Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, ale płakać po Araujo napewno nie będę, którego ostatnio więcej nie ma jak jest, a swoje romanse z innymi klubami nie zaczął od dziś.
Nie oszukujemy się, nie jest to gość oddany jednemu klubowi, lekka szklanka z niego, a błędów i to niemałych też się nie ustrzega.
0
Z niewolnika nie ma pracownika. Jeśli faktycznie to wszystko prawda to niech się zabiera i sajonara.
2
@blakkudium ściemnia jak nic.
1
@Derean nie strasz, że będę oglądał jeszcze ich tu przez 2 lata...
0
Robert słuchaj, sprawa jest...
Może byś już tak chciał zostać w tej Arabii?
Jakby co to możesz ze sobą zabrać jakiegoś kolege.
2
Raphinha dziś jak za Xaviego.
0
Ktoś wie czy te jaja już ogarnęli?
Bo słabo to dość wygląda...
2
Taki Isak u nas to by siadł. Marzy mi się ten grajek w Barcelonie.
0
@D10SLEO jeśli nie to wygramy.
0
@mekston no właśnie co ten chłopak robi dziś od pierwszych minut na boisku? Czy my aby za bardzo Go nie przeceniamy?
0
Ja pierdziele ale ten Robert jest cienki, jeszcze w samej końcówce po Jego nonszalancji mogło być 1-1. Pierwszy do zmiany, niestety zaraz drugi w kolejce Yamal...
1
@JimMorrisonFCB podbijam. Wie ktoś?
1
@jaras121 ktoś tu pisał o więzieniu dla bramkarza, odbiorze złotej pilki Rodriemu i chyba piśmiennych i ustnych przeprosinach dla tego co tylko w piłkę grać chce:D
0
Śmiechy, śmiechami ale ja osobiście podpisałbym takiego Rashforda na pół roku bez żadnych zobowiązań i ze stosunkowo niską pensją.
4
@Ojciec5tkidzieci kto powiedział, że chcemy świeckiego państwa?
0
@MesQueUnClub96 Christensen, de Jong i Ferran Torres.
1
@Andi18 był już taki, Alemany się nazywał. Po dobrej robocie jednak, Laporta myślał, że wszystko już samo będzie się układać.
0
@kampe przecież teraz wróciliśmy do 1:1.
0
A to jest ten Sergio Conceicao co Go tu Deco chciał?
3
AC Milan!!!
Oby lata świetności w końcu tam wróciły :)
2
@Stinger_ to ten Belg co grał w Napoli, a teraz jest w Galatasaray?
1
@Nightraider chore te pensje i kwoty za transfery zaczęły się robić od momentu wejścia na rynek Abramowicza, a po dołączeniu szejków już całkowita masakra.
2
@PatrykBarca Oscar może grać na środku obrony.
0
@Gibbon_FCB obrzydliwe zachowanie wszystkich w stronę męczennika, który tylko w piłkę chce grać.
3
@Mitch_Atleta był bardzo blisko przenosin do nas przed przejściem do PSG. No ale chyba kasa zrobiła swoje. Pamięta ktoś jaki wtedy środkowy obrońca do nas dołączył?
1
@Arden trzymamy kciuki :)
0
@XaviDenzel ale chcą Go zarejestrować na pół roku po wcześniejszej ustnej umowie samego piłkarza z naszym klubem.
0
Ile to Raphinha by miał już asyst gdyby tak u Roberta było troszkę lepiej ze skutecznością...
0
@Ricardinio14 dobry zwyczaj, nie pożyczaj.
1
@Messibestplayerintheworld to ogólna ocena i też nie tak całkiem po fakcie ;)