Gieha
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no mam lato to poczekam sobie na 16. Dzięki jeszcze raz
0
dzięki wielki. :)
0
Witam, trochę nie na temat, ale tylko trochę :D chcę kupić grę ale nie wiem za jaką się zabrać czy PES2015 Czy FIFA15 proszę o radę krótkie jej wyjaśnienie ::)
0
sędzia wygląda jakby wbiegł kibic na murawę :D
1
Mimo sympatii do Bravo kibicuje słabszym. Ale widząc po grze to kwestia czasu kiedy Chile coś ukuje. PS jutro mam egzamin :(
9
ej wszystko spoko, ale od następnego sezonu nie zobaczymy Xaviego :(
1
świat chodzi na żydowskie psy
0
trzymam kciuki !
2
https://www.youtube.com/results?search_query=coldplay+viva+la+vida no to co dobranoc cules !
11
hahah ten mały Thiago jest przesłodki !
5
i dlaczego ja się urodziłem w takim Elblągu a nie jestem teraz obywatelem Barcelony :( nigy nie bedzie mi dane cieszyć się z ukochanym klubem
0
a to już w sobotę gra? o jak super !
2
nic ciekawego się nie dzieje nie widze pijanego messiego :(
0
czy tylko ja mam taką jakość ?
0
myślicie że oni sami to wszystko wypisują i wstawiają czy mają od tego ludzi ?
0
0
coldplay viva la vida
1
ponad 4k komentarzy, normalnie ta strona jest przekozak !
3
miałem już tu nie pisać komentarzy ale nie mogłem się powstrzymać obiecuje że to ostatni dzisaj. Koooocham was Barcelona !!!!!!!!
0
no i wygrałem
5
powiem tak, cieszę się z potrójnej korony, w koncu odpocznę od FCbarca.com bo ostatnio przesiadywałem za dużo czasu tutaj no i do zobaczenia w następnym sezonie po obronę ligi mistrzów. A i jeszcze dziękuje wam kibice Blaugrany za wspolnie spędzone chwile. PS jestem po paru powkach. wielkie pozdro !vamoooos
0
i co tu zrobić żeby czas szybko zleciał bo już doczekać się nie moge !
0
czy tylko mi się dzisiejsza noc śniła piłka nożna?
0
hehe mam 22 lata i pracuje sam na siebie :D nie jestem hazardzistą dlatego bawię sie w małe stawki
0
3:1 dla barcy za dyszkę, wejdzie ?
0
postawiłem na STS ach 3:1 dla Barcy 10zł do wygrania 114 wejdzie ?
1
Breaking Bad oczywiście to Messi wśród seriali :)
0
zajebistość Messiego przekracza granice wszelkiego nam znanego odniesienia zajebistości. Chciałbym sobie kiedyś z nim cyknąć fotke, ale chyba to nie realne :(
1
tak czy siak mam nadzieję, że to zdarzenie odbiło się na tyle głośnym echem że trafiło do Pana Żewłakowa i wyciągnie albo on albo stacja TVP stosowne do tego wnioski. I HOPE SO !!!
0
no dobra, ale pismo do redakcji będzie czy nie ?!