0

Dobra jak możecie to dajcie byle jaki pełny link na SopCast tylko żeby działał. Może być nawet po chińsku.

0

Jak ci pisze: ''The Channel offline'' czy coś takiego to ci się raczej ten kanał już nie włączy.

0

Jak ten link w ogóle nie działa :/

0

Macie jakiś pełny link na SopCast po polsku?

0

Znowu Keita od początku. On też musi kiedyś odpocząć, potem jest gadka, że '' gra padakę''.

0

Marquez i Chygra na środku to trochę ryzyko ;p

0

Wiadomo coś na temat składu na dziś?

0

Nie wyobrażam sobie nawet, że możemy z nimi zremisować. Oczywiście z szacunkiem i pokorą dla rywala, ale powinniśmy wygrać spokojnie przynajmniej 3:0.

0

Milito nie jest powołany na dzisiejszy mecz.

0

Już widze wypowiedź Pereza: '' Zagraliśmy dobrze i to jest dobry prognostyk na następne mecze. Przecież my ciągle się zgrywamy ze sobą, a na to potrzeba czasu''. Wszystko super tylko to już chyba za długo trwa. A sam mówił, że na GD będą już zgrani. Ech niech ten Real się wreszcie ogarnął ;p ^^

0

Jak mogli zasługiwać na remis jak nie wykorzystywali swoich sytuacji. My swoją wykorzystaliśmy i wygraliśmy. "Mieliśmy piłkę tak samo często jak Barcelona" - widać, że żartwobliwy gość z niego. Uśmiałem się do łez. LOL! Jak można tak gadać, on chyba widział inny mecz. Niech lepiej uważa by go nie wywalili.

0

Chyba się nie spodziewaliście, że pojedziemy ich dziś z 5:0. Bo ja się spodziewałem ciężkiego meczu i taki był. Real mógł strzelić bramkę, ale świetnie dziś grał Puyol, Pique i VV. Moim zdaniem zagraliśmy bardzo dobrze. Utrzymywaliśmy się przy piłce, spokojnie graliśmy, kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Pieniądze nie grają i udowodniliśmy to dzisiaj. Jesteśmy najlepsi!!

0

TERAZ GRAMY W ŚRODĘ Z XEREZ?

0

Teraz gramy w środę z Xerez??

0

Co się przejmujecie komentarzami na rm.pl. Lepiej cieszmy się zwycięstwem, a nie będziemy czytać co piszą te Hala Dzieciaki. Niech mówią, że Ibra strzelił ze spalonego czy coś. Nie znają się i tyle. Żal im dupe ściska bo oni grają piach, a my jesteśmy najlepsi na świecie. Zazdroszczą nam tego wszystkiego i tyle!

0

No to Real się nabył na pierwszym miejscu :D:D

0

BRAWA, WIELKIE BRAWA PANOWIE!!!! Adios Madryt!!!

0

Diarra co sfrustrowany był bo klepaliśmy ich w tym kwadracie jak w grze w ''dziadka''.

0

Gramy spokojnie naszą grę. I o to chodzi! Mamy wynik po co się śpieszyć :))

0

BRAWOOOOOOOOOOO ZLATAN!!!!!!!!!!!!! Kto mówił coś źle na Alvesa po pierwszej połowie? Brawa Dani za asyste. Mówie wstrzymacie się do końca meczu z opinią zawodników!!!!! JESZCZE JEDEN!!

0

Kurde zrozumcie! Nie gramy źle, gramy dobrze, to Real nam na niezadużo pozwala i dlatego jest 0:0. Wejdzie Ibra w II połowie i na pewno coś strzelimy, tylko trzeba wierzyć, a nie piepszyć głupoty i nagadywać. Nagadamy się po meczu i ocenimy cały mecz, a nie tylko pierwszą część. Spokojnie...

0

ZLATAN!! Wbijaj.

0

Co i niby Real lepiej gra? Kopać tylko nas umieją.

0

Dobra nie gadajcie kto jak gra bo chyba wszyscy widzą. Ocenimy ich po meczu. A kto w ogóle powiedział, że będzie łatwo i Real odda mecz. Gramy jak gramy, ale na lepszą grę nam Madryt nie pozwala, bo bardzo dobrze się ustawiają.

0

Musimy trochę uspokoić grę

0

EJ CO JEST Z TYM KANAŁEM?? JAKAŚ INFORMACJA JEST:/

0

Dziękówa LewisHamilton :))

0

Dajcie pełny link do kanału na SopCast po polsku.

0

PO ZWYCIĘSTWO!!!

0

Żal dlaczego jest Iniesta na skrzydle i dlaczego nie gra od 1 minuty Ibra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?