Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 nie mamy na to wpływu. Niech tam się grzeją.
0
Były piłkarz Barcelony, Oscar Mingueza, w tym sezonie miał bezpośredni udział przy 7 golach w 9 meczach ligowych.
Brać za te 10 baniek i od razu sprzedać do Anglii, brać i zostawić czy odsprzedać reszte praw Celcie?
3
Bo ja tańczyć chce, ja bujam się...
A nie czekaj...ja chce grać w piłkę tylko ;)
1
Nie oglądamy się na rywali, robimy swoje, a wszystko będzie na właściwym miejscu.
0
@okiemtypera_lucaxx95 a ja po prostu ufam Hansiemu.
4
@okiemtypera_lucaxx95 chłopie! Ten mecz ma być wyznacznikiem mistrzostwa? Proszę Cię! To bardzo, bardzo młoda drużyna, która póki co radzi sobie świetnie, ale wciąż nabiera i nabierać będzie doświadczenia. Za tydzień możemy nawet ponieść porażkę, co nie może wykluczyć końcowego naszego zwycięstwa w lidze, nawet różnicą wielu punktów. Jedno jest pewne, Hansi po tym okresie zasłużył sobie na pełne zaufanie. Tym bardziej po tym co i w jakim momencie przejął i jaką różnicę z marszu widać.
1
@okiemtypera_lucaxx95 no ja właśnie też życzę jak najlepiej, dlatego niezbyt mądrym jest Twoje życzenie ;)
0
@Derean fart się skończy, to ktoś inny pomoże ;)
3
@okiemtypera_lucaxx95 "piękne" te Twoje komentarze, coraz lepsze ;)
2
@esem91 nie wierzę w to co czytam...
2
@Sebastian7 dla Hansiego każdy jest ważny i to procentuje właśnie tym, co mamy w chwili obecnej.
2
@okiemtypera_lucaxx95 taaa, dostajemy oklep ;)
1
@Arden pytanie czy Lautaro Martinez nie musi mieć obok siebie silnej 9, żeby dawać to co najlepsze na boisku. Póki co właśnie w takim ustawieniu sprawdza się najlepiej. Chyba, że się myle.
0
@AFA ten Duran to bardzo, bardzo ciekawa opcja. Ale ta długość kontraktu...2030...
Tam grube miliony będą szły.
1
A Wy? Jaką 9 byście widzieli w FC Barcelonie?
1
Ciekawe czy Dawidowicz faktycznie doznał kontuzji czy po prostu sam siebie miał dość na boisku i postanowił zakończyć udział w meczu.
1
Nie no, ale chwalenie wszystkich w studiu to conajmniej lekkie przegięcie. Dobrze, że Pani prowadząca nie odleciała i stara się lekko "ekspertów" sprowadzać na ziemie.
0
Wszyscy powinni opuścić stadion.
0
@BlancoJugador właśnie o to chodzi, że niech robi to co umie, a nie kombinuje.
4
Ja pierdziele, ale ten Świderski to jest dramat.
1
I bardzo dobra decyzja Hansiego!
Priorytetem musi być lewy i środkowy napastnik, ewentualnie też lewy obrońca. Chyba, że odpali Alex Valle.
0
@agaFCB poniżej pleców gdybyś zapytał to ekspertów pewnie trochę byś znalazł ;)
4
Zagra/nie zagra...po co to w ogóle drążyć. Hansi wie doskonale co zrobić, tak samo jak wie najlepiej jaki jest faktyczny stan Yamala.
0
@kanver_ ciekawe jakby wyglądał u Flicka ;)
0
My poważnie się zajmujemy po meczu "problemami" Portugalii, takimi jak zdjęcie zbyt wcześnie Lią? :D
0
@DonAndresFCB z Osasuną rozpoczął od ławki.
1
@Encore bez strzału celnego chyba? Ta główka nie była strzałem?
0
Ale Frankowski co pograł z Portugalią :)
0
Semedo zrobi karnego :)
1
Probierz miał jakieś ograniczenia w powołaniach do ligi okręgowej?