0

@Roobo pewnie nawet nie oglądał.

1

@QQL5 a o jaką sytuacje konkretnie chodzi, że ręcznik?

1

Przestańcie już wyzywać tak te Getafe i ich kibiców! Każdy orze jak może i to jest doskonale zrozumiałe, Nie rozumiem totalnie o co Wam chodzi.

0

@Andi18 to jest wywieranie presji na rywalu. Sam byś tak robił gdyby przyjeżdżał do Ciebie o wiele silniejszy rywal. Odrobine obiektywizmu jednak....

3

Flick robi robote i nie ma tu nawet dyskusji. Gdzieś tu głowa i skuteczność zawodnikom nie dojeżdża.

0

Studzimy emocje. Mimo wszystkich przeciwności, ta liga jest jeszcze do wygrania. Jednak chyba nie z Robertem na 9.

4

Najlepsze jest to, że jak tłuczemy rywali to takiemu Lewandowskiemu bokiem przechodzi to jaki jest cienki w ostatnim czasie. Nie daje kompletnie nic i się nie oszukujmy. Potrzebna nam konkretnej dziewiątki, bo w innym przypadku nie mamy o czym marzyć.

2

Od tego Lewego to piłka jak od stodoły się odbija.

0

To by było na tyle Conceicao?

0

Pena starterem :)

0

@Eklerek Isak to przekocur, szukający wszędzie grania.

0

@Astad a jak tam Greenwood sobie radzi? Bardziej chodzi mi o grę niż same bramki, bo tych wiem, że ma 11 w lidze.

0

@ViscaBarca123 no właśnie dawno. Pytanie jak aktualnie wygląda ich rozwój.

1

@ViscaBarca123 kuzyni Fernandez:)

0

@AlexDark00 dlatego trzeba mieć kogoś z lepszym wykończeniem.

0

@messi564 Olmo jednak nie skończył tego co miał i co powinien był skończyć :)

0

@Messiah10 pamiętam jak dziś podpisanie umowy z Canal+ w dzień El Clasico i zastanawianie się czy od razu odkodują sygnał.
Odkodowali, później Ibra wszedł z ławki, huknął z woleja na 1-0 po wrzutce...no właśnie kogo? Alvesa?

1

@Mixtape jak łamać wszelkie stereotypy to właśnie teraz! :)

5

@Szmulek głupi by był gdyby nie zawarł klauzuli w związku z sytuacją o której piszesz.

45

Diego Simeone: „Kontrowersje w meczu Realu Madryt wczoraj wieczorem? Nie oglądałem wczorajszego meczu. Powiedzieli mi, że były incydenty takie jak te, które zdarzają się od 100 lat, nie wiem, co cię zaskakuje”.

0

@urbipl u nas nie musi być nawet trzech, żeby mieć więcej ;)

3

@Pawlusek nie żartuj tak nawet.

0

@MatBac1991 done.

4

@Pawel13sz ktoś kto poprowadzi swoją drużynę do trofeów.

0

@BORO_12 tyle, że na Betis Robert usiadł i nikt z napastników nie wyszedł na 9.
Tak naprawdę tylko w pomocy jest kim swobodnie rotować.

0

@gaucho104 przyznaje racje.

1

@gaucho104 nie lubię przyznawania takich pucharów gdy sezon trwa. A jeśli chodzi o Atletico, tam wyjątkiem było tylko to, że nie chciało wpadać do siatki. Piłkarsko i taktycznie ich zjedliśmy.

3

@Kamiloza91 nigdy nie będę chciał, żeby Real gdziekolwiek awansował. Chyba, że do drugiej ligi.

0

Ale się doczekaliśmy PO w końcu od czasów Alvesa :)

0

@Bernard777 ostrzą wszystkie kody na nas ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?