Gieha
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a dlaczego to tak ?
0
Witam wszystkich. Jakie piwko polecacie na dzisiejszy meczyk Argentyny, ja najczęściej piję perłę albo EB, ale chciałbym spróbować czegoś nowego, co byście mi polecili ?
1
Komentarz usunięty
0
Najman nawija jak naćpany, meczy ucho :/
1
widzę pełno na tej stronie nocnych marków :D co robicie że po nocach spać nie możecie :D
0
wpisz w google któregoś z nazwisk a potem będziesz miał według zdjęć
3
jeszcze 45tysięcy złoty i koniec kredytu :D
2
śnił mi się dzisiaj finał ligi mistrzów nadchodzącego sezony, Real-Barca i jako pierwsi w historii bronimy pucharu ligi mistrzów, chyba postawię majątek na STSach :D
0
właśnie włączyłem lapka i mam niedokończonego Mad Maxa albo obejrzenie drugiej połowy meczu ? które polecacie ?
3
28 lat więc jeszcze kilka lat bycia w szczytowej formie, dlatego nie można przegapić ani jednego meczu z jego udziałem bo nie wiadomo czy znajdzie się druga taka osoba za naszej kadencji!!
0
selfie
https://instagram.com/p/4K3Gf9ElaV/
1
0
ja już wyłączyłem nie dałem rady
0
gratki
0
nie no ku... zaraz wyjde z siebie !
2
jak on to sięgnął ?
0
Messi jak wysmiał Hectoran
0
ciężko się ogląda ten mecz.
0
ta przerwa na transmisje już mnie wk..ia ale nie chce mi się jej wyłączać
0
to już się nazywa fanatyzm jak już spacer Messiego jest dla mnie fenomenalny ? :D :D :D
0
nigdy nie wybaczę temu Higuain mistrzostw świata, mega irytujący typ
0
nie mogę się doczekać meczu :D
0
Ivan przypomina mi tego aktualnego króla żelaznego tronu z Game of Thrones
18
a tak w ogóle to Visca el Barca !
0
kto waszym zdaniem wygra CA ale spróbujcie odpowiedzieć niezależnie od sympatii tylko tak obiektywnie
0
oglądam oglądam :D
0
wiem, mogła by to powtórzyć
0
29.07 Juventus w Gdańsku, szkoda, że nie Barca :(
0
no mecz calkiem sympatyczny
1
HAHA