1

@kejdzi wszyscy widzieli oprócz Generała Denzela ;)

1

@tbas ewidentny i głupi faul.

1

@Hadim do dziś nie wiem jak oni to wczoraj wygrali...

0

Strasznie ciężko się to oglądało. Nieudolny pressing, wyjście spod pressingu, podania, strzały, odbiory. Brak kontroli nad meczem, za dużo przypadku w tym wszystkim. Wszystko to jeszcze zwieńczone wspaniałym, juniorskim faulem Cubarsiego ze zdziwieniem i pretensjami niewiadomo o co...
Warto jeszcze też wspomnieć wyjście przy straconej bramce Peni i tragiczne wybory w środku pola Pedriego i Olmo. Mając tak technicznie usposobionych magików w środku pola, zdecydowanie oczekuje czegoś więcej i to było na początku sezonu. Czyżby tylko na taki okres mieliśmy paliwa? Głęboko ufam, że nie i wróci ta świeżość i dynamika.
No i jeszcze Robert, chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie rozegramy chłopem przed czterdziestką całego sezonu? 9 jak i dynamiczny skrzydłowy to absolutny must!

9

Niestety porażka Atalanty na własne życzenie.

0

@Gibbon_FCB jasne, ewidentnie trącony w lewą nogę, która później podcięła prawą.

14

Znowu Marciniak ze swoją bandą wyczarowali spalonego widmo w spotkaniu prześcieradeł...
Na szczęście sprawiedliwości stało się zadość.

1

1

@Kapitan hawk A zaraz rozpoczyna się Godzina Łaski:)

0

United też widzę dalej swoje ;)

0

@AndreSantos oj gdyby się tak znalazł jakiś hojny szejk...

0

Tak patrzę na tabelę...
Kiedy my natraciliśmy tyle bramek?!

0

@Prorokk Neymar nawet na pustyni nie pogrywa ;)

0

@betonito gdyby tylko wtedy nie namieszano Neymarowi w głowie, a przede wszystkim miał swoje własne zdanie. Mógłby być conajmniej z jedną złotą piłką i wspominany na równi z największymi.

0

@Bernard777 widocznie City było tamtego dnia słabsze po prostu.

1

No to jeśli o transfery free chodzi, to czekam teraz na Daviesa i Davida ;)

0

@michal26 wiadomo ile Real, a ile my z karnych?

0

@Hindus oczywiście, wraca po długiej kontuzji:)

0

Uwaga! Włączam śmietankowych!

1

@Hindus cienki? Wszedł i asysta;)

0

Swoją drogą, co ten TAA popadł w takie niełaski i jest chyba dopiero trzecim wyborem na PO?

0

Ale taki Isak to by u nas na 9 było marzenie od nowego sezonu :)

0

Ale co dzisiaj Virgil jest rzadki na tle Isaka i jeszcze powinien wylecieć za to chamskie zagranie na Gordonie. Nie wiem jak to możliwe, że chłop jest jeszcze na boisku!

0

Ależ ten Isak jest piękny :)
Uwielbiam gościa już od czasów jak grał dla Sociedad.

0

To co my tworzymy w ostatniej fazie akcji to jest jakieś upośledzenie piłkarskie.

0

@Kondziubarca Kounde też już był w Chelsea ;)

0

@bartekvisca mam nadzieje, że to szczere Bracie ;)

11

Martwić to się trzeba o swoje zbawienie, a nie o jakieś wyniki Barcelony :)
Barca to mam nam ewentualnie przysporzyć ciut radości w tym życiu ziemskim, a nie być wyznacznikiem nastroju na cały weekend, tydzień czy tym bardziej dłuższy okres naszej codzienności;)

0

No jak to w ogóle możliwe, że nie tłuczemy wszystkich aż miło, możemy złapać jakiś dołek i mieć kilka słabszych spotkań...;)

1

Wojtek by był to byśmy już minimum z 3-0 prowadzili;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?