0

Ja sobie nie wyobrażam, że Real nas pokona. Nie wyobrażam sobie tego! Jeśli zagrają otwarcie, tak jak Arsenal to ich zmiażdżymy. Nie boje się tego powiedzieć. Jedynie czego się obawiam to Ronaldo, on może pociągnąć grę Realu, ale u nas to może zrobić Messi.

0

Nie wiem, ale ja jestem jakoś dziwnie spokojny o wynik z Realem :)) Grają bardzo przeciętnie, chociaż ich zwycięstwa są wysokie. WYGRAMY!

0

Z taką grą to nam w GD nie zagrożą.

0

Pyrzo, Ibra też ostatnio grał dobrze i strzelał nam ważne bramki :)))

0

Pyrzo nie przesadzaj. Nie wierzysz chyba w to, że Bojan będzie grał, a Ibrahimović będzie siedział na ławie. Ja wiem, że nie przepadasz za Szwedem, ale Pep na pewno nie posadzi go na ławie. Za dużo za niego kasy dali. Ostatnio jest w dobrej formie, strzela bramki, zobaczymy co będzie dalej. Nie możemy od razu wnioskować, że Bojan wskoczy do pierwszego składu jego kosztem po jednym meczu.

0

MeSSiiii

Ty chyba sam w to nie wierzysz co piszesz.

0

Na pewno się wykuruje na mecz z Realem :)))))

0

VV!

0

4:1 .......

0

LEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOO!

0

Jeszcze jeden :)

0

BOJAN!!!!!!

0

Dima na razie nieźle gra.

0

Brawo, świetna akcja!!!

0

Dajcie jakiś porządny link na SopCast.

0

Dajcie jakiś link na SopCast :))

0

Spokojne 2:0 dla nasz oczywiście :)))

0

Jeśli Athletic się zamuruje to będzie nam bardzo trudno powtórzyć tą grę z meczu z Arsenalem.

0

To bez sensu go wprowadzać żeby siedział na ławie. On to Xaviemu może buty czyścić.

0

Nie wiem co Fabregas chciał udowodnić tym, że pomimo kontuzji dalej był na boisku :/ Bez sensu zachowanie...

0

Szkoda...

0

Możecie mi powiedzieć ile teraz goli potrzebuje Arsenal by przejść awansować? Bo nie jestem pewny.

0

Hahaha i co teraz?

0

I co teraz? Drewniak strzelił? Weźcie dajcie sobie siana.

0

Ibra drewno? Dlaczego niby? Drewnem to by on był gdyby nie miał w ogóle techniki!! Takiego kogoś nazywamy drewniakiem!! Weźcie już przestańcie pieprzyc głupoty. Nie tylko on nie wykorzystał setek. Dlaczego nic nie gadacie na Messiego i Xaviego? Przecież oni też mieli swoje okazję. Po prostu Almunia ma dzień konia i broni znakomicie.

0

Bykunn i po co to gadanie? To coś da, ze Ibra odejdzie czy coś? Po co to w ogóle piszesz? Żeby go załamać? Przecież on chyba nie wchodzi tutaj i nie czyta tego co ty piszesz. Daj sobie już spokój. To się już zrobiło nudne, to naskakiwanie na Ibre. Nie muszisz tutaj się żalić jak on gra.

0

Ludzie co wy myślicie, ze Ibra będzie biegał tak szybko jak Jeffren czy Pedro? Hahaha sorry, ale przecież on ma ponad 1.90cm więc nie nigdy nie będzie tak dynamiczny jak oni. Przecież on nie jest w tej druzynie od takiego ciężkiego biegania. Oczywiście, ze trzeba się pokazać do piłki, czy wyjść na prostopadle podanie, ale chyba nie wymagacie od niego by grał tak dynamicznie jak np. Messi i ogrywal wszystki jak pachołki tak jak to robi Argentynczyk. On jest w tym zespole od czegoś innego, przede wszystkim od strzelania bramek. Moze my wszystkiego tego wszystkiego nie rozumiemy. Ale to nic, najważniejsze, ze rozumie to Guardiola.

0

Ufff... Brawo Barca!

0

Kur** zamiast się cieszyć, że strzelił bramkę i, że wygrywamy to wy płaczecie. Ogarnijcie się...

0

jutroIV napastnika rozlicza się ze strzelonych bramek. Szczególnie środkowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?