Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Klauzula Nico to 30 mln. Z tym, że my mamy zapewnione 40% od sprzedaży więc ten transfer nie robi się już taki nierealny...
1
Tak po prostu miało być. Oby wrócił silniejszy.
Teraz czas na kopanie talentów w La Masii, wróci jeszcze de Jong. Jeśli kogoś mielibyśmy zaklepać jeszcze na koniec okienka to tylko LS, ale taki, który potrafi zrobić różnice, a nie jakieś wynalazki.
0
@Faro lepiej niech ich pogłaska, da kebaba i w fifie niech potrenują.
0
Przez idiotyczną strate Fermina, Bernal otrzymuje kartke...
1
Niepotrzebny zawodnik...
0
@reloaded kostka to małe piwo. Ponoć mają zająć się najpierw pamięcią Frenkiego, bo nieźle szwankuje. Mówi się, że zapomniał biedak rehabilitować kontuzjowanej kostki ;)
0
Tu u nas jest naprawdę aż taki burdel, że nawet Betis z rzekomo sporymi problemami finansowymi, wypożycza zawodnika i od razu rejestruje, a u nas musi dochodzić aż do takich kombinacji, żeby kogokolwiek zarejestrować?
0
A po co tutaj na stronie te artykuły o śnieżnobiałych? ;)
2
@skorupa1117 i Motta to tak naprawdę brazylijczyk ;)
0
No i co?
0
@Striker naszczęście dla nas wszystkich.
0
@Reviven nim nie robi z chłopaka najlepszego PO na świecie. Ale to jest jak dla mnie najlepszy PO na świecie w tej chwili skrojony pod nas, który jak wspominasz miał problem z grą na tej pozycji, ale na szczęście dla wszystkich zmienił zdanie i ma chęć i ogromny potencjał rozwoju w tym kierunku.
5
Ja pierdziele, ile ja tu się naczytałem słów podważających Kounde na pozycji prawego obrońcy...
Ile jeszcze Wam potrzeba?
Mamy conajmniej na kilka lat mamy zabezpieczone defensywnie prawe skrzydło, którego jakże nam brakuje do wyważenia całej taktyki w przypadku posiadania takiego diamentu jakim jest Yamal. Oczywiście wszystko dla dobra całego klub, nie tylko dla jednostki.
5
@PIWOSZ89 nie ma powrotów dla Judaszów;)
0
@Luciano99 nie masz swoich pracowników;)
1
@Bunk420 no ja narzekam o chciałbym żeby przyszedł ;)
0
@HavertzKai zarejestrowali wszystkich? ;)
0
@Atlas wychowanek, świetny wiek, 10 potrzebna w systemie Flicka, potrafi brać odpowiedzialność, a nawet i w pojedynkę mecz wygrać (Bayern 3-0), mobilny, pracuje w pressingu, zawodnik nie tylko jednej pozycji, błyskotliwy, decyzyjny.
0
Wyciągnijcie z tych czasów co najlepsze i z odrobiną pozytywnego spojrzenia w przyszłość zwróćcie swój wzrok :)
Pamiętajcie, ciężkie czasy budują silnych ludzi.
Nie ma lepszego momentu dla tych młodych chłopaków jak i dla nas, aby z nadzieją patrzeć w przyszłość w barwach La Masii :)
Visca el Barca!!!
1
@karolup bo nie musimy, a o rejestracji nic nie było wspominane :)
0
@ObiwanKenobi kto tak powiedział, że Kounde powinien grać na środku, a nie na boku obrony? Kounde nie tylko u nas, ale i w reprezentacji Francji spisuje się ostatnio najlepiej właśnie na prawej obronie. Sam zresztą też to zaakceptował i postanowił rozwijać się w tym kierunku o czym mówił przy okazji wywiadu.
0
A najbardziej to wszystko rani kibiców. Zarząd robi swoje interesy, zawodnicy robią to co robić kochają w pięknym miejscu na świecie z gigantyczną gażą, a taki kibic siedzi i myśli jak tu chociaż w myślach pomóc takiej Barcelonie ;)
A tam zwyczajnie wszyscy mają to w d... i doją ile wydoić potrafią dla siebie. Tylko, że ta dojna i tłusta krowa już coraz mniej mleka daje i szkielet zaczyna spod skóry się uwidaczniać coraz bardziej. Jak nie przejmie tego prywatny gospodarz z prawdziwego zdarzenia to nie tylko krowa, ale i cała farma w pył się obróci.
2
@tbas nasz, ale jeszcze nie może być zarejestrowany ;)
0
@lucca87 a co z tym Fortem?
1
@norbi77 odpowiedź jest prosta. Karuzela transferowa się nie kręci to nie ma gdzie prać pieniędzy i skrobnąć coś dla siebie i swojego otoczenia ;)
Przecież to są takie wałki, że gołym okiem widać. Jak nie przejmie tego klubu jakiś prywatny właściciel i nie zacznie rozliczać i dbać o interesy to ten klub legnie w gruzach.
Nie wierzę w uczciwych prezesów czy tam prezydentów, którzy nie będą robić machlojek finansowych niestety.
1
@konajoncek chyba zacznę jednak doceniać Deco...
37
Bo będzie zarejestrowany dopiero po Leao. No czego nie rozumiecie? :D
1
@kryhaa hazardowy raj? :D
0
@jerzychytrus żałoba może być po odejściu zawodnika? No proszę Cię...zawodnik sezon u nas pograł, ma 34 lata, wysoki kontrakt i na dobrą sprawę nie było to jakieś wow w trakcie tego sezonu! A, że ktoś powie nasz najlepszy pomocnik w poprzednim sezonie? Nawet jeśli tak było to konkurencji za dużej nie miał i na wiele to się też nie przełożyło, mecze w których kompletnie znikał miał również.
3
@Tabi9 a to w hazard czasem nie poszedł?