0

@norbi77 nie mamy na to wpływu. Niech tam się grzeją.

0

Były piłkarz Barcelony, Oscar Mingueza, w tym sezonie miał bezpośredni udział przy 7 golach w 9 meczach ligowych.

Brać za te 10 baniek i od razu sprzedać do Anglii, brać i zostawić czy odsprzedać reszte praw Celcie?

3

Bo ja tańczyć chce, ja bujam się...
A nie czekaj...ja chce grać w piłkę tylko ;)

1

Nie oglądamy się na rywali, robimy swoje, a wszystko będzie na właściwym miejscu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 a ja po prostu ufam Hansiemu.

4

@okiemtypera_lucaxx95 chłopie! Ten mecz ma być wyznacznikiem mistrzostwa? Proszę Cię! To bardzo, bardzo młoda drużyna, która póki co radzi sobie świetnie, ale wciąż nabiera i nabierać będzie doświadczenia. Za tydzień możemy nawet ponieść porażkę, co nie może wykluczyć końcowego naszego zwycięstwa w lidze, nawet różnicą wielu punktów. Jedno jest pewne, Hansi po tym okresie zasłużył sobie na pełne zaufanie. Tym bardziej po tym co i w jakim momencie przejął i jaką różnicę z marszu widać.

1

@okiemtypera_lucaxx95 no ja właśnie też życzę jak najlepiej, dlatego niezbyt mądrym jest Twoje życzenie ;)

0

@Derean fart się skończy, to ktoś inny pomoże ;)

3

@okiemtypera_lucaxx95 "piękne" te Twoje komentarze, coraz lepsze ;)

2

@esem91 nie wierzę w to co czytam...

2

@Sebastian7 dla Hansiego każdy jest ważny i to procentuje właśnie tym, co mamy w chwili obecnej.

2

@okiemtypera_lucaxx95 taaa, dostajemy oklep ;)

1

@Arden pytanie czy Lautaro Martinez nie musi mieć obok siebie silnej 9, żeby dawać to co najlepsze na boisku. Póki co właśnie w takim ustawieniu sprawdza się najlepiej. Chyba, że się myle.

0

@AFA ten Duran to bardzo, bardzo ciekawa opcja. Ale ta długość kontraktu...2030...
Tam grube miliony będą szły.

1

A Wy? Jaką 9 byście widzieli w FC Barcelonie?

1

Ciekawe czy Dawidowicz faktycznie doznał kontuzji czy po prostu sam siebie miał dość na boisku i postanowił zakończyć udział w meczu.

1

Nie no, ale chwalenie wszystkich w studiu to conajmniej lekkie przegięcie. Dobrze, że Pani prowadząca nie odleciała i stara się lekko "ekspertów" sprowadzać na ziemie.

0

Wszyscy powinni opuścić stadion.

0

@BlancoJugador właśnie o to chodzi, że niech robi to co umie, a nie kombinuje.

4

Ja pierdziele, ale ten Świderski to jest dramat.

1

I bardzo dobra decyzja Hansiego!
Priorytetem musi być lewy i środkowy napastnik, ewentualnie też lewy obrońca. Chyba, że odpali Alex Valle.

0

@agaFCB poniżej pleców gdybyś zapytał to ekspertów pewnie trochę byś znalazł ;)

4

Zagra/nie zagra...po co to w ogóle drążyć. Hansi wie doskonale co zrobić, tak samo jak wie najlepiej jaki jest faktyczny stan Yamala.

0

@kanver_ ciekawe jakby wyglądał u Flicka ;)

0

My poważnie się zajmujemy po meczu "problemami" Portugalii, takimi jak zdjęcie zbyt wcześnie Lią? :D

0

@DonAndresFCB z Osasuną rozpoczął od ławki.

1

@Encore bez strzału celnego chyba? Ta główka nie była strzałem?

0

Ale Frankowski co pograł z Portugalią :)

0

Semedo zrobi karnego :)

1

Probierz miał jakieś ograniczenia w powołaniach do ligi okręgowej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?