0

@RAFI9 to i tak nadal to samo jednak ;)

0

@bartekvisca wolę Kasztelana ;)

0

Cytując Carvajala - "to nie o kolor skóry chodzi".

1

Po co się spinać o ten Real? Nie lepiej i przyjemniej sobie teraz pomyśleć o Barcelonie Flicka? :)

0

@masik86 mamy Flicka, Olmo i kopalnie młodych talentów. Wystarczy?

1

@okiemtypera_lucaxx95 Rasizmicius?

1

@Roobo odpala kosiarke.

0

@JohnnySilverhand zależy od kogo rzecz jasna.

1

I jak tam ta maszyna Thiago Motty, która miała lać wszystkich jak chce? ;)

0

@luka1995 ale On właśnie wraca na spokojnie.

7

@Eto'o9 R10 chyba wszyscy widzieli co opowiadał na konferencjach, jak zachowywał się podczas meczów i jak drużyna reagowała na skomplikowane sytuację meczowe...

3

@Popitek12 oczywiście, że jest. Bądźmy obiektywni jednak...w tej sytuacji ma 100% racji.

0

@Kibicodlat5 ja pierdziele, proszę Cię :D
To już za nami i mam nadzieje, że długo, długo nie wróci! Doświadczony stoper na ławkę...nie no padam :D
W końcu poszliśmy po rozum do głowy i uzupełniamy kadrę La Masią, a nie ściągamy gości na dorobienie do emerytury i spędzenie sezonu w jednym z najpiękniejszych miejsc globu.

45

Dani Carvajal odpowiada na słowa Viniciusa Juniora podczas konferencji:

"Hiszpania nie jest krajem rasistowskim... Z natury jesteśmy radosnym narodem i bardzo tolerancyjnym. Problem nie tkwi w kolorze skóry."

Nie no, ale piękna riposta do kolegi...
Aż nawet trochę polubiłem Daniego ;)

0

@Kamiloza91 polej mu.

0

Ten z 6 już by u mnie murawy nie powąchał.

0

@zuang1995 właśnie teraz myślałem o tym, że my...lubimy zatrudniać zawodników z ciekawą historią ;)

5

Wraca to uczucie tęsknoty za meczem Barcy :)

0

@paweldunajecfcb silną wole.

11

@tbas przecież z Ericiem to ściema była ;)

0

A co to Juve remis? No jak to? Przecież już po dwóch kolejkach przyznano im mistrzostwo :D

0

Będzie 2-2, idę spać :)

4

Jeszcze Pajaciusa niech wyautuje i będzie pięknie :)

1

No swój chłop w końcu ;)

0

Męczennik zaczyna się ze swoimi kibicami kłócić? ;)

0

@Azi przecież żartuje. Co się tak spinasz? ;)

0

@marcin62 plusem jest to, że jak jakimś cudem kontuzje będą omijały Fatiego to będziemy mogli zaobserwować Jego rozwój (albo i nie) pod wodzą Hansiego. A nóż, widelec może odpali :)

0

@Azi nie, chce zarabiać mało i jest w najwyższej formie ;)

0

@Azi jest jeszcze Martial na skrzydełko;)

0

@Pawlak1992 bo dlaczego najmniej potrzebny? Kto tak uważa? Flick potrzebował 10 i ją dostał, bo takim systemem będziemy grali. Zawodników, których posiada widzi na innych pozycjach. Co w tym niezrozumiałego? A z tym Gundoganem to już wałkujecie, że stało się to nudne i irytujące. Gundo to już historia, a realia mamy, takie jakie mamy. Pogódźcie się z tym wreszcie, a będzie łatwiej Wam jak i całej reszcie La Rambli, który już się z tym pogodziła i przyjęła. Cieszcie się raczej, że w takiej obecnej sytuacji mamy takiego Flicka, transfer Olm i naszą La Masie z której kiedy jak nie teraz czerpać garściami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?