0

BRAWO IBRAAAAAA!!!:)))))))

0

Ciśniemy ich. Zaraz coś wpadnie!

0

shad3 weź daj pełny link!

0

shad3 weź daj pełny link!

0

Macie jakiś link na sopcast?

0

Będzie cholernie trudno tam wygrać...

0

Dlaczego przegraliśmy...? Odp: Navarro 4pkt :/

0

Będzie na pewno trudno z nimi wygrać i to jeszcze na wyjeździe. Ale trzeba wierzyć, że zdobędziemy 3 pkt :) Ja stawiam 2:0. Liczę, że Real chociaż zremisuje.

0

tobor2

Przestań pieprzyć bo to już się robi nudne...

0

Weźcie dajcie jakiś porządny link na SopCast.

0

Podajcie jakiś dobry link na SopCast

0

Robben go namówi by wybrał Barcę :))))))

0

Pyrzo_Barca

To samo się chyba tyczy czepianie się Zlatana. Po co po nim jeździć i pisać głupoty by go sprzedać jak i tak on i Pep chyba nie odwiedzają naszej stronki i nie czytają tych waszych rad ? ;p

0

Ibra po prostu uczy się jeszcze naszego stylu i poznaję La Ligę. Czasami gra aż za bardzo zespołowi i technicznie, ale to jest świetny zawodnik i na pewno wróci do formy. I jestem PEWNY, że zamknie usta wszystkim krytykom. Ale nie możemy na niego najeżdżać tylko go wpierać. On sam wie dobrze, że mu nie idzie, ale to minie...

0

IceMan, dziwne by go opieprzył. To na pewno by mu pomogło...

0

Ibra wie, że jest teraz w słabej formie i jest zły sam na siebie. Ja wierze, że w następnych meczach będzie lepiej. Leo fajnie się zachował dając mu tego karnego :)

0

adio, zadzwoń do Pepa i powiedź mu żeby zrobił wymianę. Ludzie nie przesadzajcie, przecież te wasze wypociny nic nie dadzą. I tak w następnych meczach Ibra będzie grał w pierwszym składzie i tak. Że se tu popiszecie to nic tu nie da. Nie przesadzajcie. Zlatan teraz ma wyraźną obniżkę formy, ale musimy to przeżyć i wierzyć, że w najważniejszych meczach będzie skuteczny. Fajnie się zachował Messi dając mu tego karnego by się odblokował bo on wie, że Szwed jest w kiepskiej formie i sam Ibra to wie!

0

LLEEEEEEEEEOOOOOOOOOOO!

0

Macie jakiś DOBRY link na SopCast? Proszę, podajcie!

0

sop://broker.sopcast.com:3912/74178 WBIJAĆ TU!

0

Public nie działa. Macie jakiś inny link?

0

Macie jakiś dobry link na SopCast? Jak tak to podajcie pełny.

0

FCB keres działa ci ten link na Public Sport 1? Bo mi na razie nie działa.

0

Po co kupiliśmy Chyhrynskiego?

0

Mówiłem. Prze oni mają farta :/ :/

0

I tak pewnie Real strzeli. Gra piach, ale pewnie jakaś akcja im się uda ...

0

arturinho10

Właśnie. Dobrze gadasz. Trzeba mu dać trochę czasu. Narzekaniem nic i tak nie zrobimy.

0

A kto mówił, że będzie łatwo? Arsenal to dobry zespół, ale Barcelona w optymalnej formie powinna sobie z nimi poradzić. Ważny będzie pierwszy mecz, musimy uzyskać dobry wynik na wyjeździe.

0

Losowanie moim zdaniem dobre. Na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Dobrze, że drugi mecz gramy u siebie :))

0

Też nie ma co się dziwić, że Ibra nie ma takiej dynamiki, jak np. Pedro i Messi. Przecież on ma ponad 1.90cm to nie wymagajmy od takiego wielkoluda by biegał jak oni. Wiem, że to jest małe usprawiedliwienie, ale to też trzeba wziąć pod uwagę. I chyba Guardiola o tym wiedział przed zakupem go. Pisaniem tu nic nie zmienimy. Możemy tylko liczyć, że szybko wróci do formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?