Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam ja mówię bye, bye Juve;)
0
Juventus może sprowadzić Ronalda Araujo tylko na zasadzie wypożyczenia. Nie ma mowy o transferze definitywnym.
[@giaco_iaco - @JijantesFC]
Bye, bye... ;)
0
@vangoor Paco Alcacer grał w hiszpańskiej lidze i w samej Valencii radził sobie conajmniej bardzo przyzwoicie.
0
@MOLESTA Jardel w ogóle spróbował sił w ciągu całej swojej kariery w jakiejś silniejszej lidze?
0
@gaucho104 chociaż 6 miesięcy by razem pograli, oczywiście jakby Araujo się nie wysypał. Ale swoją drogą, kierunek całym sensowny i możliwy po skończeniu kontraktu VVD.
0
Dojdzie jeszcze do tego, że my już zimą będziemy w stanie zakontraktować Nico Williamsa;)
0
Ale żeśmy czasów kapitanów doczekali...
4
@Kibicodlat5 toć w pierwszej połowie też go nie mieliśmy.
0
@ketrab321 jak gra.
1
@messi33 zawsze jest lepiej jak przegrywa Real, zawsze.
0
Vinicius po ostatnim meczu poprosił klubowego PSYCHOLOGA i CARLO ANCELOTTIEGO O POMOC!
Brazylijczyk już po pierwszej połowie meczu z Valencią otwarcie powiedział reszcie zespołu, że nie radzi sobie z napięciem jakie miało miejsce na Mestalla.
Po meczu było jeszcze gorzej, Vini po namowie bliskich przebada się pod kątem depresji.
Każdy w Realu Madryt wspiera Viniego, który ponoć naprawdę ma problem i NIE WIADOMO KIEDY będzie się czuł na siłach żeby WRÓCIĆ DO GRY...
Diario AS
To tak na serio czy jakiś fale?
0
@Joe_Barbaro Tyyy...naciągaczu Ty! :D
0
@kamiVeB chce mieć pole position do grania. Chyba nie boi się konkurencji... ;)
1
Szkoda, ale płakać po Araujo napewno nie będę, którego ostatnio więcej nie ma jak jest, a swoje romanse z innymi klubami nie zaczął od dziś.
Nie oszukujemy się, nie jest to gość oddany jednemu klubowi, lekka szklanka z niego, a błędów i to niemałych też się nie ustrzega.
0
Z niewolnika nie ma pracownika. Jeśli faktycznie to wszystko prawda to niech się zabiera i sajonara.
2
@blakkudium ściemnia jak nic.
1
@Derean nie strasz, że będę oglądał jeszcze ich tu przez 2 lata...
0
Robert słuchaj, sprawa jest...
Może byś już tak chciał zostać w tej Arabii?
Jakby co to możesz ze sobą zabrać jakiegoś kolege.
2
Raphinha dziś jak za Xaviego.
0
Ktoś wie czy te jaja już ogarnęli?
Bo słabo to dość wygląda...
2
Taki Isak u nas to by siadł. Marzy mi się ten grajek w Barcelonie.
0
@D10SLEO jeśli nie to wygramy.
0
@mekston no właśnie co ten chłopak robi dziś od pierwszych minut na boisku? Czy my aby za bardzo Go nie przeceniamy?
0
Ja pierdziele ale ten Robert jest cienki, jeszcze w samej końcówce po Jego nonszalancji mogło być 1-1. Pierwszy do zmiany, niestety zaraz drugi w kolejce Yamal...
1
@JimMorrisonFCB podbijam. Wie ktoś?
1
@jaras121 ktoś tu pisał o więzieniu dla bramkarza, odbiorze złotej pilki Rodriemu i chyba piśmiennych i ustnych przeprosinach dla tego co tylko w piłkę grać chce:D
0
Śmiechy, śmiechami ale ja osobiście podpisałbym takiego Rashforda na pół roku bez żadnych zobowiązań i ze stosunkowo niską pensją.
4
@Ojciec5tkidzieci kto powiedział, że chcemy świeckiego państwa?
0
@MesQueUnClub96 Christensen, de Jong i Ferran Torres.
1
@Andi18 był już taki, Alemany się nazywał. Po dobrej robocie jednak, Laporta myślał, że wszystko już samo będzie się układać.