Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze raz napisze moje strony: www.kuszotv.pl i polecam bardzo: www.sport-typ.info ... Mam nadzieję, że się przydadzą:))
0
Koniec:)Myślę, że warto było wstać i obejrzeć ten mecz.Dobra spadam spać NARKA all:)
0
Pedro i 4:0 :) BRAWO!!!
0
Gudi is the best ;)
0
Świetna akcja i 3:0 :))
0
Jaki skład na II połówkę?
0
No i 2:0 znów Leo :))
0
Fontas dobrze bez większego błędu jak na razie :)
0
no 1:0 Leo i można z dystansu technicznie?MOŻNA!!Brawo:)
0
Messi gra super :)
0
Boże oni z tą piłką to chyba do bramki chcą wejść...
0
Dobra mam link idę oglądać :)
0
Mi na tym świetnie śmiga:
http://www.iraqgoals.net/game1302.html
0
Siema all:) Chwilę sobie kimnąłem, ale jestem ponownie :)
0
Jeszcze raz napisze moje strony: www.kuszotv.pl i polecam bardzo: www.sport-typ.info ... Mam nadzieję, że się przydadzą:))
0
No to próbuje sie ratować jakimś linkim.No, ale mecze Barçy w PD zawsze są na SopCast, zawsze:))Trudniej jest jeśli chodzi o mecze towarzyskie czy mecze w Pucharze Króla.
0
Nie to że nie mam ale najlepszy SopCast jest i zawsze na nim oglądam mecze Barçy:))to nie potrzebne mi są inne programy bo ten u mnie nigdy nie szwankuje.
0
No właśnie tylko zeby był SopCast...
0
No to najbardziej denerwuje jak nie działają linki albo kanał nie chcę sie włączyć... :/:/
0
No to ja jeszcze dam strony z linkami i kanałami: www.kuszotv.pl i to polecam najbardziej: www.sport-typ.info
0
Ciekaw jestem dzisiejszego składu.Mam nadzieję, że Pep da szanse od początku Henrique i Maxwellowi:))
0
Ten justin to w ogóle głupi kanał.Jeszcze nigdy nie oglądnąłem na nim żadnego meczu do końca.SopCast najlepszy program bez dwóch zdań:))
0
Wiesz linki są zazwyczaj bardzo pewne tylko zależy czy ci one działają od szybkości twojego neta:))
0
Panowie mam nadzieję, że mecz będzie na SopCast :)):)) A dlaczego nie ma żadnej zapowiedzi dzisiejszego meczu?
0
Tak, ja jestem:)) Jest jeszcze ktoś?;>
0
Jest gdzieś dzisiejszy mecz na SopCast?
0
Sprawiedliwie moim zdaniem :)
0
Nie wiem, ale czy wy się boicie...?
0
Bardzo inteligentny zawodnik na boisku jak i poza nim.Widać to po sposobie wypowiadania się.Powinien dostawać więcej czasu na grę, a za kilka lat stanie się WIELKIM napastnikiem.Trzymam za niego mocna kciuki:)
0
Wyszedł trochę jak manekin xd