1

Szkoda, ale płakać po Araujo napewno nie będę, którego ostatnio więcej nie ma jak jest, a swoje romanse z innymi klubami nie zaczął od dziś.
Nie oszukujemy się, nie jest to gość oddany jednemu klubowi, lekka szklanka z niego, a błędów i to niemałych też się nie ustrzega.

0

Z niewolnika nie ma pracownika. Jeśli faktycznie to wszystko prawda to niech się zabiera i sajonara.

2

@blakkudium ściemnia jak nic.

1

@Derean nie strasz, że będę oglądał jeszcze ich tu przez 2 lata...

0

Robert słuchaj, sprawa jest...
Może byś już tak chciał zostać w tej Arabii?
Jakby co to możesz ze sobą zabrać jakiegoś kolege.

2

Raphinha dziś jak za Xaviego.

0

Ktoś wie czy te jaja już ogarnęli?
Bo słabo to dość wygląda...

2

Taki Isak u nas to by siadł. Marzy mi się ten grajek w Barcelonie.

0

@D10SLEO jeśli nie to wygramy.

0

@mekston no właśnie co ten chłopak robi dziś od pierwszych minut na boisku? Czy my aby za bardzo Go nie przeceniamy?

0

Ja pierdziele ale ten Robert jest cienki, jeszcze w samej końcówce po Jego nonszalancji mogło być 1-1. Pierwszy do zmiany, niestety zaraz drugi w kolejce Yamal...

1

@JimMorrisonFCB podbijam. Wie ktoś?

1

@jaras121 ktoś tu pisał o więzieniu dla bramkarza, odbiorze złotej pilki Rodriemu i chyba piśmiennych i ustnych przeprosinach dla tego co tylko w piłkę grać chce:D

0

Śmiechy, śmiechami ale ja osobiście podpisałbym takiego Rashforda na pół roku bez żadnych zobowiązań i ze stosunkowo niską pensją.

4

@Ojciec5tkidzieci kto powiedział, że chcemy świeckiego państwa?

0

@MesQueUnClub96 Christensen, de Jong i Ferran Torres.

1

@Andi18 był już taki, Alemany się nazywał. Po dobrej robocie jednak, Laporta myślał, że wszystko już samo będzie się układać.

0

@kampe przecież teraz wróciliśmy do 1:1.

0

A to jest ten Sergio Conceicao co Go tu Deco chciał?

3

AC Milan!!!
Oby lata świetności w końcu tam wróciły :)

2

@Stinger_ to ten Belg co grał w Napoli, a teraz jest w Galatasaray?

1

@Nightraider chore te pensje i kwoty za transfery zaczęły się robić od momentu wejścia na rynek Abramowicza, a po dołączeniu szejków już całkowita masakra.

2

@PatrykBarca Oscar może grać na środku obrony.

0

@Gibbon_FCB obrzydliwe zachowanie wszystkich w stronę męczennika, który tylko w piłkę chce grać.

3

@Mitch_Atleta był bardzo blisko przenosin do nas przed przejściem do PSG. No ale chyba kasa zrobiła swoje. Pamięta ktoś jaki wtedy środkowy obrońca do nas dołączył?

1

@Arden trzymamy kciuki :)

0

@XaviDenzel ale chcą Go zarejestrować na pół roku po wcześniejszej ustnej umowie samego piłkarza z naszym klubem.

0

Ile to Raphinha by miał już asyst gdyby tak u Roberta było troszkę lepiej ze skutecznością...

0

@Ricardinio14 dobry zwyczaj, nie pożyczaj.

1

@Messibestplayerintheworld to ogólna ocena i też nie tak całkiem po fakcie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?