Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
udław się nim Benitez;p Mamy przecież Sergio i Yaya;)
0
Mourinho się pewnie ostro wkurzy jak Ibra trafi do Barcy;)
0
dobry żart ;p
0
Brawo Pep ;)
0
Brawo Dani za bramkę!!Caceres bardzo pozytywnie:)
0
na żywo?
0
Spoko by było jakby przyszedł do Barcy.Bardzo dobry napastnik i nawet jak ma te 29 lat to pokazuję, że jest w znakomitej formie.Dowodem jest to, że przecież w tym sezonie zdobył złotego buta!!:)Przecież nie mamy takiego typowego środkowego napastnika w drużynie prócz Eto'o.Ja jestem ZA!!!
0
Forlan strzelił ...
0
Tyle to chyba zapłaci Real żeby tylko wzmocnić skład ...
0
No właśnie gdzie jest Xavi?
0
Wczoraj naprawdę super doping był ze strony 20 tysięcy kibiców Barcy na mecz!!BRAWA:)
0
Pięknie powiedział.Moim zdaniem to był gracz meczu wczorajszego finału:)
0
Chyba się usprawiedliwia trochę, że przegrali też przez to, że nie było Fletchera w składzie.No, ale przecież to nie jest jakiś finezyjny gracz i na pewno można go zastąpić.
0
Dobra nie dajmy się sprowokować jakimś napinaczom.Żyjmy finałem!:)
0
Dziękujemy Panowie za te 2 tytuły już w tym sezonie.I miejmy nadzieję, że wygracie LM i zdobędziemy potrójną koronę:)
0
Ja też nie chcę aby grał on na lewej stronie obrony.To jest ważny mecz, a Keita przecież nie ma doświadczenia na tej pozycji.Stawiam na Sylvinho ;)
0
Evra nie jest taki dobry wcale.Moim zdaniem lepszy jest Lahm:) Heh szybszy od Messiego?Nie wydaje mi się.Może i tak szybki, ale raczej nie szybszy niż Leo :)
0
Ameryki to on nie odkrył ;p
0
z innej beczki:
Thiago Motta został piłkarzem Interu Mediolan.
0
Bez jaj, ale jak Eto'o będzie marnował takie setki jak z Majorką to my pucharu nie wygramy... /
0
Lepszy Villa moim zdaniem:)
0
Ahaa ok to sorry.Źle to odebrałem ;)
0
marca co ty w ogóle gadasz?:/Iniesta ma kontuzje i jeśli się wykuruje, a taką mam nadzieję to wystąpi w Rzymie.Nie pauzuje za żadne żółte kartki.
0
Piękna chwila :)
0
Forlan właśnie strzelił bramkę z karnego i goni Et'o ...
0
Nie no bez yay;)Trzeba kupić jeszcze jednego napastnika na szpicę typu Villa, Zlatan.Eto'o nam daje niezły koncert nieskuteczności...
0
Oier bardzo pewny jak na razie.Może nie ma zbyt wiele pracy, ale brawo!:)
0
Jak Eto'o będzie marnował takie setki w Finale LM to będzie ciężko wygrać z MU ... /
0
Noo skład super!Ciekawe co Oier pokaże?Mam nadzieję, że dobrze się będzie spisywał w bramce:)
0
Panowie no to jutro rezerwowy skład mam nadzieje:)