Gieha
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spodziewałem się ciekawszego zestawienia
0
Komentarz usunięty
1
wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim ? że nikt nie chce trafić na naaasss!! jedziemy !!!
0
Niestety ale nawet wczoraj meczu sie nie dało obejrzeć a co dopiero Dzisaj
0
Gdzie będę mógł na telefonie mecz obejrzeć w miarę bez lagow ? Czy to Dzisaj jest niemożliwe ?
0
W tv o tym trąbili
0
Jest spoko lecz to miejsce gdzie trzeba zachować kulturę ponieważ ludzie tam przychodzą ze swoimi dziećmi a jeżeli chcesz pokibicować jak na prawdziwego fana piłki nożnej przystało przy piwku i mocnych słowach to polecAm pub z rodem angielskich filmów
4
Sonda2 ktoś ogłada na TVP 2?
0
niech każdy robi to na co ma ochotę. a ty rób to co Ci się podoba nie komentując przy tym innych. Pozdro
0
Las Palmas ich ciśnie, przeczuwam brameczke remisową
1
niby tylko 6-0 a dla mnie i tak wystarczająco
0
co ten Arda ?
0
"Messi strzelił tego gola Munirem" leże i nie wstaje
0
jak myślicie która Barcelona była by silniejsza z tego sezonu czy wcześniejszego ?
0
ja tam już się przyzwyczaiłem
0
Cześć wszystkim Cule, jaki mecz oglądacie i komu kibicujecie? ja Oglądam BVB i im kibicuje
0
Gdzie można te filmiki oglądać ?
0
Niby do 40mb/s ale to z Orange ostatnio strasznie mi szwankuje
0
wiecej nic nie wykupie na weebie nie dośc ze slaba jakośc to jeszcze przycina
1
pewnie już ktoś to wstawiał tutaj, ale zaryzykuje :) Popis Wojtka
https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=8Kue-patr3I
0
też się zaśmiałem, odbił się o niego jak piłka o ścianę :D
0
jak wygląda sytuacja pierwszej trójki o króla strzelców?
0
grubas jaka siła fizyczna taranuje piłkarzyków na swojej drodze
0
Ogłada ktoś to śmieszne ksw ?
0
Oho o nas mowa panowie była
1
Marzy mi sie obrona tytułu ligi mistrzów z realem w finale
0
Ale sie śmieje ale mam radochę szkoda ze mnie nie widzicie teraz
2
Ćwiąkała bardziej wyglada mi na redaktora polskiego magazynu CD-action haha
0
Jestem w sherlocku jest rzutnik zapraszam
0
Gdzie obejrzę mecz ?