0

no mam lato to poczekam sobie na 16. Dzięki jeszcze raz

0

dzięki wielki. :)

0

Witam, trochę nie na temat, ale tylko trochę :D chcę kupić grę ale nie wiem za jaką się zabrać czy PES2015 Czy FIFA15 proszę o radę krótkie jej wyjaśnienie ::)

0

sędzia wygląda jakby wbiegł kibic na murawę :D

1

Mimo sympatii do Bravo kibicuje słabszym. Ale widząc po grze to kwestia czasu kiedy Chile coś ukuje. PS jutro mam egzamin :(

9

ej wszystko spoko, ale od następnego sezonu nie zobaczymy Xaviego :(

1

świat chodzi na żydowskie psy

0

trzymam kciuki !

2

https://www.youtube.com/results?search_query=coldplay+viva+la+vida no to co dobranoc cules !

11

hahah ten mały Thiago jest przesłodki !

5

i dlaczego ja się urodziłem w takim Elblągu a nie jestem teraz obywatelem Barcelony :( nigy nie bedzie mi dane cieszyć się z ukochanym klubem

0

a to już w sobotę gra? o jak super !

2

nic ciekawego się nie dzieje nie widze pijanego messiego :(

0

czy tylko ja mam taką jakość ?

0

myślicie że oni sami to wszystko wypisują i wstawiają czy mają od tego ludzi ?

0

0

coldplay viva la vida

1

ponad 4k komentarzy, normalnie ta strona jest przekozak !

3

miałem już tu nie pisać komentarzy ale nie mogłem się powstrzymać obiecuje że to ostatni dzisaj. Koooocham was Barcelona !!!!!!!!

0

no i wygrałem

5

powiem tak, cieszę się z potrójnej korony, w koncu odpocznę od FCbarca.com bo ostatnio przesiadywałem za dużo czasu tutaj no i do zobaczenia w następnym sezonie po obronę ligi mistrzów. A i jeszcze dziękuje wam kibice Blaugrany za wspolnie spędzone chwile. PS jestem po paru powkach. wielkie pozdro !vamoooos

0

i co tu zrobić żeby czas szybko zleciał bo już doczekać się nie moge !

0

czy tylko mi się dzisiejsza noc śniła piłka nożna?

0

hehe mam 22 lata i pracuje sam na siebie :D nie jestem hazardzistą dlatego bawię sie w małe stawki

0

3:1 dla barcy za dyszkę, wejdzie ?

0

postawiłem na STS ach 3:1 dla Barcy 10zł do wygrania 114 wejdzie ?

1

Breaking Bad oczywiście to Messi wśród seriali :)

0

zajebistość Messiego przekracza granice wszelkiego nam znanego odniesienia zajebistości. Chciałbym sobie kiedyś z nim cyknąć fotke, ale chyba to nie realne :(

1

tak czy siak mam nadzieję, że to zdarzenie odbiło się na tyle głośnym echem że trafiło do Pana Żewłakowa i wyciągnie albo on albo stacja TVP stosowne do tego wnioski. I HOPE SO !!!

0

no dobra, ale pismo do redakcji będzie czy nie ?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?