Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdziele, co ten Lewy?!
0
@Luciano99 z Realem miał naprawdę świetne wejście.
0
@Wojtek84 a niech kombinuje. Kiedy jak nie teraz? :)
2
De Jong nie jest ogarnięty niestety na mocno zagęszczony środek pola. To jest zawodnik, paradoksalnie bardziej nadający się na mocniejszych rywali.
3
@45M4R Dani Olmo, zdecydowanie.
0
Kto nie utrzymał linii przy straconej bramce?
1
@KobeFR w El Clasico wyglądał kapitalnie przy Casado.
0
Przewidziałem odpoczynek dla Balde. Myślałem jednak, że jeszcze odpocznie Pedri i ktoś z dwójki z przodu, Yamal/Raphinha. Ale mało istotne, cieszę się na kolejny mecz.
Vamos!!!
0
@Encore nieuczciwe byłoby założenie przez niego koszulki Barcelony.
0
Dzisiaj za bardzo bym nie kombinował ze składem, ale dałbym odpocząć Balde, Pedriemu i Raphinhi lub Yamalowi. Kolejno w ich miejsce wprowadził Martin/Fort, de Jong i Fati.
1
A już w sobotę na Santiago Bernabeu zawita Osasuna ;)
0
Ten to już w ogóle będzie miał teraz lepke spuszczoną...
2
Rudiger kolejny z pajaciusów...
0
@HypeR ten pociąg dawno odjechał, poza tym środkowych pomocników nam pod dostatkiem.
1
Ale tu odjechał Leao!!!
0
@regatta52 za dużo talentu w La Masii na podpisywanie jakiś turków.
1
Guler, Endrick...ależ tam talentu się rozgrzewa. Pewnie cały piłkarski świat z Milanem na czele już trzęsie portkami ;)
0
Chyba nieudolnie papugować Yamala, a nie specjalizować ;)
0
@Rewolucja123 Juve oby w łeb :)
1
Diaz znowu z bramką. Trzeba przyznać, że kolejny zawodnik do którego nosa miał Deco.
0
@Tazol do rotacji jak najbardziej, a czas by pokazał czy mógłby wejść w buty Roberta czy jednak potrzeba by była sprowadzenia klasowej 9. Co nie wykluczałoby też pozostania Davida, żeby był konkretną opcją do rotacji.
1
@SinMistico wróci 1:1 i będzie nas stać. Tym bardziej, że Deco ma zawartą jakąś klauzule ponoć na wykup do nas za 60 baniek. Plus karta przetargowa w postaci Vitora Roque i wcale nie jest już tak nierealnie ;)
2
O rany, a co to się dzieje w Lizbonie?! :)
7
Oooo, teraz to już Jude nie jest rozliczany z goli? :D
Przepraszam, a co On tam obecnie wnosi do tego Realu? :)
0
@MesQueUnClub96 widzisz, a nie grzmisz...
2
@Tazol nie wiem czy jako następca, ale jako konkretny zmiennik napewno. Co jest pewne, na tym gościu nie stracimy. Trochę oglądałem Jego występy i co bardzo rzuca się w oczy, to nie boi się gry kombinacyjnej, cofania się po piłkę nawet do środka pola i braniu udziału w tworzeniu akcji dużo wcześniej niż tylko pod polem karnym. No i jest bardzo skuteczny, a piłka szuka Go wszędzie. Można by powiedzieć, że ma wszystko do bycia najlepszym, ale jednak brakuje mi tego czegoś to pełni błysku Davida. Kto wie, być może pod wodzą Flicka by właśnie to odnalazł i zrobił kolejny krok w byciu jeszcze lepszym...
0
Nie lobował? ;)
0
Widzę, że David i Gyokeres dzisiaj z bramkami :)
0
@ranger3120 tak, miałem osobiście taki przypadek.
7
Kontuzjowany jest jeszcze Bernal.