Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
flexible, powtarzasz się. Bez sensu drugi raz piszesz to samo. Chyba, że chcesz, żeby wszyscy widzieli co piszesz ...
0
MEEESII :))))))
0
Ciśniemy! Zaraz coś wpadnie :)
0
BRAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWOOOOOOOOOO PPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDDDDDDDRRRRRRRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOO!
0
Dzięki dzolnij
0
Dzięki dzolnij
0
Nie podawajcie Channel - ... bo się nie da tak wpisać i potem oglądać bo jest błąd. Dajcie pełny link tego kanału.
0
Przemek pisze, że jest nieprawidłowy:/ Jak możesz to weź daj pełny link tego kanału
0
Mi chodzi o link na SopCast
0
Podajcie pełny link na SopCast z meczem
0
dajcie jakiś pełny link na SopCast z meczem
0
Na 6001 będzie mecz?
0
Macie jakiś kanał na SopCast? Jak tak to dajcie pełny link
0
''Radziłem mu, żeby nie grał'' :/ Niezły debil ...
0
PEEEEEEDDDDDDDDDDDDRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOO
0
LEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOO! Ale asysta Ibry :D
0
Jonathan, jak Dani by wykorzystał 1 na 1 to wygrywalibyśmy.
0
1:1 dla nas Sergio. Ogólnie średnio gramy. Prowadzimy grę, klepiemy sobie. Oni po bramce na 1:0 się zamurowali i nie mogliśmy się przebić przez ten mur. Jest dobrze, na pewno coś pykniemy w II połowie i WYGRAMY!:)))
0
GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!
0
Powinni szybciej grać, a nie pykają sobie.
0
Spokojnie Panowie. Wygramy :))))))
0
only_barca , bo musisz wpisać pełny link tego kanału. Napisałem cztery kanały to sobie wybierz i wklej do Adresu.
0
Linki na SopCast na dzisiejszy mecz:
sop://211.152.36.38:3912/6001
sop://broker.sopcast.com:3912/6001
sop://broker.sopcast.com:3912/30931
sop://broker1.sopcast.com:3912/30931
Panowie, do wyboru, do koloru :))))))))
0
Wczoraj oglądałem na SopCast mecz MU - Wolvenhampton. I w przerwie meczu reklamowali mecz Barcelony - Atlante w KMŚ, więc pewnie będzie na tym kanale mecz.
Kanał:
Channel - 6001
0
Płock
http://www.sport-typ.info/downloads.php?cat_id=6
0
My nie gramy źle w tym sezonie. Gramy bardzo dobrze, tylko drużyny znają już nas na tyle dobrze, że sie ustawiają tak byśmy nie rozwineli skrzydeł w ataku. Dlatego może nie wygrywamy już tak wysoko. Drużyny już nam nie pozwalają na taką grę jak w poprzednim sezonie. Dowodem dobej gry jest najlepszy start w historii sezonu.
0
Riv. zależy w takiego PES'a grasz. Ja gram w 09 i tam Ibry jest w Interze, a Samu w Barcelonie. Nie przesadzaj. Zlatan gra bardzo dobrze, na pewno to jeszcze nie to zgranie z zespołem, ale to z czasem przyjdzie. Jest na 2 miejscu w klasyfikacji strzelców z 11 bramkami. Strzela, asystuje i nikt nie może na niego powiedzieć złego słowa, nawet jego krytycy co mówili przed sezonem, że kupiliśmy ''drewniaka''. Napastnika, a szczególnie grającegona pozycji ''9'' rozlicza się z bramek, a to jak na razie Ibra robi znakomicie. Niech tak zostanie i życzę mu Pichichi.
0
Riv. jak tęsknisz za Barcą z Eto'o to zagraj sobie w PES ;p
0
Świetna forma strzelecka. Oby strzelał też w LM.
0
KONIEC :))))) Brawo Panowie! Teraz zobaczymy co Real pokaże