0

i jeszcze dodam tylko, że gwiazdy Realu mogą nam naskoczyć :)))))) Znowu mam uśmiech na twarzy jak oglądam grę BARCELONY i to jest najważnejsze i chyba nie tylko ja się śmieje. I LOVE BARCA!!

0

Ja się śmieje tera z tego, że przed sezonem jak Real sprowadził Benzeme to mówiono, że będzie on królem strzelców, że będzie strzelał bramki jak na zawołanie itp. , a o Zlatanie mówiono, że to wielkie drewno, że strzelał bramki tylko w słabiej lidze Włoskiej i jest w ogóle do du**. Cieszono się, że Eto'o odszedł i już nie będzie zagrożenia ze środka ataku. I co teraz powiedziecie ? HAHAHAHAHAHAHA

0

Jak ta Barca jest w kryzysie to jaka Barca jest bez kryzysu? Gramy kapitalnie!! :)))))))

0

ech kiedy Messi i Xavi odpoczną?

0

Bez jaj, że Maxwell sobie nie poradzi z Pennantem:/

0

Real 0:0. Trzeba to wykorzystać. Jutro TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!

0

Mejor Ricky to dopiero będzie najlepszy w Europie :) Chyba, że przed tym będzie już w NBA. Dla mnie również najlepszy w Europie jest Navarro .

0

Kapitalny zawodnik. Najlepszy gracz w Europie :))))))

0

Mejor Milan zremisował 0:0 z Bari, a nie przegrał :))

0

Ja również się zgadzam. Nie będziemy wygrywać wszystkich meczów i grać pięknie dla oka. Nie możemy robić tragedii z pierwszej porażki w tym sezonie.

0

3 strzały celne na bramkę i 2 bramki. To jest SZCZĘŚCIE nic więcej. Na wyjeździe pokażemy im jak się gra!

0

C.Ronaldo kup lepiej sobie słownik ortograficzny tumanie!

0

ibraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

0

PRZECIEŻ NIE BĘDZIEMY CIĄGLE GRAĆ FUTBOLU NIE Z TEGO ŚWIATA I WYGRYWAĆ PO 5:0. CO NIEKTÓRZY TO MUSZĄ ZROZUMIEĆ.

0

szczel to przeżuć się na Real. Żal ...

0

WYGRAMY TO, ZOBACZYCIE!! Temu z Rubina wyszedł strzał życia i wygrywają. My ich ciśniemy, ale brakuje wykończenia, tego ostatniego podania otwierającego drogę do bramki. Oni zamurowali bramkę i będzie lipa. WIERZYMY DO KOŃCA!

0

kurde co jest ?

0

kurde co jest ?

0

Dajcie jakiś pełny link do SopCast

0

Dajcie jakiś kanał na SopCast tylko pełny link . Proszę!!

0

Świetny skład! Jedziemy z nimi :))))

0

Pep jak zawsze ma rację. Ja jestem zadowolony z tego 1 pkt wywalczone na tak trudnym terenie zważywszy na to, że mogliśmy to przegrać.

0

Valencia po woli pęka

0

Dlaczego Ibra nie wchodzi? Na co Pep czeka? :/

0

DAMY RADĘ PANOWIE! Do której minuty Valencia utrzyma tak wysoki pressing? No jestem ciekaw.

0

Jak mamy grać ładnie jak oni na to nie pozwalają. Grają bardzo blisko siebie i zagęszczają środek. Iniesta nawet nie ma jak się dobrze rozpędzić. Już nie wspomnę o Messim, który jest praktycznie niewidoczny i jest odcinany od podań.

0

Oni znakomicie nas kryją i ustawiają się bardzo blisko. Nie dają nam w ogóle pograć piłką.

0

To jest bez sensu gadanie. To jasne, że Benzema jest bardziej perspektywiczny niż Ibra bo jest dużo młodszy. Tylko, że on na razie tego nie pokazuje. Gra piach w Madrycie ...

0

Wątpię by Real przegrał lub nawet zremisował z Valladolid, ale będę liczył po cichu, że się tak stanie.

0

ech... Szkoda, że nie będzie meczu na TVP Sport. Nie mam niestety Polsatu Futbol więc pozostawia mi tylko SopCast.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?