2

SZPAKU WSPOMNIAŁ O NAS :d

0

cisną nas

0

ahahaha nie no cofam to co pisałem wczesniej on jest tragiczny

0

Panie i Panowie dajcie szanse Panu Szpakowskiemu, gość ma 64 lata typowy 64latek chrapię pewnie w poduszkę, a ten musi komentować tysięczny mecz o 2 w nocy, żeby w tej Polsce mieć na emeryture. :)

1

ciekawe do kogo dzisaj Neymar okaże brak szacunku

0

a tak abstrahując od tematy, czy tylko mi dzisaj czas zleciał szybciej niż wczoraj?

4

Szpaku wariacie daj z siebie trochę wiecej niż zawsze bo uśniemy :D

6

przez ten futbol kiedyś obleje studia

0

wiadomo dlaczego Marcelo nie gra?

0

ok sprawdzam

0

dlaczego przy dodawaniu komentarza wyskakuje komunikat ze minimum 15znaków ?

0

mam pytanie, czemu kiedy chcę dodać komentarza wyświetla mi się informacja że minimum 15znaków? czy wy też tak macie ?

4

ktoś ma zamiar dzisiaj wytrzymać do drugiej czy sam będę ten mecz oglądał ? :D

0

nie zapłacił ale było to branę pod uwagę o to mi chodziło :/

0

do czego to doszło żeby człowiek za swoja pokorę musiał płacić

1

argentyna w swoim stylu bez szału . dobranoc cules

0

powoli się rozjaśnia :D

1

moja teściowa by to strzeliła

0

hahah Messi ty chuliganie :D

0

dobra nie marudźcie tylko oglądajcie

1

co za podania Messiego

0

Messi sam tego meczu nie wygra :/

0

ten z 6 troche jak Ramos

0

chłopaki coś tam grają nie jest źle

0

tvp sport . pl

0

Messi ma fajną fryzurę odmładzają go bardzo

0

dobra lece oglądać :D

0

dla mnie to normalna godzina do snu :D też się dziwie

0

oglądacie mecz na tvp sport? komentator daje więcej emocji niż reszta jego kolegów z redakcji razem wzięta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?