0

a dlaczego to tak ?

0

Witam wszystkich. Jakie piwko polecacie na dzisiejszy meczyk Argentyny, ja najczęściej piję perłę albo EB, ale chciałbym spróbować czegoś nowego, co byście mi polecili ?

1

Komentarz usunięty

0

Najman nawija jak naćpany, meczy ucho :/

1

widzę pełno na tej stronie nocnych marków :D co robicie że po nocach spać nie możecie :D

0

wpisz w google któregoś z nazwisk a potem będziesz miał według zdjęć

3

jeszcze 45tysięcy złoty i koniec kredytu :D

2

śnił mi się dzisiaj finał ligi mistrzów nadchodzącego sezony, Real-Barca i jako pierwsi w historii bronimy pucharu ligi mistrzów, chyba postawię majątek na STSach :D

0

właśnie włączyłem lapka i mam niedokończonego Mad Maxa albo obejrzenie drugiej połowy meczu ? które polecacie ?

3

28 lat więc jeszcze kilka lat bycia w szczytowej formie, dlatego nie można przegapić ani jednego meczu z jego udziałem bo nie wiadomo czy znajdzie się druga taka osoba za naszej kadencji!!

0

1

0

ja już wyłączyłem nie dałem rady

0

gratki

0

nie no ku... zaraz wyjde z siebie !

2

jak on to sięgnął ?

0

Messi jak wysmiał Hectoran

0

ciężko się ogląda ten mecz.

0

ta przerwa na transmisje już mnie wk..ia ale nie chce mi się jej wyłączać

0

to już się nazywa fanatyzm jak już spacer Messiego jest dla mnie fenomenalny ? :D :D :D

0

nigdy nie wybaczę temu Higuain mistrzostw świata, mega irytujący typ

0

nie mogę się doczekać meczu :D

0

Ivan przypomina mi tego aktualnego króla żelaznego tronu z Game of Thrones

18

a tak w ogóle to Visca el Barca !

0

kto waszym zdaniem wygra CA ale spróbujcie odpowiedzieć niezależnie od sympatii tylko tak obiektywnie

0

oglądam oglądam :D

0

wiem, mogła by to powtórzyć

0

29.07 Juventus w Gdańsku, szkoda, że nie Barca :(

0

no mecz calkiem sympatyczny

1

HAHA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?