Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To chyba tobie nie działa;p Mi tam spoko chodzi:)
0
Hehe taka faza:)
0
Pieprzy i tyle:/W takim meczu tak naprawdę nie ma faworyta.Nie myślałem, że tak powie.Może beknąć za taki tekst, oczywiście w taki sposób, że Barca wygra na SB.
0
On chyba dalej się jara tym zwycięstwem nad Sevillą.Myślą, że jak wygrali z 3 drużyną w tabeli to od razu są bossy.Może sobie mówić, że są faworytami, ale ja jestem pewny, że to my wygramy!!!!!!!
0
Przecież na środku może zagrać Pique i Abidal, a na lewej obronie Sylwek:)
0
Ciekawe jak zagra Chelsea na Stamford?Bo chyba już się nie będzie bronić tak jak w tym meczu.Będą się musieli otworzyć, a my to wykorzystamy!.
0
Hiddink zarąbista taktyka: murowanie bramki:/
0
Bojan [*]
0
Messi gra takie gówno, że...
0
LeoMessi1989 co ty gadasz??:/
0
Musimy koniecznie strzelić bramkę.Jak strzelimy to Chelsea się otworzy...
0
Chelsea chyba się boi, że jak się bardzo otworzą to Barca strzeli gola...
0
Gramy dobrze, nie czaję, że niektórzy tu gadają, że gramy piach:/Utrzymujemy się przy piłce, zmuszamy do biegania Chelsea.Oni się tylko bronią.Jedna dobra okazja Drogby i nic więcej z ich strony.Strzelimy coś!!:):):)
0
Trochę widać, że nerwowo gramy:/Ale będzie dobrze w II połowie:)W końcu pękną, nie obronią się przez cały mecz!!!
0
stifler111 nie wchodź na tą ich stronę:/Jarają się, że wygrali z Sevillą, którą my pykneliśmy 4:0.Ciesz się dzisiejszym meczem:):)Pozdrawiam
0
A Ivanovic nie zagra przypadkiem na lewej obronie?
0
Ma rację i dzisiaj mam nadzieje, że to pokażą i wygrają.Liczę na Henry'ego bardzo i mam nadzieje, że nie zawiedzie:)
0
Oni to chyba zapomnieli o Inieście i Henrym po drugiej stronie;p
0
Skoro Pep mówi, że Barcelona nie zawiedzie to nie zawiedzie!!!!!!:)
0
Hehe ciekawe ile było w tym meczu, który rozegrał w swojej głowie?;>:D
0
robokochambarce, masz rację ja też się boję bo nie wiadomo co Hiddink wymyśli mądrego na mecz z Barcą.Ale będzie dobrze bo mamy Pep'a:)Stawiam 2:0.
0
Niech on się też zastanowi jak powstrzymać Iniestę:)Będzie ciężko, ale jak zagramy swoją grę, będziemy się utrzymywać przy piłce i zagramy pewnie w obronie to ja jestem spokojny.Oby Eto'o wykorzystywał swoje 100% okazje bramkowe:)
0
Spokojnie Panowie.Są jeszcze 4 punkty przewagi.Teraz trzeba wygrać z Chelsea w Lidze Mistrzów:)
0
Sevilla zjebała dwie akcje 100% i ma teraz:/ech...
0
No zgadzam się jak Real może strzelić bramkę grając takie gówno:/
0
GO GO GO SEVILLA!!!!
0
mlody...37, hehe taka faza^^A my co z nimi zrobimy?;>VAMOS!!!
0
Jedziemy w II połowie i oby od początku z Henry'm!!!
0
Ech, ale ciężko będzie w 2 połowie chodzić na remis wyciągnąć.
0
No na prawdę Valencia w formie.Nie dziwie się, że mają tą serie zwycięstw.No, ale nasi sobie poradzą!!!