0

@norbi77 więcej wiary w trenera i drużynę. Jesteśmy w trakcie budowy zespołu z bardzo młodymi graczami. Nie gramy nudnego futbolu, nie dostajemy lania z najmocniejszymi, a wręcz przeciwnie, potrafimy się spiąć i zlać ich aż miło. Ja widzę wielką przyszłość przed tą drużyną. Wiary, spokoju i czasu do pracy trzeba tylko dać.

1

@FcPortoFan1999 po prostu Robert to jest delikatnie mówiąc...lekki dramat ostatnio. Ja wiem, że może liczby coś tam bronią, ale generalnie to w ostatnim czasie nawet piłki dobrze przyjąć nie potrafi.

0

Mimo wszystko, chciałbym jutro zobaczyć Fatiego nawet w podstawie.

0

@blakkudium jaka saga? Jeszcze kilka dni i po wszystkim.

1

Ciekawe czy w ogóle w końcu złapie jakiś ciąg spotkań bez przerwy.

0

@ShawnC nie zamykam się na teorie spiskowe, ale to chyba przesada jednak ;)

0

@Mitch_Atleta paradoksem jest to, że na tych na których się nie liczy, szybciej potrafią urwać punkty od tych mocniejszych.

0

@Nightraider nie no sam chce odejść w poszukiwaniu minut ;)
Żartuje z tym 30-35 trochę, ale te 20-25 myślę, że spokojnie do wyciągnięcia.

0

@VeB 1899 o tak! Wystawmy Christensena w następnym meczu na skrzydle :)

2

@robsesh prawdą jest, że większość nie widzi tu Rashforda, ale to dostępna i najlepsza opcja z możliwych na tą chwile, która jest nam koniecznie potrzebna. Nie możemy dalej zajeżdżać Yamala i Raphinhi na okrągło, nie wspominając o Robercie...

0

@wyrek 30-35 :)

0

@MesQueUnClub96 licze, że kluby z Premier League otworzą portfele ;)

1

Czułem i czuje w kościach odejście Christensena. Solidny stoper ale uważam, że naprawdę możemy na nim świetnie zarobić i trzeba to wykorzystać. Robi się miejsce płacowe na jakieś wypożyczenie do przedniej formacji jeszcze zimą i na sprowadzenie Taha w lecie. Zakładam, że latem pewnie jeszcze jakiś środkowy obrońca nas opuści.

0

@Pawlusek de Jong ma 29, a Robert 32...

8

Pau Cubarsí podjął decyzję, że na razie będzie nadal mieszkał w La Masia. [@jaumemarcet]

2

Przydałby się nam taki Gaya do rotacji z Balde.

0

Eric Garcia to szybki jest? Może Flick zrobiłby z chłopa zmiennika dla Kounde na PO?

0

@PJ777 z tym Realem to zdecydowanie przesadziłeś.

2

Ale piękne wejście Stonesa:D

0

Grealish z bramką, świat się kończy!!!

1

@norbi77 do dziś zastanawiam się jak Atalanta nie ugrała ze śmietankowymi nawet punktu.

1

@Nightraider za duży sentyment tu u nas zdecydowanie.

1

@Nightraider chyba, że ktoś przyjdzie z workiem pieniędzy za Christensena;)

1

@kanver_nikogo nie musimy sprowadzać. Póki co środek defensywy obsadzony i bez Erica prezentuje się tak: Araujo, Christensen, Cubarsi, Inigo.

2

@kanver_ my właśnie musimy się nauczyć na takich piłkarzach zarabiać, którzy od czasu do czasu coś wniosą. I to właśnie jest idealny moment promocji i podniesienia stawki za Erica.

0

@BulaKG myślę, że kluby z Premier League byłyby skłonne położyć znaczną kwotę za transfer Christensena.

0

@Eto'o9 R10 tylko, że kasa jest przyznawana również za zwycięstwo jak i za zajęte miejsce w pierwszej fazie. A za drugie miejsce czytałem gdzieś, że 27 czy 28 mln euro?

0

@Kwiatek67 nie wiem, nie zajmuje się finansami Barcelony. Po prostu mówie gdzie potrzebujemy wzmocnień, nie biorąc pod uwagę półśrodków.

0

@Pawel13sz no znalazłem od Cruyffa właśnie ;)

1

@gaucho104 przy wyniku 3-1 głowy w dole, a przy 4-2 już ruszyli ostro? Ja tam widziałem cały czas chęci i wole walki do końca. Mimo tego całego kabaretu błędów indywidualnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?