1

@pasquda idź już spać z radością z wygranej, szacunkiem do rywala i bierz przykład z Wielkiego Trenera, Hansa Flicka.

0

Trzeba się zakręcić koniecznie przy tych darmowych opcjach na nowy sezon.
Alphonso Davies i Jonathan David bez odstępnego + Nico Williams wpłacając klauzulę.
Do tego wróci po kontuzji Bernal, odpali jak powinien de Jong, a Flick wzniesie na wyżyny piłkarskie Forta i kadra wygląda jeszcze zacniej i bardziej wyrównana na wszystkich pozycjach.
Ter Stegen/Pena - Kounde/Fort, Araujo/Christensen, Cubarsi/Inigo M., Balde/Davies - Casado/Bernal, de Jong/Pedri, Olmo/Gavi - Yamal/Raphinha, Lewandowski/David, N. Williams/ktoś ze szkółki zapewne się znajdzie ;)
Przy takiej kadrze, mamy sporo możliwości też zarobku - Garcia, Martin, Torre, Fati, Torres i uwaga...Fermin. Tak to nie pomyłka. Wielu się zachwyca tym chłopakiem, ale mi osobiście ciągle w nim czegoś brakuje i myślę, że za takiego Fermina moglibyśmy wyciągnąć naprawdę gruby hajs z klubu Premier League. A jak dla mnie, podkreślam to moje osobiste zdanie, nie jest dla nas niezbędny. To naprawdę świetny chłopak i doceniam liczby, które wykręca, ale brakuje mi tego czegoś.

15

Ja pierdziele jak pięknie mieć w końcu trenera na ławce.

1

A Carlo co tam w ogóle chciał? Kazał przestać i nie upokarzać więcej?

0

@norbi77 a to nie chpdziło o to, że śmiał się trochę z tego jak podciął piłkę nad Inakim?

1

Sprowadzenie Daviesa za free na przyszły sezon i nic więcej nam nie potrzeba w obronie. Kounde/Fort-Araujo/Christensen, Cubarsi/Martinez-Balde/Davies.
No chyba, że wystrzeli ten Oduro;)
Do tego można zarobić na Garcii i Martinie.

0

Joanthan David dziś brameczka z karnego dla Lille ;)

2

Bardzo, ale to bardzo mnie cieszy wejście Frenkiego dziś. Tak jak to z Bayernem, Jego wejście spowodowało jakieś spowolnienie w środku pola, tak dziś totalny profesor.

1

Kto to tam szemrzał, że Carlo zjada taktycznie po pierwszej połowie Hansiego? :D

2

Inaki Pena! Jesteś wielki! Mamy swojego wychowanka na bramce!
A teraz wyłazić z nory wszyscy i przyznawać się, którzy szydzili z Wielkiego Inakiego i życzyli mu błędów!

4

Aj tam! Robert mnie wkurzył, nie ma co. Miał mieć 4 bramki!

0

@Borry no to oby było odwrotnie:)

0

Vamos La Rambla! Ilu Was tu teraz jest?! Odezwijcie się!!! :)

0

@Borry jaki był wynik?

1

@Bartek1817 a gdybyśmy ich nie łapali, może by było już 3-0 ;)

0

@barteq mam na myśli decyzje Fermina...

1

Fermin totalnie bezproduktywny dzisiaj, to nie jest mecz w którym będzie odgrywał kluczową rolę. Tu potrzeba 10, która będzie bardziej uruchamiać całą ofensywną formację niż wchodzącą w pole karne. Jeszcze ta fatalna decyzja po której Casado zarobił kartkę...

1

Już skończcie z tym sędzią. Gramy dalej. Vamos!

0

@KrwawiaceoczyVEB tu nie było faulu.

0

@partymaker nie według flashscore ;)

1

Do uspokojenia środka pola i podań przeszywających obronę, Olmo w miejsce Fermina od zaraz.

0

@Fake69 gęściej w środku pola, to więcej miejsca na skrzydle ;)

1

@Crashynski a wracając do Isaka. Tak, jestem zwolennikiem Jego talentu i bardzo mi się podoba sposób w jaki gra.

0

@Recha_0684 myślę, że chyba najrozsądniej będzie tak jak wszyscy piszecie właśnie.

2

@Crashynski na początek Jonathan David z Lille za free.

1

Barcelona jest otwarta na odejście Ansu Fatiego w styczniu [Ll. Miguelsanza]

Jakie ewentualnie zastępstwo?

0

@KlimO jedno jest pewne. Ta drużyna, Ci chłopacy i z tym Szefem u sterów, zbroi napewno nie obsrają. I jeśli będzie trzeba ustawić wysoko obronę, co wiąże się nawet ze zwiększonym ryzykiem utraty bramki, to ją ustawią i nawet jeśli stracą bramkę czy bramki, będą uparcie i z pewnością dążyć do tego aby conajmniej tą jedną bramkę więcej od rywali strzelić.
Co by nie było, zapowiada się naprawdę świetne widowisko i na to liczę:)

2

@grzekrk96 myślę, że kto jak kto, ale Flick wie doskonale jak trzeba zagrać, żeby zneutralizować te, jak i inne zagrożenia.

0

@Odcinkowy zdecydowanie, widzę w tym chłopaku Makelele normalnie i to chyba nawet ulepszoną wersje ;)

1

Casado = Biały Makelele
Dołączyć do tego Gaviego w najwyższej formie i ja nie wiem czy będzie tam co zbierać w środku pola z przeciwników ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?