0

@Borry jaki był wynik?

1

@Bartek1817 a gdybyśmy ich nie łapali, może by było już 3-0 ;)

0

@barteq mam na myśli decyzje Fermina...

1

Fermin totalnie bezproduktywny dzisiaj, to nie jest mecz w którym będzie odgrywał kluczową rolę. Tu potrzeba 10, która będzie bardziej uruchamiać całą ofensywną formację niż wchodzącą w pole karne. Jeszcze ta fatalna decyzja po której Casado zarobił kartkę...

1

Już skończcie z tym sędzią. Gramy dalej. Vamos!

0

@KrwawiaceoczyVEB tu nie było faulu.

0

@partymaker nie według flashscore ;)

1

Do uspokojenia środka pola i podań przeszywających obronę, Olmo w miejsce Fermina od zaraz.

0

@Fake69 gęściej w środku pola, to więcej miejsca na skrzydle ;)

1

@Crashynski a wracając do Isaka. Tak, jestem zwolennikiem Jego talentu i bardzo mi się podoba sposób w jaki gra.

0

@Recha_0684 myślę, że chyba najrozsądniej będzie tak jak wszyscy piszecie właśnie.

2

@Crashynski na początek Jonathan David z Lille za free.

1

Barcelona jest otwarta na odejście Ansu Fatiego w styczniu [Ll. Miguelsanza]

Jakie ewentualnie zastępstwo?

0

@KlimO jedno jest pewne. Ta drużyna, Ci chłopacy i z tym Szefem u sterów, zbroi napewno nie obsrają. I jeśli będzie trzeba ustawić wysoko obronę, co wiąże się nawet ze zwiększonym ryzykiem utraty bramki, to ją ustawią i nawet jeśli stracą bramkę czy bramki, będą uparcie i z pewnością dążyć do tego aby conajmniej tą jedną bramkę więcej od rywali strzelić.
Co by nie było, zapowiada się naprawdę świetne widowisko i na to liczę:)

2

@grzekrk96 myślę, że kto jak kto, ale Flick wie doskonale jak trzeba zagrać, żeby zneutralizować te, jak i inne zagrożenia.

0

@Odcinkowy zdecydowanie, widzę w tym chłopaku Makelele normalnie i to chyba nawet ulepszoną wersje ;)

1

Casado = Biały Makelele
Dołączyć do tego Gaviego w najwyższej formie i ja nie wiem czy będzie tam co zbierać w środku pola z przeciwników ;)

1

@Matheu12 był z Osasuną ;)

0

@karol130197 ale po co? :)

1

A Jonathan David z Lille, dzisiaj dwa gola po wejściu z ławki przeciwko Atletico Madryt i jego drużyna wygrywa 3-1 ;)

12

Ależ zadrżało serducho przy starciu Casado!
Ale to jest przekot! Ja rozumiem, że Xavi wybitnym trenerem nie jest, ale jak można było stawiać Oriola przed taką Perłą?!

0

@beter2 na 34 sezony ;)

2

Kto tu wróżył powtórkę z 2-8 po bramce wyrównującej?
Powiem jedno, 2-8 już napewno nie będzie ;)

0

@niepijpiotrek pytanie czym syty mógłby być Frenkie?

0

@Puyolex tylko jeśli faktycznie de Jong jest czy byłby problemem to kase trzeba przeznaczyć na nowego DM, inaczej tego nie widzę. Wolałbym jednak, żeby Hansi ogarnął chłopa, a my żebyśmy skupili się na innych pozycjach do wzmocnienia, jak skrzydłowy, środkowy napastnik czy lewy obrońca chociażby.

2

Ja pierdziele ale ten Casado to jest diament i to już konkretnie obrobiony!

0

Jednak Ansu w wyjściowym składzie. Dobrze.

2

@esem91 z tym trenerem, całkiem to możliwe.

0

Teraz to potencjalny rywal dla De Friesa walczy?

0

@Sebastian7 bo będzie jutro pierwszym wyborem, a nie rezerwowym ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?