0

To już nie ważne, że Bayern wygrał ze Sportingiem 7:1...Nie powinniśmy patrzeć, że aż tak ich rozgromili bo to Sporting, a nie Barca!To dwa bardzo różne kluby są.Liga portugalska jest słabsza od hiszpańskiej.Tam Sporting jest na 2 miejscu chyba, a tu proszę dostaje w dwóch meczach LM ostre baty!

0

Taaa no rzeczywiście słaby klub:|Ile razy z rządu tytuł Mistrza Francji 8 razy?No chyba, że liga francuska jest aż tak bardzo słaba, że od 8 lat tytuł zdobywa jedna drużyna...Ja nie mówiłem, że Real odpadł bo grał z Liverpoolem tylko ogólnie, że od 5 lat Realu nie ma w 1/8.

0

DON RAUL

Weź tu nie wchodź ty rasisto.Chyba niektórzy tu widzieli ten wpis twój, że cytuje ''murzyn strzelił'' czyli nasz Eto'o.Masz jakieś kompleksy?A gdzie wasz Madryt jest w Lidze Mistrzów? Do go jakoś nie widzę w 1/8 od 5 lat...

0

Chyba Pep chce na siłę zdobyć 2 bramkę więc wpuścił Messiego i Alvesa.

0

Nie potrzebnie chyba Messi wszedł...

0

Dziś Bayern przegrał 5:1:):)

0

On jest niesamowity!!:)Bez wątpienia najlepszy prawy obrońca ŚWIATA!!!!!Nie jakiś tam Maicon czy Ramos tylko nasz Dani:)Dziś tylko 3 punkty!!!!!

0

Już nasi o to zadbają żeby dużo biegali:)

0

Stawiam 3:1:)

0

Zgadam się Maicon słabiutki przy naszym Danim jest:)

0

Pewnie jakaś plota to jest...

0

Ja również chętnie widział bym w zespole Julio Cezara:)

0

Myślę tak jak wy, że Pep zrobił by z nim porządek i ponownie znakomitego piłkarza.Ale myślę jednak, że Iniestę raczej nie wygryzłby ze składu

0

A Pique strzela bramkę dla Hiszpanii na 1:0 w meczu z Turcją:):)BRAWO!!!!!

0

A Pique strzela bramkę dla Hiszpanii na 1:0 w meczu z Turcją:):)BRAWO!!!!!!!!!!!

0

Niech ma:)Należy mu się!!

0

Na stronie onetu pisze, że Milan chce sprowadzić VV...

0

Świetna wiadomość:)

0

b@jo

Pozdro dla Ciebie chłopie...Busquets jest powołany do pierwszej reprezentacji Hiszpanii.

0

Don RAUL

nie musisz nam o tym przypominać.Wiemy, ale z taką formą jaką prezentujemy to powinniśmy spokojnie z Bayernem wygrać:)

0

iniestaaaaaaaa

A ty skąd wiesz, że mecz Barcy jest na TVP2 skoro piszesz?

0

No właśnie będzie w TV mecz Barcy z Bayernem??

0

To co otwieramy szpital??^^

0

Ja bym się na jego miejscu tak nie cieszył, że mają przewagę bo walczą teraz tylko o ligę.

0

matt21

Mam nadzieje, że się mylisz i Pep nie będzie musiał ich delegować na murawę...Jest Messi i Iniesta więc spokojnie, będzie dobrze:):)

0

Fajnie jakbyśmy trafili na FC Porto:):)

0

Tylko podziwiać bo BARCA wraca do swojej wysokiej formy:)

0

Posiadanie piłki 64% - 36% i jeszcze 1:0 dla nas!!!Wraca stara dobra BARCELONA!!!!!!!

0

Ja sobie nie wyobrażał abyśmy nie przeszli do kolejnej fazy Ligi Mistrzów!:)

0

A skąd wziąłeś po chińsku transmisje na SopCast??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?