0

flexible, powtarzasz się. Bez sensu drugi raz piszesz to samo. Chyba, że chcesz, żeby wszyscy widzieli co piszesz ...

0

MEEESII :))))))

0

Ciśniemy! Zaraz coś wpadnie :)

0

BRAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWOOOOOOOOOO PPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDDDDDDDRRRRRRRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOO!

0

Dzięki dzolnij

0

Dzięki dzolnij

0

Nie podawajcie Channel - ... bo się nie da tak wpisać i potem oglądać bo jest błąd. Dajcie pełny link tego kanału.

0

Przemek pisze, że jest nieprawidłowy:/ Jak możesz to weź daj pełny link tego kanału

0

Mi chodzi o link na SopCast

0

Podajcie pełny link na SopCast z meczem

0

dajcie jakiś pełny link na SopCast z meczem

0

Na 6001 będzie mecz?

0

Macie jakiś kanał na SopCast? Jak tak to dajcie pełny link

0

''Radziłem mu, żeby nie grał'' :/ Niezły debil ...

0

PEEEEEEDDDDDDDDDDDDRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOO

0

LEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOO! Ale asysta Ibry :D

0

Jonathan, jak Dani by wykorzystał 1 na 1 to wygrywalibyśmy.

0

1:1 dla nas Sergio. Ogólnie średnio gramy. Prowadzimy grę, klepiemy sobie. Oni po bramce na 1:0 się zamurowali i nie mogliśmy się przebić przez ten mur. Jest dobrze, na pewno coś pykniemy w II połowie i WYGRAMY!:)))

0

GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!

0

Powinni szybciej grać, a nie pykają sobie.

0

Spokojnie Panowie. Wygramy :))))))

0

only_barca , bo musisz wpisać pełny link tego kanału. Napisałem cztery kanały to sobie wybierz i wklej do Adresu.

0

Linki na SopCast na dzisiejszy mecz:

sop://211.152.36.38:3912/6001

sop://broker.sopcast.com:3912/6001

sop://broker.sopcast.com:3912/30931

sop://broker1.sopcast.com:3912/30931

Panowie, do wyboru, do koloru :))))))))

0

Wczoraj oglądałem na SopCast mecz MU - Wolvenhampton. I w przerwie meczu reklamowali mecz Barcelony - Atlante w KMŚ, więc pewnie będzie na tym kanale mecz.

Kanał:

Channel - 6001

0

0

My nie gramy źle w tym sezonie. Gramy bardzo dobrze, tylko drużyny znają już nas na tyle dobrze, że sie ustawiają tak byśmy nie rozwineli skrzydeł w ataku. Dlatego może nie wygrywamy już tak wysoko. Drużyny już nam nie pozwalają na taką grę jak w poprzednim sezonie. Dowodem dobej gry jest najlepszy start w historii sezonu.

0

Riv. zależy w takiego PES'a grasz. Ja gram w 09 i tam Ibry jest w Interze, a Samu w Barcelonie. Nie przesadzaj. Zlatan gra bardzo dobrze, na pewno to jeszcze nie to zgranie z zespołem, ale to z czasem przyjdzie. Jest na 2 miejscu w klasyfikacji strzelców z 11 bramkami. Strzela, asystuje i nikt nie może na niego powiedzieć złego słowa, nawet jego krytycy co mówili przed sezonem, że kupiliśmy ''drewniaka''. Napastnika, a szczególnie grającegona pozycji ''9'' rozlicza się z bramek, a to jak na razie Ibra robi znakomicie. Niech tak zostanie i życzę mu Pichichi.

0

Riv. jak tęsknisz za Barcą z Eto'o to zagraj sobie w PES ;p

0

Świetna forma strzelecka. Oby strzelał też w LM.

0

KONIEC :))))) Brawo Panowie! Teraz zobaczymy co Real pokaże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?