0

dzięki już mam

0

będzie miał ktoś jakiś fajny link do meczu, fajnie by było gdyby ktoś miał. Pozdrawiam

0

Komentarz usunięty

2

To co oglądamy bracia !

0

u grzmota można teraz zaobserwować wypuklenie w spodniach. ehh :D

0

ha mi 19 tari. 23 tarekanem, ba du

0

ape esel na Korwina !

0

oni tą sympatią do siebie po prostu obrażają inne drużyny. nic tylko się uczyć !

0

3miasto, ba du ?

0

wonce inchic jogeci.. Nickicyt :D haha

0

.............ape hayess??.......

0

Komentarz usunięty

0

a mógł być hatrick

18

kto z popcornem na mecz Realu dzisaj ? :D

1

dziękuje Rakitic za zamknięcie MI mordy !!!!!!!

0

aaaaaahahahahahahahahaha

0

po prostu barca nas rozpieściła w ostatnich czasach jesteśmy przyzwyczajeni to prowadzenia meczu po kilku minutach

1

miało być goleadia a teraz liczymy na 3pkt

0

zaraz rozj...... tą cordobę

0

mi też by się nie chciało grać w ten upał !

0

Komentarz usunięty

0

dzięki za dobroduszność kolego :)

0

link do meczu pliiiss

0

poda ktoś link do meczu bo na weebtv niema C+F :( z góry dziękuje ! :)

0

fajnie wiedzieć :) ale np Messi czy CR7 na FB wątpię :D

0

apropos zdjęcia, jak myślicie? Neymar sam obsługuję się swoimi portalami społecznościowymi czy ktoś to robi za niego ? :)

0

widać że z Realu :D

0

mam pytanie, może znacie na nie odpowiedź. Jak myślicie panowie z Barcelony sami prowadzą swoje strony internetowe typu Instagram, Facebook? jestem bardzo ciekawy :) pozdrawiam

0

przestancie się wykłócać kto co napisał to jego indywidualna sprawa jak kibicuje swojemu klubowi . weźcie się w garść:D

4

uwielbiam oglądać mecze Barcelony, ale jeszcze bardziej uwielbiam je relacjonować tutaj z WAMI ! vamos bracia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?