0

typowy janiusz, żal mu sciska tyłek widząc jak innym się udaje

1

bałem się że po dłuższej przerwie może opaść forma Barcy, ale nie! jedynie co może ich zatrzymać w tym sezonie to koniec sezonu z trypletem na koncie! VAMOS

6

ciekawe czemu Akurat ta strona cieszy się największą popularnością z piłkarskich stron w Polsce

0

Były jakieś kontuzje naszych graczy ? Czy zwykle zmiany

0

Czasami wkurza mnie ta zajebistosc tego pana z 10 na plecach

0

co tak mało ludzi na stadionie? :D

0

co to za chaos na stadionie ?:D

0

uwielbiam tą drużynę życzę im jak najlepiej oby zawsze była taka atmosfera miedzy innymi!

0

padł mi live z youtube poda ktoś ? :)

0

pedro dobry chłop starA SIĘ jak może to nie jego wina ze wypada kiepsko na tle takich wielkich graczy jak mns

3

co ten real gra w tym sezonie to ja nie wiem

0

widzał ktoś bramkę cr7 ? ładna ? porównywalna do naszego mistrza ?

0

co on k.......... robi

0

co tak mizernie komentarze na rmpl wyglądają w porównaniu do nas ?:D

0

zatrzymali mnie ? jaaaprdl

0

wszystkie mecze grają piach o tych wczesnych godzinach

0

czemu mi się wydaje że zawodników Atletico jest dwa razy wiecej

0

link do meczu z YouTube coś ktoś może ?:D

0

nie wiecie czy w niedzielę można kupić VIP na weeb.tv ? :D

0

Ile musi strzelić Bayern żeby awansować

0

@kamilBlaugrana czyli remis tak ?

0

zastanawiam się nad jutrzejszym meczem kto przejdzie do finału? bo nie wiem na kogo postawić

0

suarez chyba nie chce za wszelką cene dzisaj strzelić

1

dobra teraz mogę isć do biedronki po popcorn :D

0

suarez no co jest chłopie :D

0

zaraz coś chłopaki wsadzą :D spokojnie

4

wyłożył się jak długi ? :D

0

orientuje się w jakiej cenie są bilety lg mistrzów np finał :D

0

dobra lecimy z koksem !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?