Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep powinien trochę utemperować Zlatana, bo swoim zachowaniem na pewno drużynie nie pomaga. To dobrze, że wczoraj posadził go na ławce, może da mu coś to co myślenia, że nie jest nietykalny i też może grzać ławę w ważnym meczu. Do roboty!!
0
Mam nadzieję, że wyjdzie z dołka i wróci do formy z początku sezonu. Nie ma innego wyjścia, potrzebujemy go, ale i on też potrzebuje drużyny by wrócić do formy. Potrzebujemy jego bramek.
0
Zagra dzisiaj Abidal?
0
Boże już beczycie :/ Spokojnie, poradzimy sobie bez niego. Na pewno to duża strata dla nas ale trudno...
0
Dostał świetną piłkę i nie zmarnował okazji. Brawo :)))))
0
Jeśli zagramy tak jak wczoraj w II połowie to ja jestem spokojny o wynik :))))
0
I znowu Ibra :/ Nie wiem po co w ogóle piszesz o nim tutaj? :/ Bez sensu jest dalej wałkowanie tego tematu. Przecież i tak Barca go nie sprzeda! Narzekajcie dalej, ale i tak to GÓWNO da.
0
Dobra gra w II połowie i geniusz Messiego dało nam zwycięstwo! :)
0
ON JEST NIESAMOWITY!!!!!!!!!
0
Gramy teraz swoje i JESTTTTTTTTT!!!!!!!!
0
Przestańcie lamentować. Wygramy!
0
Przestańcie się już tu żalić na tego Ibre bo i tak go GÓWNO da, że wy se powiedziecie Ibra z boiska czy sprzedać Ibre, niech Eto'o wraca. No i co? Pogadacie sobie, pogadacie, a i tak Pep będzie robił swoje i dalej wystawiał go w pierwszym składzie. Z tym nie da się nic zrobić. Oczywiście możecie mieć swoje zdanie, ale bez przesady.
0
To co z tego, że wolny z kapelusza? Wiadomo jaki jest poziom sędziowania w Hiszpanii. Taki jak w Polsce ;p Najważniejsza jest bramka. Brawo Messi :)
0
Almeria się zamuruje i będzie przewalone :/
0
WTF?
0
Jak możecie to podajcie jakiś link na SopCast tylko pełny.
0
ema! pisz cały link
0
Weźcie się już odwalcie się od Ibry. Ciągle jakieś pretensje, jak nie do jego gry to teraz to. Eto'o jest w Interze i nie gra rewelacyjnie wcale.
0
Takimi meczami wygrywa się ligę. Brawo BARCA!! :))))
0
ALE AKCJA BRAWO!!!
0
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! I co trzeba wchodzić z piłką do bramki ? :/
0
Ibra gra dobrze, ale chyba aż za bardzo zespołowo. To co napisał bronks, Ibra w Interze bombardował bramkę przeciwników z dystansu, a tutaj jest tak, że trzeba ''wjechać'' z piłką do bramki. Rzadko ktoś strzela z dystansu.
0
Gramy dobrze, ale Malaga się dobrze broni. Te setki, które mieliśmy powinniśmy zamienić na gole.
0
Nie jest ciekawie. Miejmy nadzieję, że strzelimy coś w II.
0
Sorry nie zauważyłem. Nie musicie się od razu tak unosić :/
0
Nesta13, ale powaga podaj pełny link. Przecież sam wiesz, że nie da się tak wpisać bo jest błąd.
0
Jak macie dać jakiś link na SopCast to podajcie pełny!!
0
Dobrze, że Dani wraca. Abidal niech się jeszcze porządnie wykuruje i wraca do gry. Jak na razie Maxwell nieźle go zastępuje.
0
Macie może link na SopCast z meczem Regal Barcelony z Panathinaikosem?
0
czarny20 to weź idź kibicować Interowi. Tam jest Eto'o i nie ma Zlatana. Przestańcie już pieprzyć o tym, że Eto'o jest lepszy. Ibra strzela, jest źle, nie strzela też.