5

@SergioBusquets5 to było nieuniknione. Ale wyobrażacie sobie teraz takiego Mbappe na LS u nas? Potrzeba nam takiego gościa właśnie.

0

@FabianekMrozek ale gra doprowadzałaby do mdłości.

0

@kanver_ mogli i cała nasza przednia formacja mocno szwankuje ze skutecznością, nie tylko Lewy. Ale Robert dodatkowo ma mocno słabiutką forme od jakiegoś czasu, piłka to się odbija od chłopa niczym od stodoły.

1

@A4ron oglądasz w ogóle mecze Barcelony czy oceniasz gre drużyny po punktacji w tabeli?

11

@sergio5 intercyza szybko zweryfikuje uczucia zakochanej.

0

@Salchent to wszystko zaprocentuje.

0

@Encore do tego jeszcze Coutinho i weź to ogarnij ;)

0

@ali3gator najlepiej dwie bomby ;)
Nie wiem czy realistycznie pojadę, ale moim marzeniem jest na pierwszym miejscu Isak i później dopiero skrzydłowy.

0

@Gibbon_FCB rany i jeszcze tyle poleceń...dramat.

1

@Salchent następny...

0

@ojWojtek no otóż to. Chyba nie pogrzebowym mistrzostwa w styczniu ;)

1

@Gibbon_FCB no ja będę miał nadzieje do póki będą matematyczne szanse. Myślę, że tak właśnie zachowuje się prawdziwy i dojrzały kibic danej drużyny.

0

@norbi77 a dlaczego Mentzen biega od Bosaka do Brauna? Pytam poważnie. Znam nazwiska, ale sytuacja jest mi obca.

3

@PIWOSZ89 ja tam zawsze się łudzę.

2

Laporta, wiesz co robić.
Poproszę o odpowiedź w letnim okienku na tego Mekambe!

2

@Miszak to akurat jedno, ale drugie jak inni się na to łapią i gotują właśnie ;)

1

@FCB_dimiC a to przepraszam w takim razie.
Gdybym tylko wiedział, nie zwracałbym się do tego Pana per kolegen.

0

@Korsain niektórzy z założeniem koszulki śmietankowych to jakby w kontrakcie mieli zapis obowiązkowego aroganta.

0

@Radko1976 niemożliwe jest to jak zaraz lewusie uruchamiają pocisk w stronę pisiorków:D
Kolego daj spokój. Uwierz, że Rafałek wykonuje właśnie samozaoranie bez pomocy jakieś dodatkowej partii z zewnątrz ;)

7

@Comentateiro miałem kolege za choć troszkę poważniejszego ;)
No ale cóż, alkohol robi swoje? :D

0

Są jakieś bliższe prognozy powrotu na boisko Bernala i Ter Stegna?

0

@FcPortoFan1999 ale ja z tym nawet nie dyskutuje. Dlatego mam nadzieje, że na kolejny sezon postaramy się o konkretną 9 światowej klasy.

0

@FcPortoFan1999 podaje rywalom np :)

0

@Marian_Pazdzioch a nie było dane Ci oglądać?

0

@Szklaner a o co chodzi?

1

@Jakchcesz no, trochę z lekka dziwny kolo ;)

0

@SergioBusquets5 z którego roku ten monitor?

0

@SergioBusquets5 żebyś się nie zdziwił ;)

2

@Jakchcesz nie, nie jestem w stanie już kontynuować posiłku po takiej myśli ;)

0

@norbi77 więcej wiary w trenera i drużynę. Jesteśmy w trakcie budowy zespołu z bardzo młodymi graczami. Nie gramy nudnego futbolu, nie dostajemy lania z najmocniejszymi, a wręcz przeciwnie, potrafimy się spiąć i zlać ich aż miło. Ja widzę wielką przyszłość przed tą drużyną. Wiary, spokoju i czasu do pracy trzeba tylko dać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?