Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@SergioBusquets5 to było nieuniknione. Ale wyobrażacie sobie teraz takiego Mbappe na LS u nas? Potrzeba nam takiego gościa właśnie.
0
@FabianekMrozek ale gra doprowadzałaby do mdłości.
0
@kanver_ mogli i cała nasza przednia formacja mocno szwankuje ze skutecznością, nie tylko Lewy. Ale Robert dodatkowo ma mocno słabiutką forme od jakiegoś czasu, piłka to się odbija od chłopa niczym od stodoły.
1
@A4ron oglądasz w ogóle mecze Barcelony czy oceniasz gre drużyny po punktacji w tabeli?
11
@sergio5 intercyza szybko zweryfikuje uczucia zakochanej.
0
@Salchent to wszystko zaprocentuje.
0
@Encore do tego jeszcze Coutinho i weź to ogarnij ;)
0
@ali3gator najlepiej dwie bomby ;)
Nie wiem czy realistycznie pojadę, ale moim marzeniem jest na pierwszym miejscu Isak i później dopiero skrzydłowy.
0
@Gibbon_FCB rany i jeszcze tyle poleceń...dramat.
1
@Salchent następny...
0
@ojWojtek no otóż to. Chyba nie pogrzebowym mistrzostwa w styczniu ;)
1
@Gibbon_FCB no ja będę miał nadzieje do póki będą matematyczne szanse. Myślę, że tak właśnie zachowuje się prawdziwy i dojrzały kibic danej drużyny.
0
@norbi77 a dlaczego Mentzen biega od Bosaka do Brauna? Pytam poważnie. Znam nazwiska, ale sytuacja jest mi obca.
3
@PIWOSZ89 ja tam zawsze się łudzę.
2
Laporta, wiesz co robić.
Poproszę o odpowiedź w letnim okienku na tego Mekambe!
2
@Miszak to akurat jedno, ale drugie jak inni się na to łapią i gotują właśnie ;)
1
@FCB_dimiC a to przepraszam w takim razie.
Gdybym tylko wiedział, nie zwracałbym się do tego Pana per kolegen.
0
@Korsain niektórzy z założeniem koszulki śmietankowych to jakby w kontrakcie mieli zapis obowiązkowego aroganta.
0
@Radko1976 niemożliwe jest to jak zaraz lewusie uruchamiają pocisk w stronę pisiorków:D
Kolego daj spokój. Uwierz, że Rafałek wykonuje właśnie samozaoranie bez pomocy jakieś dodatkowej partii z zewnątrz ;)
7
@Comentateiro miałem kolege za choć troszkę poważniejszego ;)
No ale cóż, alkohol robi swoje? :D
0
Są jakieś bliższe prognozy powrotu na boisko Bernala i Ter Stegna?
0
@FcPortoFan1999 ale ja z tym nawet nie dyskutuje. Dlatego mam nadzieje, że na kolejny sezon postaramy się o konkretną 9 światowej klasy.
0
@FcPortoFan1999 podaje rywalom np :)
0
@Marian_Pazdzioch a nie było dane Ci oglądać?
0
@Szklaner a o co chodzi?
1
@Jakchcesz no, trochę z lekka dziwny kolo ;)
0
@SergioBusquets5 z którego roku ten monitor?
0
@SergioBusquets5 żebyś się nie zdziwił ;)
2
@Jakchcesz nie, nie jestem w stanie już kontynuować posiłku po takiej myśli ;)
0
@norbi77 więcej wiary w trenera i drużynę. Jesteśmy w trakcie budowy zespołu z bardzo młodymi graczami. Nie gramy nudnego futbolu, nie dostajemy lania z najmocniejszymi, a wręcz przeciwnie, potrafimy się spiąć i zlać ich aż miło. Ja widzę wielką przyszłość przed tą drużyną. Wiary, spokoju i czasu do pracy trzeba tylko dać.