0

hahahahahahaha

0

dobra kolejny zimny prysznic, niech się cieszą. Zaraz nasze potwory wrócą do gry i znów zaczną się nas bać. Visa el Barca !

0

ale nerwowo licze na jakis cud

0

czemu tak od początki nie grali ?

0

Komentarz usunięty

4

jedziemy k... jedziemy !!!!!!!!!!!!!!

6

Różnica miedzy Messim a Ronaldo jest taka że bez pierwszego drużyna nic nie gra a bez drugiego dostaję wiatru w żagle

1

dobra to niech jutro Real też przegra :D

1

najlepszy mecz w sezonie tak bym powiedział

11

gra Neymara bardzo mi się dzisaj podoba widać ze się chłopak stara

1

prawie ją miałem

0

przynajmniej mecz nudny nie jest

0

a tam marudzicie, barca w tym roku zdobędzie znów ligę mistrzów zobaczycie ;)

21

Shakira i wszystko jasne

0

zapłaciłem na weeb tv a i tak zacina, no zaraz wybuchnę !

1

ty tak na serio ?

0

Wszystkie te wsze gorzkie żale i pretensje jakimi oblewacie Higuaina są całkowicie słuszne. Wstydziłbym się na jego miejscu nazwać się Argentyńczykiem, to musi być wynajęty coś na wzór szpiega przez Cristiano Ronaldo szkodnik drużyny

0

na Messim jakaś klątwa ciąży w tej reprezentacji

0

ale one nie są chyba tak ważne jak te 3 poprzednie ?

0

może ktoś mi wytłumaczyć co jest jeszcze do wygrania przez Barcelonę w tym roku bo nie za bardzo się orientuje, ale myślałem, że już wszystko wygrali co mieli do wygrania, a tutaj często przytaczają 7 trofeów z czego jeden to CA, to akurat wiem

1

szkoda, że nie ma dzisiaj żadnego meczu, jakoś ciekawiej mi leciał czas w oczekiwaniu na copa, a tak to smutno i pusto :D

0

o której i kiedy jest finał ? wie ktoś coś?

0

nie, Żewłakow jest sławny na tej stronie :P

0

tak

0

ten drugi komentator nie jest z Canal + ?

0

kurde zacina mi ten tvp sport :/

0

leeeeecimyyyy!!!

3

planuje to propagandowe piorące mózg g...o usunąć, tylko jeszcze potrzebne mi będzie do studiów bo się często przydaje a później to out z tym syfem

0

a takie piwka co podałeś dostanę w zwyczajnych sklepach ?

0

hehe przestań tą złotówką ani się nie wzbogacisz ani nie zbiedniejesz, chyba że chodzisz jeszcze jesteś młody to wtedy każda złotówka jest na wagę złota. pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?