Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kejdzi wszyscy widzieli oprócz Generała Denzela ;)
1
@tbas ewidentny i głupi faul.
1
@Hadim do dziś nie wiem jak oni to wczoraj wygrali...
0
Strasznie ciężko się to oglądało. Nieudolny pressing, wyjście spod pressingu, podania, strzały, odbiory. Brak kontroli nad meczem, za dużo przypadku w tym wszystkim. Wszystko to jeszcze zwieńczone wspaniałym, juniorskim faulem Cubarsiego ze zdziwieniem i pretensjami niewiadomo o co...
Warto jeszcze też wspomnieć wyjście przy straconej bramce Peni i tragiczne wybory w środku pola Pedriego i Olmo. Mając tak technicznie usposobionych magików w środku pola, zdecydowanie oczekuje czegoś więcej i to było na początku sezonu. Czyżby tylko na taki okres mieliśmy paliwa? Głęboko ufam, że nie i wróci ta świeżość i dynamika.
No i jeszcze Robert, chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie rozegramy chłopem przed czterdziestką całego sezonu? 9 jak i dynamiczny skrzydłowy to absolutny must!
9
Niestety porażka Atalanty na własne życzenie.
0
@Gibbon_FCB jasne, ewidentnie trącony w lewą nogę, która później podcięła prawą.
14
Znowu Marciniak ze swoją bandą wyczarowali spalonego widmo w spotkaniu prześcieradeł...
Na szczęście sprawiedliwości stało się zadość.
1
@MesQueUnClub_87 czosnek
1
@Kapitan hawk A zaraz rozpoczyna się Godzina Łaski:)
0
United też widzę dalej swoje ;)
0
@AndreSantos oj gdyby się tak znalazł jakiś hojny szejk...
0
Tak patrzę na tabelę...
Kiedy my natraciliśmy tyle bramek?!
0
@Prorokk Neymar nawet na pustyni nie pogrywa ;)
0
@betonito gdyby tylko wtedy nie namieszano Neymarowi w głowie, a przede wszystkim miał swoje własne zdanie. Mógłby być conajmniej z jedną złotą piłką i wspominany na równi z największymi.
0
@Bernard777 widocznie City było tamtego dnia słabsze po prostu.
1
No to jeśli o transfery free chodzi, to czekam teraz na Daviesa i Davida ;)
0
@michal26 wiadomo ile Real, a ile my z karnych?
0
@Hindus oczywiście, wraca po długiej kontuzji:)
0
Uwaga! Włączam śmietankowych!
1
@Hindus cienki? Wszedł i asysta;)
0
Swoją drogą, co ten TAA popadł w takie niełaski i jest chyba dopiero trzecim wyborem na PO?
0
Ale taki Isak to by u nas na 9 było marzenie od nowego sezonu :)
0
Ale co dzisiaj Virgil jest rzadki na tle Isaka i jeszcze powinien wylecieć za to chamskie zagranie na Gordonie. Nie wiem jak to możliwe, że chłop jest jeszcze na boisku!
0
Ależ ten Isak jest piękny :)
Uwielbiam gościa już od czasów jak grał dla Sociedad.
0
To co my tworzymy w ostatniej fazie akcji to jest jakieś upośledzenie piłkarskie.
0
@Kondziubarca Kounde też już był w Chelsea ;)
0
@bartekvisca mam nadzieje, że to szczere Bracie ;)
11
Martwić to się trzeba o swoje zbawienie, a nie o jakieś wyniki Barcelony :)
Barca to mam nam ewentualnie przysporzyć ciut radości w tym życiu ziemskim, a nie być wyznacznikiem nastroju na cały weekend, tydzień czy tym bardziej dłuższy okres naszej codzienności;)
0
No jak to w ogóle możliwe, że nie tłuczemy wszystkich aż miło, możemy złapać jakiś dołek i mieć kilka słabszych spotkań...;)
1
Wojtek by był to byśmy już minimum z 3-0 prowadzili;)