Gieha
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzięki już mam
0
będzie miał ktoś jakiś fajny link do meczu, fajnie by było gdyby ktoś miał. Pozdrawiam
0
Komentarz usunięty
2
To co oglądamy bracia !
0
u grzmota można teraz zaobserwować wypuklenie w spodniach. ehh :D
0
ha mi 19 tari. 23 tarekanem, ba du
0
ape esel na Korwina !
0
oni tą sympatią do siebie po prostu obrażają inne drużyny. nic tylko się uczyć !
0
3miasto, ba du ?
0
wonce inchic jogeci.. Nickicyt :D haha
0
.............ape hayess??.......
0
Komentarz usunięty
0
a mógł być hatrick
18
kto z popcornem na mecz Realu dzisaj ? :D
1
dziękuje Rakitic za zamknięcie MI mordy !!!!!!!
0
aaaaaahahahahahahahahaha
0
po prostu barca nas rozpieściła w ostatnich czasach jesteśmy przyzwyczajeni to prowadzenia meczu po kilku minutach
1
miało być goleadia a teraz liczymy na 3pkt
0
zaraz rozj...... tą cordobę
0
mi też by się nie chciało grać w ten upał !
0
Komentarz usunięty
0
dzięki za dobroduszność kolego :)
0
link do meczu pliiiss
0
poda ktoś link do meczu bo na weebtv niema C+F :( z góry dziękuje ! :)
0
fajnie wiedzieć :) ale np Messi czy CR7 na FB wątpię :D
0
apropos zdjęcia, jak myślicie? Neymar sam obsługuję się swoimi portalami społecznościowymi czy ktoś to robi za niego ? :)
0
widać że z Realu :D
0
mam pytanie, może znacie na nie odpowiedź. Jak myślicie panowie z Barcelony sami prowadzą swoje strony internetowe typu Instagram, Facebook? jestem bardzo ciekawy :) pozdrawiam
0
przestancie się wykłócać kto co napisał to jego indywidualna sprawa jak kibicuje swojemu klubowi . weźcie się w garść:D
4
uwielbiam oglądać mecze Barcelony, ale jeszcze bardziej uwielbiam je relacjonować tutaj z WAMI ! vamos bracia