0

Wyśmienita akcja na koniec meczu i Leo na 5:2 :)))

0

Pep powinien naszych opierniczyć za II połowę bo odpuścili ...

0

Spoko ;))

0

bednar na stronie livescore.com są wyniki podawane co minute :)

0

Sergio co teraz zrobił ;O :/

0

Ibra - Messi - Keita :) BRAWO!!:)

0

Ale bomba Daniego :)) EXTRA!!

0

Brawo Leo :)

0

:)))))))

0

Ave Messi ! :)

0

Ja też jestem zadowolony z tego remisu bo jak sam komentator Polsatu wczoraj powiedział ''Inter bardzo rzadko przegrywa na własnym boisku'' .Choć można było strzelić tą jedną jedyną bramkę na wagę zwycięstwa.No, ale nie jest źle :)

0

Rozwinął się w Genui bardzo i to zaowocowało transferem do Interu:)

POWODZENIA!

0

Podgrzewa atmosferę przed meczem ... Zobaczymy

0

1:2 po golach Iniesty i Ibry dla Interu bramka Milito ...

0

mihal_s, a jak Alonso grał to jak grali, dobrze?Bo nie oglądam meczu więc się pytam.Bo jak tracą 2 bramki w 2 minuty ze słabym Zurichem to chyba nie grają za dobrze ;p

0

Frusciante, hehehe dobre ;)

0

Frusciante, a co nas to obchodzi ?

0

Jest cwany, ale zobaczymy jaką taktykę przyjmą.Czy będzie aż tak odważny aby grać otwartą grę czy zamuruję bramkę.

0

HymekCatalan

Jesteś kibicem Barcy?Trzeba wierzyć w zwycięstwo! Ja obstawiam 1:2 po bramkach Iniesty i Ibry :) Choć remis też by był niezły ...

0

No zobaczymy co z tym otwartym spotkaniem ;) Z naszej strony to na pewno.

0

LewisHamilton

Chyhryński ? Pozdro ;p ( pewnie większość wie o co be )

0

weźcie sobie na livescore.com i zobaczcie kto strzelił, a nie zaśmiecacie tu newsa takimi komentarzami bez sensu ...

0

Brawo Barca :) Może dziś nie graliśmy jakos wspaniale, ale ważna wygrana.Getafe to bardzo niewygodny rywal i jeszcze na własnym boisku.Ważny też kolejny gol Ibry, to już 2 w lidzę.To na pewno mu doda pewności siebie!

0

Nie naskakujcie już tak na tego Ibre.Bo wydaje mi się, że co tu poniektórzy mają kompleksy, że nie ma Eto i już skaczyną na Ibre, że źle poda czy coś:/ Ograrnicie się! Eto już z nami nie ma.Teraz jest Ibrahimović, który zdobył swoją 2 bramkę w tym sezonie w lidze i z tego się należy cieszyć! :)

0

Obstawiam 2:0 ... Bramki Ibry i Henry'ego :))

0

No, no zobaczymy :) Oby się rozwijał prawidłowo, a kto wie co będzie za 5 - 6 lat .

0

Fart czy nie fart, ale liczy się, że strzelił i chwała mu za to :)

0

Faworyt jest tylko jeden: BARCA!

0

Po co w ogóle takie newsy na naszej stronie są pisane?Już rozumiem inni zadodnicy na wymienę albo na sprzedarz, ale wymiana Robinho - Messi:/Bez jaj, klub się za nic nie zgodzi na taką opcję.Więc bez sensu wywoływać panikę na stronie:/:/

0

Dolewa oliwy do ognia prze meczem w LM ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?