Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX przy strzale Di Marii to chyba nie tak do końca w samego Wojtka. Moim zdaniem sporo tam popracował nogą, ale powtórek aż za bardzo nie oglądałem więc mogę się mylić.
2
Ale co ten Pedri gra ostatnio to czysta poezja. Aż żal, że tak kuleje ta skuteczność z przodu. No i ten Robert... męczą już się oczy z lekka przy grze chłopa.
0
@Rewolucja123 od kogo niby?
0
@mientusek1407 oj Ty śmieszku jeden...
3
@clyde miał flashbacki akcji Wojtka z pierwszej połowy ;)
0
@Sccaner przypomnę jednak, że sypało się to już od listopada.
3
"Wolę wygrać 5:4 niż 1:0"
Johan Cruyff
0
@BulaKG priorytetem musi być jeszcze skrzydłowy. Nie możemy zarzynać Raphinhe i Yamala na okrągło, bo to już widać jak może odbijać się na formie o której właśnie wspomniałeś u Yamala.
Araujo, zdania nie zmieniam i trzymam się słów Johana Cruyffa, nie płakałbym napewno po nim.
Reasumując to w letnim okienku przychodzi Tah, Nico Williams, Isak, bramkarz i będę zadowolony;)
Boki obrony mam nadzieje, że Flick ogarnie z tego co ma + z zawodników, którzy ewentualnie mogą wrócić z wypożyczeń.
0
@Ptasior dodać do tego kilka interwencji z najwyższej półki jak ostatnia obrona Mbappe i mamy bramkarza;)
7
Raphinha: „Walka z piłkarzami Benfiki? Mogli zrozumieć sytuację, ale woleli mnie obrażać”.
1
@WiernyKibicToJa wygraną dała nam bramka Raphinhi, ale interwencja Wojtka jak najbardziej się przyczyniła do zwycięstwa.
0
W tunelu trwa wielka walka. Policja musiała interweniować i odsunąć Raphinhę od graczy Benfiki.
— @MovistarFutbol
1
@Veysel jeśli o okienko zimowe chodzi to też uważam, że lepszej opcji nie ma.
0
Swoją drogą to ile kasy zarobiliśmy już za tą pierwszą ósemke?
2
Klasowi - skrzydłowy i środkowy napastnik potrzebni od zaraz!
Nie możemy grać non stop Raphinhą i Yamalem. A Robert, jak to Robert ostatnio, gdyby nie karne...najlepszą akcją pozostałby taniec na tik toku.
0
Szacun wielki za remontade, ale nosz kur...nie można tak grać!
3
Indywidualne odpały i dramat skuteczności. Współczuje Flickowi...
0
@as25cule jak zwykle.
0
@Luciano99 no i?
0
@Hindus gratuluje dojrzałości zatem.
0
@Hindus ulżyłeś sobie?
0
@sevs a co się dziwisz klubowi, który sympatyzuje z Realem?
Poważnie to takie trudne do zrozumienia?
0
Jednego nie potrafie zrozumieć...
Ja rozumie rozczarowanie, gorycz, ból...
Ale po co te wszystkie wyzwiska?
1
@esem91 nie! Właśnie, że nie bierzemy udziału w tych śmiesznych gierkach, co mnie bardzo cieszy. Flick pięknie nad tym panuje, a sprawiedliwość nadejdzie :)
6
My tą ligę jeszcze zgarniemy! Róbcie screeny ;)
1
@Marcelinho132 niezły wyznacznik, szczególnie z 4 ligowcem, chyba?
0
@Who_you_mam to nie filozofia i klasa Flicka. Zresztą za co też GO bardzo cenie.
0
@MessiSuarezNeymar się nagrałeś chyba w B klasie.
1
@Marcelinho132 tzn. o czym mówisz?
0
@QQL5 Zło, Dobrem zwyciężaj.