Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już nie ważne, że Bayern wygrał ze Sportingiem 7:1...Nie powinniśmy patrzeć, że aż tak ich rozgromili bo to Sporting, a nie Barca!To dwa bardzo różne kluby są.Liga portugalska jest słabsza od hiszpańskiej.Tam Sporting jest na 2 miejscu chyba, a tu proszę dostaje w dwóch meczach LM ostre baty!
0
Taaa no rzeczywiście słaby klub:|Ile razy z rządu tytuł Mistrza Francji 8 razy?No chyba, że liga francuska jest aż tak bardzo słaba, że od 8 lat tytuł zdobywa jedna drużyna...Ja nie mówiłem, że Real odpadł bo grał z Liverpoolem tylko ogólnie, że od 5 lat Realu nie ma w 1/8.
0
DON RAUL
Weź tu nie wchodź ty rasisto.Chyba niektórzy tu widzieli ten wpis twój, że cytuje ''murzyn strzelił'' czyli nasz Eto'o.Masz jakieś kompleksy?A gdzie wasz Madryt jest w Lidze Mistrzów? Do go jakoś nie widzę w 1/8 od 5 lat...
0
Chyba Pep chce na siłę zdobyć 2 bramkę więc wpuścił Messiego i Alvesa.
0
Nie potrzebnie chyba Messi wszedł...
0
Dziś Bayern przegrał 5:1:):)
0
On jest niesamowity!!:)Bez wątpienia najlepszy prawy obrońca ŚWIATA!!!!!Nie jakiś tam Maicon czy Ramos tylko nasz Dani:)Dziś tylko 3 punkty!!!!!
0
Już nasi o to zadbają żeby dużo biegali:)
0
Stawiam 3:1:)
0
Zgadam się Maicon słabiutki przy naszym Danim jest:)
0
Pewnie jakaś plota to jest...
0
Ja również chętnie widział bym w zespole Julio Cezara:)
0
Myślę tak jak wy, że Pep zrobił by z nim porządek i ponownie znakomitego piłkarza.Ale myślę jednak, że Iniestę raczej nie wygryzłby ze składu
0
A Pique strzela bramkę dla Hiszpanii na 1:0 w meczu z Turcją:):)BRAWO!!!!!
0
A Pique strzela bramkę dla Hiszpanii na 1:0 w meczu z Turcją:):)BRAWO!!!!!!!!!!!
0
Niech ma:)Należy mu się!!
0
Na stronie onetu pisze, że Milan chce sprowadzić VV...
0
Świetna wiadomość:)
0
b@jo
Pozdro dla Ciebie chłopie...Busquets jest powołany do pierwszej reprezentacji Hiszpanii.
0
Don RAUL
nie musisz nam o tym przypominać.Wiemy, ale z taką formą jaką prezentujemy to powinniśmy spokojnie z Bayernem wygrać:)
0
iniestaaaaaaaa
A ty skąd wiesz, że mecz Barcy jest na TVP2 skoro piszesz?
0
No właśnie będzie w TV mecz Barcy z Bayernem??
0
To co otwieramy szpital??^^
0
Ja bym się na jego miejscu tak nie cieszył, że mają przewagę bo walczą teraz tylko o ligę.
0
matt21
Mam nadzieje, że się mylisz i Pep nie będzie musiał ich delegować na murawę...Jest Messi i Iniesta więc spokojnie, będzie dobrze:):)
0
Fajnie jakbyśmy trafili na FC Porto:):)
0
Tylko podziwiać bo BARCA wraca do swojej wysokiej formy:)
0
Posiadanie piłki 64% - 36% i jeszcze 1:0 dla nas!!!Wraca stara dobra BARCELONA!!!!!!!
0
Ja sobie nie wyobrażał abyśmy nie przeszli do kolejnej fazy Ligi Mistrzów!:)
0
A skąd wziąłeś po chińsku transmisje na SopCast??