0

Gdzie obejrzę mecz w Sopocie ?

2

Ktoś oglądał roast Kuby jak wrażenia ? Dla mnie bomba

0

Ja tam jestem pozytywnie zaskoczony tylko mogło by nie być cenzury

0

Tez mnie to dziwiło na początku Ale opinia użytkowników fcb jest uzależniająca

2

Bedzie ktoś oglądał roast Kuby wojewódzkiego ?

0

Jakiś link do smartfona?

2

No kurczę ja dalej w szoku przez to nie zasnę i zaspie jutro do pracy ateci tam jest warto !!!!

1

454.

0

Czekałem aż to ktoś tu napisze. Mnie tez to "zaciekawiło" bardzo

6

nie przesadzajmy z tą uprzejmością. Taki post na tej stronie sam w sobie jest prowokacją wiec nie dziw sie ze spotyka się z taką odpowiedzią. To tak jak poprosić Ukraińców żeby zebrali trochę pieniędzy na leczenie Putina :P

0

Aaaahahaha a ja myślałem ze te owacje to za jego wojownicza postawę na boisku a tu za takie coś.

0

Nie rozumiem

0

Ktoś może mi napisać za co dostał takie owacje Cheryshev bo nie jestem w temacie ?

0

w rewanżu Bravo i Stegen na ataku ?

0

zapłaciłem na weebie a i tak się zacina nosz kur..................

0

Ktoś wie czy mecz bedzie można obejrzeć na weeb tv ? Bo z tego co pamietam to nie zawsze tam jest transmisja 11 ?

0

"piłka umierała z głodu" dobre dobre haha

1

serio ktoś tu chciał sprzedać Messiego? to troll mu się udał niema co :D pozdrawiam dowcipnisia :D

0

a mówią ze to w Angielskiej lidze pod koniec zaczyna się dziać

0

dzięki

0

Ludzie !! szlak mnie trafia !! mam konto na eleven i weeb tv na weeb tv mi nie odtwarza a eleven zacina :/ a internet mam dobry więc nie powinno być problemu. Ktoś coś poradzi ktoś coś pomoże?

0

też mam z tego beke

2

a te dupy to są wgl zbędne ich ceremonię powinni zrobić oddzielnie bo nuda :D

0

dziwaczni są Ci prowadzący

2

co to za debil się tarza po podłodze ?

0

są nie do zniesienia. tragedia

1

transmisja jeszcze można obejrzeć na Eurosporcie jakby ktoś nie chciał męczyć z Polsatem. Mam nadzieję że przynajmniej tam będą bardziej obiektywni.

0

co tam ciekawego w polskich mediach mówią ze zdzierżyć nie możecie ? :D

0

dzisiaj np w radiu rywalizacja ograniczała się do dwóch zawodników o Neymarze ani słowa nie było.

0

gwiazdy rocka chyba nie mają takiego powodzenia jak oni :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?