0

jak ktoś wczesniej tu napisał, trzeba delektować się formą Messiego bo czas niemiłosiernie ucieka a on wiecznie młody nie będzie

0

hahaha :D spodziewałem się kuby koseckiego

0

za zabijam czas Blok Ekipą :D a wy?

4

czuję ze Messi dziś znów zabłyśnie tak że będą o nim mówić. Pamiętajcie!

0

tak z czystej ciekawości po ile lat macie? zastanawia mnie średnia wieku użytkowników na tej stronie, ale bez żadnych aluzji o poziom wypowiedzi bo jest bardzo wysoki jak na standardy internetów :D ja mam 23 ! :D

0

polećcie jakiś film bo ten mecz Polski jest tragiczny :D

11

kurde mega szkoda, że dzisaj Suarez nie gra, z chęcią bym zobaczył tych dwóch wariatów naprzeciwko siebie :D

0

ja specjalnie się w dzień zdrzemnąłem żeby wytrzymać cały mecz

0

no no hhahaha to się gringo nacieszyli

0

gra nie zachwyca

0

1

Rządzący tam pod koniec XIX w prezydent powołał wszystkich murzynów do wojska i wysłał na wojnę z Brazylią z tym że wysłał ich bez uzbrojenia na pewną śmierć , stąd w Argentynie możesz ich szukać ze świecą w przeciwieństwie do Brazylii Ekwadoru czy Columbii

0

Ten reklama z tym gejowskim grubasem mnie w...wia

1

ktoś wie może dlaczego w Argentynie niema czarnoskórych zawodników, jak i w samej Argentynie ?

0

chwile po dodaniu zmienili

0

na nsport wszystkie mecze z ligi mistrzów barcelony :D

6

on już spał zrozum go :D

1

REALnie patrząc na Barce nie jesteś jego prawdziwym kibicem :D

4

ahahah jendak nyemar nie jest Messim ! komentator całkiem spoko

0

haha spokojnie wiadomo że Messi to bóg ale cieszę się z gry Neymara

0

Ney na jakim gazie ! Messi to wymięka przy nim :D

0

jako kibice Barcelony co sądzicie o Marcelo, jak dla mnie nieliczny zawodnik którego lubię

0

wczoraj Messiemu brakowało Neymara dzisaj Nyermarowi będzie brakować Messiego i widać to gołym okiem

0

szkoda remisu ale niema co skreślać Argentyny po jednym meczum a teraz czas kibicowac polsce na polsat sport jest mecz usa polska :D

0

a ile włożyłeś ?

0

Messi mogłeś walić :D ale wolał urozmaicić w swoim stylu :D

3

Przed chwilą wpadłem na świetny pomysł . Messi teraz jest nieosiągalny, dorwać się do niego, spotkać go gdzieś jest po prostu niemożliwe, ale dla prawdziwego miłośnika jego gry można poczekać aż się trochę zestarzeje, przejdzie na emeryturę i ucichnie o nim, wtedy pojadę tam gdzie on będzie mieszkał zrobię sobie z nim zdjęcie i uścisnę rękę najlepszemu piłkarzowi w historii futbolu !

0

Domyślam się że na tym forum większości przez myśl to przeszło

18

Di Maria uczył się od mistrza

30

jak dla mnie dziwny klimat ma ta Copa America, brakuje tu tego czegoś nie wiem oprawy, atmosfery, nie wiem ale coś jest nie tak, czy tylko ja mam takie odczucia ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?