Gieha
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahahahaha
0
dobra kolejny zimny prysznic, niech się cieszą. Zaraz nasze potwory wrócą do gry i znów zaczną się nas bać. Visa el Barca !
0
ale nerwowo licze na jakis cud
0
czemu tak od początki nie grali ?
0
Komentarz usunięty
4
jedziemy k... jedziemy !!!!!!!!!!!!!!
6
Różnica miedzy Messim a Ronaldo jest taka że bez pierwszego drużyna nic nie gra a bez drugiego dostaję wiatru w żagle
1
dobra to niech jutro Real też przegra :D
1
najlepszy mecz w sezonie tak bym powiedział
11
gra Neymara bardzo mi się dzisaj podoba widać ze się chłopak stara
1
prawie ją miałem
0
przynajmniej mecz nudny nie jest
0
a tam marudzicie, barca w tym roku zdobędzie znów ligę mistrzów zobaczycie ;)
21
Shakira i wszystko jasne
0
zapłaciłem na weeb tv a i tak zacina, no zaraz wybuchnę !
1
ty tak na serio ?
0
Wszystkie te wsze gorzkie żale i pretensje jakimi oblewacie Higuaina są całkowicie słuszne. Wstydziłbym się na jego miejscu nazwać się Argentyńczykiem, to musi być wynajęty coś na wzór szpiega przez Cristiano Ronaldo szkodnik drużyny
0
na Messim jakaś klątwa ciąży w tej reprezentacji
0
ale one nie są chyba tak ważne jak te 3 poprzednie ?
0
może ktoś mi wytłumaczyć co jest jeszcze do wygrania przez Barcelonę w tym roku bo nie za bardzo się orientuje, ale myślałem, że już wszystko wygrali co mieli do wygrania, a tutaj często przytaczają 7 trofeów z czego jeden to CA, to akurat wiem
1
szkoda, że nie ma dzisiaj żadnego meczu, jakoś ciekawiej mi leciał czas w oczekiwaniu na copa, a tak to smutno i pusto :D
0
o której i kiedy jest finał ? wie ktoś coś?
0
nie, Żewłakow jest sławny na tej stronie :P
0
tak
0
ten drugi komentator nie jest z Canal + ?
0
kurde zacina mi ten tvp sport :/
0
leeeeecimyyyy!!!
3
planuje to propagandowe piorące mózg g...o usunąć, tylko jeszcze potrzebne mi będzie do studiów bo się często przydaje a później to out z tym syfem
0
a takie piwka co podałeś dostanę w zwyczajnych sklepach ?
0
hehe przestań tą złotówką ani się nie wzbogacisz ani nie zbiedniejesz, chyba że chodzisz jeszcze jesteś młody to wtedy każda złotówka jest na wagę złota. pozdrawiam