0

udław się nim Benitez;p Mamy przecież Sergio i Yaya;)

0

Mourinho się pewnie ostro wkurzy jak Ibra trafi do Barcy;)

0

dobry żart ;p

0

Brawo Pep ;)

0

Brawo Dani za bramkę!!Caceres bardzo pozytywnie:)

0

na żywo?

0

Spoko by było jakby przyszedł do Barcy.Bardzo dobry napastnik i nawet jak ma te 29 lat to pokazuję, że jest w znakomitej formie.Dowodem jest to, że przecież w tym sezonie zdobył złotego buta!!:)Przecież nie mamy takiego typowego środkowego napastnika w drużynie prócz Eto'o.Ja jestem ZA!!!

0

Forlan strzelił ...

0

Tyle to chyba zapłaci Real żeby tylko wzmocnić skład ...

0

No właśnie gdzie jest Xavi?

0

Wczoraj naprawdę super doping był ze strony 20 tysięcy kibiców Barcy na mecz!!BRAWA:)

0

Pięknie powiedział.Moim zdaniem to był gracz meczu wczorajszego finału:)

0

Chyba się usprawiedliwia trochę, że przegrali też przez to, że nie było Fletchera w składzie.No, ale przecież to nie jest jakiś finezyjny gracz i na pewno można go zastąpić.

0

Dobra nie dajmy się sprowokować jakimś napinaczom.Żyjmy finałem!:)

0

Dziękujemy Panowie za te 2 tytuły już w tym sezonie.I miejmy nadzieję, że wygracie LM i zdobędziemy potrójną koronę:)

0

Ja też nie chcę aby grał on na lewej stronie obrony.To jest ważny mecz, a Keita przecież nie ma doświadczenia na tej pozycji.Stawiam na Sylvinho ;)

0

Evra nie jest taki dobry wcale.Moim zdaniem lepszy jest Lahm:) Heh szybszy od Messiego?Nie wydaje mi się.Może i tak szybki, ale raczej nie szybszy niż Leo :)

0

Ameryki to on nie odkrył ;p

0

z innej beczki:

Thiago Motta został piłkarzem Interu Mediolan.

0

Bez jaj, ale jak Eto'o będzie marnował takie setki jak z Majorką to my pucharu nie wygramy... /

0

Lepszy Villa moim zdaniem:)

0

Ahaa ok to sorry.Źle to odebrałem ;)

0

marca co ty w ogóle gadasz?:/Iniesta ma kontuzje i jeśli się wykuruje, a taką mam nadzieję to wystąpi w Rzymie.Nie pauzuje za żadne żółte kartki.

0

Piękna chwila :)

0

Forlan właśnie strzelił bramkę z karnego i goni Et'o ...

0

Nie no bez yay;)Trzeba kupić jeszcze jednego napastnika na szpicę typu Villa, Zlatan.Eto'o nam daje niezły koncert nieskuteczności...

0

Oier bardzo pewny jak na razie.Może nie ma zbyt wiele pracy, ale brawo!:)

0

Jak Eto'o będzie marnował takie setki w Finale LM to będzie ciężko wygrać z MU ... /

0

Noo skład super!Ciekawe co Oier pokaże?Mam nadzieję, że dobrze się będzie spisywał w bramce:)

0

Panowie no to jutro rezerwowy skład mam nadzieje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?