Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borry jaki był wynik?
1
@Bartek1817 a gdybyśmy ich nie łapali, może by było już 3-0 ;)
0
@barteq mam na myśli decyzje Fermina...
1
Fermin totalnie bezproduktywny dzisiaj, to nie jest mecz w którym będzie odgrywał kluczową rolę. Tu potrzeba 10, która będzie bardziej uruchamiać całą ofensywną formację niż wchodzącą w pole karne. Jeszcze ta fatalna decyzja po której Casado zarobił kartkę...
1
Już skończcie z tym sędzią. Gramy dalej. Vamos!
0
@KrwawiaceoczyVEB tu nie było faulu.
0
@partymaker nie według flashscore ;)
1
Do uspokojenia środka pola i podań przeszywających obronę, Olmo w miejsce Fermina od zaraz.
0
@Fake69 gęściej w środku pola, to więcej miejsca na skrzydle ;)
1
@Crashynski a wracając do Isaka. Tak, jestem zwolennikiem Jego talentu i bardzo mi się podoba sposób w jaki gra.
0
@Recha_0684 myślę, że chyba najrozsądniej będzie tak jak wszyscy piszecie właśnie.
2
@Crashynski na początek Jonathan David z Lille za free.
1
Barcelona jest otwarta na odejście Ansu Fatiego w styczniu [Ll. Miguelsanza]
Jakie ewentualnie zastępstwo?
0
@KlimO jedno jest pewne. Ta drużyna, Ci chłopacy i z tym Szefem u sterów, zbroi napewno nie obsrają. I jeśli będzie trzeba ustawić wysoko obronę, co wiąże się nawet ze zwiększonym ryzykiem utraty bramki, to ją ustawią i nawet jeśli stracą bramkę czy bramki, będą uparcie i z pewnością dążyć do tego aby conajmniej tą jedną bramkę więcej od rywali strzelić.
Co by nie było, zapowiada się naprawdę świetne widowisko i na to liczę:)
2
@grzekrk96 myślę, że kto jak kto, ale Flick wie doskonale jak trzeba zagrać, żeby zneutralizować te, jak i inne zagrożenia.
0
@Odcinkowy zdecydowanie, widzę w tym chłopaku Makelele normalnie i to chyba nawet ulepszoną wersje ;)
1
Casado = Biały Makelele
Dołączyć do tego Gaviego w najwyższej formie i ja nie wiem czy będzie tam co zbierać w środku pola z przeciwników ;)
1
@Matheu12 był z Osasuną ;)
0
@karol130197 ale po co? :)
1
A Jonathan David z Lille, dzisiaj dwa gola po wejściu z ławki przeciwko Atletico Madryt i jego drużyna wygrywa 3-1 ;)
12
Ależ zadrżało serducho przy starciu Casado!
Ale to jest przekot! Ja rozumiem, że Xavi wybitnym trenerem nie jest, ale jak można było stawiać Oriola przed taką Perłą?!
0
@beter2 na 34 sezony ;)
2
Kto tu wróżył powtórkę z 2-8 po bramce wyrównującej?
Powiem jedno, 2-8 już napewno nie będzie ;)
0
@niepijpiotrek pytanie czym syty mógłby być Frenkie?
0
@Puyolex tylko jeśli faktycznie de Jong jest czy byłby problemem to kase trzeba przeznaczyć na nowego DM, inaczej tego nie widzę. Wolałbym jednak, żeby Hansi ogarnął chłopa, a my żebyśmy skupili się na innych pozycjach do wzmocnienia, jak skrzydłowy, środkowy napastnik czy lewy obrońca chociażby.
2
Ja pierdziele ale ten Casado to jest diament i to już konkretnie obrobiony!
0
Jednak Ansu w wyjściowym składzie. Dobrze.
2
@esem91 z tym trenerem, całkiem to możliwe.
0
Teraz to potencjalny rywal dla De Friesa walczy?
0
@Sebastian7 bo będzie jutro pierwszym wyborem, a nie rezerwowym ;)