0

@Who_you_mam ja mówię bye, bye Juve;)

0

Juventus może sprowadzić Ronalda Araujo tylko na zasadzie wypożyczenia. Nie ma mowy o transferze definitywnym.
[@giaco_iaco - @JijantesFC]

Bye, bye... ;)

0

@vangoor Paco Alcacer grał w hiszpańskiej lidze i w samej Valencii radził sobie conajmniej bardzo przyzwoicie.

0

@MOLESTA Jardel w ogóle spróbował sił w ciągu całej swojej kariery w jakiejś silniejszej lidze?

0

@gaucho104 chociaż 6 miesięcy by razem pograli, oczywiście jakby Araujo się nie wysypał. Ale swoją drogą, kierunek całym sensowny i możliwy po skończeniu kontraktu VVD.

0

Dojdzie jeszcze do tego, że my już zimą będziemy w stanie zakontraktować Nico Williamsa;)

0

Ale żeśmy czasów kapitanów doczekali...

4

@Kibicodlat5 toć w pierwszej połowie też go nie mieliśmy.

0

@ketrab321 jak gra.

1

@messi33 zawsze jest lepiej jak przegrywa Real, zawsze.

0

Vinicius po ostatnim meczu poprosił klubowego PSYCHOLOGA i CARLO ANCELOTTIEGO O POMOC!
Brazylijczyk już po pierwszej połowie meczu z Valencią otwarcie powiedział reszcie zespołu, że nie radzi sobie z napięciem jakie miało miejsce na Mestalla.
Po meczu było jeszcze gorzej, Vini po namowie bliskich przebada się pod kątem depresji.
Każdy w Realu Madryt wspiera Viniego, który ponoć naprawdę ma problem i NIE WIADOMO KIEDY będzie się czuł na siłach żeby WRÓCIĆ DO GRY...
Diario AS

To tak na serio czy jakiś fale?

0

@Joe_Barbaro Tyyy...naciągaczu Ty! :D

0

@kamiVeB chce mieć pole position do grania. Chyba nie boi się konkurencji... ;)

1

Szkoda, ale płakać po Araujo napewno nie będę, którego ostatnio więcej nie ma jak jest, a swoje romanse z innymi klubami nie zaczął od dziś.
Nie oszukujemy się, nie jest to gość oddany jednemu klubowi, lekka szklanka z niego, a błędów i to niemałych też się nie ustrzega.

0

Z niewolnika nie ma pracownika. Jeśli faktycznie to wszystko prawda to niech się zabiera i sajonara.

2

@blakkudium ściemnia jak nic.

1

@Derean nie strasz, że będę oglądał jeszcze ich tu przez 2 lata...

0

Robert słuchaj, sprawa jest...
Może byś już tak chciał zostać w tej Arabii?
Jakby co to możesz ze sobą zabrać jakiegoś kolege.

2

Raphinha dziś jak za Xaviego.

0

Ktoś wie czy te jaja już ogarnęli?
Bo słabo to dość wygląda...

2

Taki Isak u nas to by siadł. Marzy mi się ten grajek w Barcelonie.

0

@D10SLEO jeśli nie to wygramy.

0

@mekston no właśnie co ten chłopak robi dziś od pierwszych minut na boisku? Czy my aby za bardzo Go nie przeceniamy?

0

Ja pierdziele ale ten Robert jest cienki, jeszcze w samej końcówce po Jego nonszalancji mogło być 1-1. Pierwszy do zmiany, niestety zaraz drugi w kolejce Yamal...

1

@JimMorrisonFCB podbijam. Wie ktoś?

1

@jaras121 ktoś tu pisał o więzieniu dla bramkarza, odbiorze złotej pilki Rodriemu i chyba piśmiennych i ustnych przeprosinach dla tego co tylko w piłkę grać chce:D

0

Śmiechy, śmiechami ale ja osobiście podpisałbym takiego Rashforda na pół roku bez żadnych zobowiązań i ze stosunkowo niską pensją.

4

@Ojciec5tkidzieci kto powiedział, że chcemy świeckiego państwa?

0

@MesQueUnClub96 Christensen, de Jong i Ferran Torres.

1

@Andi18 był już taki, Alemany się nazywał. Po dobrej robocie jednak, Laporta myślał, że wszystko już samo będzie się układać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?