0

@TheNekro94 Bartomeu wywindowanymi kontraktami doprowadził do tej sytuacji.

0

Rafa Yuste przybył do biur klubu. Laporta już tam jest.
— @elchiringuitotv

Ale musi się tam kotłować. Co jak co, ale mimo wszystko nie zazdroszczę...

1

La Liga podejmie decyzję, czy zaakceptować rejestrację Daniego Olmo, a RFEF się na to zgodzi. [@martinezferran]

Ugną się.

0

@Herato wyjątkowy przypadek pod szczególnym nadzorem ;)

2

A czy dostawca pizzy już dojechał?

1

@kulek22 nie, zarejestrowanie :)

0

@MatBac1991 to kupujemy jednak kogoś? ;)

0

A tu zaraz w odpowiedzi cyk - i niedosz, że Laporta rejestruje Olmo, to jeszcze sprowadza i rejestruje Nico Williamsa :D

1

@okiemtypera_lucaxx95 nie żebym się czepiał, ale ile z tych goli padło z karnych?
Swoją drogą też uważam, że jeszcze nie odpalił i teraz ma też pustą głowę po wyroku sądu ma Jego korzyść więc będzie mógł zająć się futbolem na spokojnie. Uważam, że Carlo może to poukładać. No, może tylko jeszcze potrzebuję jakiegoś kreatora gry do układanki.

0

@KamQiX a co jeśli psycholodzy i psychiatrzy szukają takich odpowiedzi w internecie? Uwierz, że takich nie brakuje niestety...

1

@partymaker tyle ostatnich lat zmarnowanych na ściąganie śmiesznych gości jako doświadczonych zmienników na ławkę, marnowanie kasy na kontrakty, a przy tym potencjału młodzieży, która spokojnie mogła dostawać te minuty i się rozwijać. Nikt gorzej by tu nie wypadł od takich Boatengów, Murillów, Braithwaitów, a Matheus Frenandes!, rany jak ten koleś tu trafił...
No i te chore kontrakty, pierwszy na myśl mi przychodzi od razu Lenglet...
Faktem jest jednak, że z tej całej miłości do klubu, Leo finansowo mógł zrobić jednak więcej w tak kryzysowym czasie dla Barcelony.

0

@tbas Wojtek, Robert już robotę wykonał. Wiesz co robić...

11

Wie ktoś czy po zwolnieniu kontraktu kucharza, będzie można zarejestrować Olmo?

2

Teraz to ja się nie dziwię, że wszyscy, nawet kucharze chcą do nas przychodzić.
Pogra, pogotuje kilka miesięcy albo i w ogóle, kase za cały kontrakt dostanie, będzie mógł sobie wybrać nowe miejsce pracy i tak inkasować podwójną pensje ;)
Kryzys? Jaki tam kryzys jak my pieniądze na lewo i prawo za darmo rozdajemy.

0

@sergio5 ale jak widać, chwytliwy marketing ;)

0

Ale Pan Robert to jest profesjonalista i przykład dla młodzieży jednak na każdym szczeblu.
Kto miał jeszcze szczyptę wątpliwości to już teraz wszystko rozwiane. Nie to co w niektórej branży tylko salon dla oka nam pokażą, a to co w kuchni ukryte to już nie dla psa kiełbasa :D

0

Barcelona będzie musiała pilnie uruchomić alternatywne środki, aby móc zarejestrować Daniego Olmo jako zawodnika klubu przed Sylwestrem [mundodeportivo]

2

@PatrykBarca ja uwielbiam chłopa od czasów gry w Sociedad i bardzo chciałem, żeby kiedyś do nas trafił.

3

@FcPortoFan1999 nie rozumiesz...
Jak można porównywać się z obecnie takim United i pocieszać tym, że gorzej od nich nie będzie? Myślałem, że mamy znacznie większe aspiracje, a nie tylko troche ;)

0

Ale taki Raphinha to by tam śmigał w tym Newcastle ;)

1

@tbas no pewnie, że tak. Dobrze pójdzie jak nie będziemy dopłacać jakiegoś procentu do pensji jeszcze ;)

0

@FcPortoFan1999 dlatego właśnie marne, co nie?

5

Atletico prowadzi rozmowy z FC Barceloną ws. definitywnego transferu Lengleta. Mówi się o 8-10M euro. [@rubenuria]

Już to widzę jak Atletico płaci nam takie pieniądze za gościa, którego nie chcemy i nie możemy się pozbyć :D

0

@FcPortoFan1999 marne pocieszenie jednak. Ostatnio jednak La Rambla jest znana niestety z tego, że pociesza się porażkami innych klubów ;)

0

@MOLESTA chociaż tyle dobrego :D

0

Douglas Luiz jest zawodnikiem Juventusu?!
Jak to? A ja chłopa szukam w składzie Aston Villi :D Jak to w ogóle się stało i jak mogło się stać, że pogrążony w kryzysie finansowym Juventus, przeprowadził taki transfer?

0

Ja pierdziele ale z tej naszej Barcelony po tak pięknych i tłustych latach świetności, zrobili klub totalną kompromitacje i pośmiewisko chyba na każdym już szczeblu.

0

Ale podoba mi się to Newcastle z pięknym Isakiem :)

0

Wymiana Rashford - de Jong. Poszlibyście w to?

0

@Gaz tu nie o zdrowie się rozjechało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?