Gieha
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
typowy janiusz, żal mu sciska tyłek widząc jak innym się udaje
1
bałem się że po dłuższej przerwie może opaść forma Barcy, ale nie! jedynie co może ich zatrzymać w tym sezonie to koniec sezonu z trypletem na koncie! VAMOS
6
ciekawe czemu Akurat ta strona cieszy się największą popularnością z piłkarskich stron w Polsce
0
Były jakieś kontuzje naszych graczy ? Czy zwykle zmiany
0
Czasami wkurza mnie ta zajebistosc tego pana z 10 na plecach
0
co tak mało ludzi na stadionie? :D
0
co to za chaos na stadionie ?:D
0
uwielbiam tą drużynę życzę im jak najlepiej oby zawsze była taka atmosfera miedzy innymi!
0
padł mi live z youtube poda ktoś ? :)
0
pedro dobry chłop starA SIĘ jak może to nie jego wina ze wypada kiepsko na tle takich wielkich graczy jak mns
3
co ten real gra w tym sezonie to ja nie wiem
0
widzał ktoś bramkę cr7 ? ładna ? porównywalna do naszego mistrza ?
0
co on k.......... robi
0
co tak mizernie komentarze na rmpl wyglądają w porównaniu do nas ?:D
0
zatrzymali mnie ? jaaaprdl
0
wszystkie mecze grają piach o tych wczesnych godzinach
0
czemu mi się wydaje że zawodników Atletico jest dwa razy wiecej
0
link do meczu z YouTube coś ktoś może ?:D
0
nie wiecie czy w niedzielę można kupić VIP na weeb.tv ? :D
0
Ile musi strzelić Bayern żeby awansować
0
@kamilBlaugrana czyli remis tak ?
0
zastanawiam się nad jutrzejszym meczem kto przejdzie do finału? bo nie wiem na kogo postawić
0
suarez chyba nie chce za wszelką cene dzisaj strzelić
1
dobra teraz mogę isć do biedronki po popcorn :D
0
suarez no co jest chłopie :D
0
http://livesports24.pl/viewpage.php?page_id=8
0
zaraz coś chłopaki wsadzą :D spokojnie
4
wyłożył się jak długi ? :D
0
orientuje się w jakiej cenie są bilety lg mistrzów np finał :D
0
dobra lecimy z koksem !