0

HAHAHAHA prze bramka Daniego ! ;))))

0

Brawo Xavi! Świetna też asysta Daniego :))))

0

ema15, daj pełny link, PEŁNY.

0

Dajcie jakiś link na SopCast

0

Macie jakiś link na SopCast? Nie musi być po polsku.

0

Fajnie, że mu dobrze się wiedzie w Milanie :)))

0

Przestańcie tak nadawac na tego Ibre, ma gorsze chwilę, to na pewno minie, wróci do formy, będzie strzelał i znowu wszyscy go będą wielbic. Messi też miał słabszy okres gry, ale już powoli wychodzi na prosta. Spokojnie...

0

gorn88, będzie za co dziękować jak podasz pełny link, bo tak jak ty podałeś to nie da się uruchomić. Podaj pełny link i będzie spoko :)))

0

Podajcie jakiś link do kanału na SopCast. Nie musi być po polsku :))

0

Coś nie idzie gwiazdką z Madrytu ^^ Macie jakiś link na SopCast meczu Realu?

0

Dobrze gada. Odpadliśmy i już szukają winnego:/

0

Mądrze gada. Trudno, że nie udało się wygrać, ale przynajmniej odpadliśmy ze świetną drużyną, grającą bardzo fajną piłkę, a nie z trzecioligowcem :))))

0

Trudno, stało sie i tyle. Nie możemy nic na to poradzić. Żal mi tych co tu płaczą bo odpadlismy. Przecież świat sie nie zawali. Liga i LM są ważniejsze niż ten puchar i na tym sie trzeba skupić. Tylko jakieś debile myśleli, ze powtorzymy wyczyn z przed roku. Przecież to nie są roboty i ma im prawo coś nie wyjść. Gadacie na Ibre, ze zagrał słabo. Może i tak, ale jak gdyby nie jego bramka na Camp Nou to było by 2:0 i pozamiataje, były by komentarze typu '' nie ma co jechać bo i tak nie awansujemy'', albo coś w tym stylu. A tak to była jeszcze nadzieja. Było bardzo blisko wygrania 2:0, ale cóz nie udało sie. Szkoda bo w II połowie graliśmy bardzo dobrze. Teraz pozostaje nam sie wziąć w garść i walczyć dalej!!! VAMOS

0

Jeśli nie strzelimy w I połowie bramki to może być ciężko w II strzelić dwie.

0

sop://sop.rojadirecta.com:3912/6816 Ja tu oglądam i świetnie działa.

0

Ale mnie to już wkurwia, że ciągle podają do Pinto, a on nie wie co ma z piłką zrobić. Przez takie coś o mało co bramki byśmy nie stracili:/ My mamy grać do przodu, a nie grać do bramkarza.

0

Niezłe są jaja na tym turnieju. Co mecz to jest sensacja.

0

Bardzo lubię i szanuję tego zawodnika. To fajnie, ze mu sie dobrze wiedzie w Milanie. Życzę mu jak najlepiej :))

0

Właśnie fajnie, ze Bojan zagrał i zaliczył 3 asysty. To na pewno mu doda pewności siebie :)

0

No i wszyscy są szczęśliwi i zadowoleni :))

0

Dobrze, że wrócili do swojej gry w II połowie. I cieszy to pewne 4:0. Może jeszcze coś dorzucą ;>

0

Ja mówiłem, przestańcie pieprzyć głupoty tylko oglądajcie mecz.

0

Keita strzelił :D

0

Kurde przestańcie gadać tylko oglądajcie.

0

Dzięki ekwi

0

Boże! goniac podaj pełny link kanału. Tak też się nie da uruchomić.

0

goniac podaj cały link, a nie tylko nr

0

erwk weź podaj cały link do tego kanału.

0

Weźcie dajcie jakiś kanał na SopCast

0

Macie jakiś link na SopCast?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?