Gieha
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie obejrzę mecz w Sopocie ?
2
Ktoś oglądał roast Kuby jak wrażenia ? Dla mnie bomba
0
Ja tam jestem pozytywnie zaskoczony tylko mogło by nie być cenzury
0
Tez mnie to dziwiło na początku Ale opinia użytkowników fcb jest uzależniająca
2
Bedzie ktoś oglądał roast Kuby wojewódzkiego ?
0
Jakiś link do smartfona?
2
No kurczę ja dalej w szoku przez to nie zasnę i zaspie jutro do pracy ateci tam jest warto !!!!
1
454.
0
Czekałem aż to ktoś tu napisze. Mnie tez to "zaciekawiło" bardzo
6
nie przesadzajmy z tą uprzejmością. Taki post na tej stronie sam w sobie jest prowokacją wiec nie dziw sie ze spotyka się z taką odpowiedzią. To tak jak poprosić Ukraińców żeby zebrali trochę pieniędzy na leczenie Putina :P
0
Aaaahahaha a ja myślałem ze te owacje to za jego wojownicza postawę na boisku a tu za takie coś.
0
Nie rozumiem
0
Ktoś może mi napisać za co dostał takie owacje Cheryshev bo nie jestem w temacie ?
0
w rewanżu Bravo i Stegen na ataku ?
0
zapłaciłem na weebie a i tak się zacina nosz kur..................
0
Ktoś wie czy mecz bedzie można obejrzeć na weeb tv ? Bo z tego co pamietam to nie zawsze tam jest transmisja 11 ?
0
"piłka umierała z głodu" dobre dobre haha
1
serio ktoś tu chciał sprzedać Messiego? to troll mu się udał niema co :D pozdrawiam dowcipnisia :D
0
a mówią ze to w Angielskiej lidze pod koniec zaczyna się dziać
0
dzięki
0
Ludzie !! szlak mnie trafia !! mam konto na eleven i weeb tv na weeb tv mi nie odtwarza a eleven zacina :/ a internet mam dobry więc nie powinno być problemu. Ktoś coś poradzi ktoś coś pomoże?
0
też mam z tego beke
2
a te dupy to są wgl zbędne ich ceremonię powinni zrobić oddzielnie bo nuda :D
0
dziwaczni są Ci prowadzący
2
co to za debil się tarza po podłodze ?
0
są nie do zniesienia. tragedia
1
transmisja jeszcze można obejrzeć na Eurosporcie jakby ktoś nie chciał męczyć z Polsatem. Mam nadzieję że przynajmniej tam będą bardziej obiektywni.
0
co tam ciekawego w polskich mediach mówią ze zdzierżyć nie możecie ? :D
0
dzisiaj np w radiu rywalizacja ograniczała się do dwóch zawodników o Neymarze ani słowa nie było.
0
gwiazdy rocka chyba nie mają takiego powodzenia jak oni :P