Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak widać żółta piłka nam nie leży:P
0
Ajj Eto'o:/:/
0
Na pewno to było ćwiczone na treningach:)
0
BRAWO!!!!Mówiłem że strzelimy!:):)
0
Zgadzam się z unique to nie jest fifa czy pes.Każdy się przyzwyczaił że wygrywamy zawsze bardzo wysoko.Chyba nie myśleliście że wszystkich będziemy pykać po 4-5:0??
0
Nie gramy na Camp Nou...Ten teren na którym dziś gramy zawsze się na nim ciężko grało ale najważniejsze żeby były 3pkt!
0
Ale wszyscy panikują... Strzelimy po przerwie:)))
0
0:0...ale ja jestem spokojny wygramy to!!!
0
Spokojnie zaraz strzelimy...już się wszyscy przyzwyczaili że strzelamy szybko bramkę i kontrolujemy spotkanie.
0
alves10
Najlepiej najstarszą wersję czyli 1.1.2 :)
0
http://sport-typ.info/news.php
0
Macie stronę z różnymi meczami.Jest tam także Barca.Ściągnijcie najlepiej SopCast 1.1.2 i tam jest Play1, Play2 to klikacie na Play 1 i juz jest:)To było dla tych którzy nie wiedzą:):)
0
Nie, nie trzeba się logować.Wystarczy ściągnąć i odpalić:D
0
Macie linki Panowie:
http://www.justin.tv/psn_1
http://www.justin.tv/live24s
I Jeszcze polecam kanał 6099 na SopCast, super odbiór!
NO TO JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!!
0
o 21:00 wszyscy wbijamy na SopCast!!!Kanał 6099...Extra odbiór:):)
0
Skład jest Extra!!Jedziemy z nimi!:):)stawiam 4:0... 2 Eto'o Messi i Henry:D:D
0
Patrząc na wyniki dotychczasowe to powinniśmy ich pyknąć spokojnie z 4:0:)))Ale kto wie jak będzie...
0
Spoko że Caceres jest:):):)Jedziemy z nimi!!!!!Jest mecz na SopCast??Jak nie to proszę o podanie jakiegoś linku.
0
Mam nadzieje że rozegra pełne 90min w środę:)Liczę na niego.
0
xavas weź ty się w łeb puknij najpierw a potem coś pisz!!!Komplety brak szacunku dla tego klubu jakim jest Barca!!!Lecz się chłopie, dobrze ci radze!!!Nie wchodź więcej na tą stronę.BARCA gra pięknie a Higuain to może Eto'o buty czyścić!
0
KONIEC!!BRAWO BARCA!!!!!!!!!!BRAWO ETO'O!!!!!!
0
Jak będzie 1:0 to Real będzie przed nami...Ale to nie jest ważne tylko dzisiejsze zwycięstwo!!!!!!!!!!!!!
0
Siema.Może macie jakiś link z meczykiem??Jak tak to proszę o podanie:)thx
0
Kto nie wierzy niech spier***a:/ "Kibice"...
0
Żal mi tych waszych komentarzy:/jak przygrywamy to już od razu wyzywacie Pepa i gadacie ze to jest słaby trener:/zal...
0
BOBBY weź ty se oczy przetrzyj:/
0
Faulu na VV ewidentnie nie było!!!!Ten sędzie jest ...:/
0
Teraz się podniecacie a jak przegrywali to już przeklinaliście:/