z 6 już by u mnie murawy nie powąchał.
0
@zuang1995 właśnie teraz myślałem o tym, że my...lubimy zatrudniać zawodników z ciekawą historią ;)
5
Wraca to uczucie tęsknoty za meczem Barcy :)
0
@paweldunajecfcb silną wole.
11
@tbas przecież z Ericiem to ściema była ;)
0
A co to Juve remis? No jak to? Przecież już po dwóch kolejkach przyznano im mistrzostwo :D
0
Będzie 2-2, idę spać :)
4
Jeszcze Pajaciusa niech wyautuje i będzie pięknie :)
1
No swój chłop w końcu ;)
0
Męczennik zaczyna się ze swoimi kibicami kłócić? ;)
0
@Azi przecież żartuje. Co się tak spinasz? ;)
0
@marcin62 plusem jest to, że jak jakimś cudem kontuzje będą omijały Fatiego to będziemy mogli zaobserwować Jego rozwój (albo i nie) pod wodzą Hansiego. A nóż, widelec może odpali :)
0
@Azi nie, chce zarabiać mało i jest w najwyższej formie ;)
0
@Azi jest jeszcze Martial na skrzydełko;)
0
@Pawlak1992 bo dlaczego najmniej potrzebny? Kto tak uważa? Flick potrzebował 10 i ją dostał, bo takim systemem będziemy grali. Zawodników, których posiada widzi na innych pozycjach. Co w tym niezrozumiałego? A z tym Gundoganem to już wałkujecie, że stało się to nudne i irytujące. Gundo to już historia, a realia mamy, takie jakie mamy. Pogódźcie się z tym wreszcie, a będzie łatwiej Wam jak i całej reszcie La Rambli, który już się z tym pogodziła i przyjęła. Cieszcie się raczej, że w takiej obecnej sytuacji mamy takiego Flicka, transfer Olm i naszą La Masie z której kiedy jak nie teraz czerpać garściami.