0

Jak widać żółta piłka nam nie leży:P

0

Ajj Eto'o:/:/

0

Na pewno to było ćwiczone na treningach:)

0

BRAWO!!!!Mówiłem że strzelimy!:):)

0

Zgadzam się z unique to nie jest fifa czy pes.Każdy się przyzwyczaił że wygrywamy zawsze bardzo wysoko.Chyba nie myśleliście że wszystkich będziemy pykać po 4-5:0??

0

Nie gramy na Camp Nou...Ten teren na którym dziś gramy zawsze się na nim ciężko grało ale najważniejsze żeby były 3pkt!

0

Ale wszyscy panikują... Strzelimy po przerwie:)))

0

0:0...ale ja jestem spokojny wygramy to!!!

0

Spokojnie zaraz strzelimy...już się wszyscy przyzwyczaili że strzelamy szybko bramkę i kontrolujemy spotkanie.

0

alves10

Najlepiej najstarszą wersję czyli 1.1.2 :)

0

0

Macie stronę z różnymi meczami.Jest tam także Barca.Ściągnijcie najlepiej SopCast 1.1.2 i tam jest Play1, Play2 to klikacie na Play 1 i juz jest:)To było dla tych którzy nie wiedzą:):)

0

Nie, nie trzeba się logować.Wystarczy ściągnąć i odpalić:D

0

Macie linki Panowie:

http://www.justin.tv/psn_1

http://www.justin.tv/live24s

I Jeszcze polecam kanał 6099 na SopCast, super odbiór!

NO TO JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!!

0

o 21:00 wszyscy wbijamy na SopCast!!!Kanał 6099...Extra odbiór:):)

0

Skład jest Extra!!Jedziemy z nimi!:):)stawiam 4:0... 2 Eto'o Messi i Henry:D:D

0

Patrząc na wyniki dotychczasowe to powinniśmy ich pyknąć spokojnie z 4:0:)))Ale kto wie jak będzie...

0

Spoko że Caceres jest:):):)Jedziemy z nimi!!!!!Jest mecz na SopCast??Jak nie to proszę o podanie jakiegoś linku.

0

Mam nadzieje że rozegra pełne 90min w środę:)Liczę na niego.

0

xavas weź ty się w łeb puknij najpierw a potem coś pisz!!!Komplety brak szacunku dla tego klubu jakim jest Barca!!!Lecz się chłopie, dobrze ci radze!!!Nie wchodź więcej na tą stronę.BARCA gra pięknie a Higuain to może Eto'o buty czyścić!

0

KONIEC!!BRAWO BARCA!!!!!!!!!!BRAWO ETO'O!!!!!!

0

Jak będzie 1:0 to Real będzie przed nami...Ale to nie jest ważne tylko dzisiejsze zwycięstwo!!!!!!!!!!!!!

0

Siema.Może macie jakiś link z meczykiem??Jak tak to proszę o podanie:)thx

0

Kto nie wierzy niech spier***a:/ "Kibice"...

0

Żal mi tych waszych komentarzy:/jak przygrywamy to już od razu wyzywacie Pepa i gadacie ze to jest słaby trener:/zal...

0

BOBBY weź ty se oczy przetrzyj:/

0

Faulu na VV ewidentnie nie było!!!!Ten sędzie jest ...:/

0

Teraz się podniecacie a jak przegrywali to już przeklinaliście:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?