0

Jeszcze raz napisze moje strony: www.kuszotv.pl i polecam bardzo: www.sport-typ.info ... Mam nadzieję, że się przydadzą:))

0

Koniec:)Myślę, że warto było wstać i obejrzeć ten mecz.Dobra spadam spać NARKA all:)

0

Pedro i 4:0 :) BRAWO!!!

0

Gudi is the best ;)

0

Świetna akcja i 3:0 :))

0

Jaki skład na II połówkę?

0

No i 2:0 znów Leo :))

0

Fontas dobrze bez większego błędu jak na razie :)

0

no 1:0 Leo i można z dystansu technicznie?MOŻNA!!Brawo:)

0

Messi gra super :)

0

Boże oni z tą piłką to chyba do bramki chcą wejść...

0

Dobra mam link idę oglądać :)

0

Mi na tym świetnie śmiga:

http://www.iraqgoals.net/game1302.html

0

Siema all:) Chwilę sobie kimnąłem, ale jestem ponownie :)

0

Jeszcze raz napisze moje strony: www.kuszotv.pl i polecam bardzo: www.sport-typ.info ... Mam nadzieję, że się przydadzą:))

0

No to próbuje sie ratować jakimś linkim.No, ale mecze Barçy w PD zawsze są na SopCast, zawsze:))Trudniej jest jeśli chodzi o mecze towarzyskie czy mecze w Pucharze Króla.

0

Nie to że nie mam ale najlepszy SopCast jest i zawsze na nim oglądam mecze Barçy:))to nie potrzebne mi są inne programy bo ten u mnie nigdy nie szwankuje.

0

No właśnie tylko zeby był SopCast...

0

No to najbardziej denerwuje jak nie działają linki albo kanał nie chcę sie włączyć... :/:/

0

No to ja jeszcze dam strony z linkami i kanałami: www.kuszotv.pl i to polecam najbardziej: www.sport-typ.info

0

Ciekaw jestem dzisiejszego składu.Mam nadzieję, że Pep da szanse od początku Henrique i Maxwellowi:))

0

Ten justin to w ogóle głupi kanał.Jeszcze nigdy nie oglądnąłem na nim żadnego meczu do końca.SopCast najlepszy program bez dwóch zdań:))

0

Wiesz linki są zazwyczaj bardzo pewne tylko zależy czy ci one działają od szybkości twojego neta:))

0

Panowie mam nadzieję, że mecz będzie na SopCast :)):)) A dlaczego nie ma żadnej zapowiedzi dzisiejszego meczu?

0

Tak, ja jestem:)) Jest jeszcze ktoś?;>

0

Jest gdzieś dzisiejszy mecz na SopCast?

0

Sprawiedliwie moim zdaniem :)

0

Nie wiem, ale czy wy się boicie...?

0

Bardzo inteligentny zawodnik na boisku jak i poza nim.Widać to po sposobie wypowiadania się.Powinien dostawać więcej czasu na grę, a za kilka lat stanie się WIELKIM napastnikiem.Trzymam za niego mocna kciuki:)

0

Wyszedł trochę jak manekin xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?