Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BRAWO IBRAAAAAA!!!:)))))))
0
Ciśniemy ich. Zaraz coś wpadnie!
0
shad3 weź daj pełny link!
0
shad3 weź daj pełny link!
0
Macie jakiś link na sopcast?
0
Będzie cholernie trudno tam wygrać...
0
Dlaczego przegraliśmy...? Odp: Navarro 4pkt :/
0
Będzie na pewno trudno z nimi wygrać i to jeszcze na wyjeździe. Ale trzeba wierzyć, że zdobędziemy 3 pkt :) Ja stawiam 2:0. Liczę, że Real chociaż zremisuje.
0
tobor2
Przestań pieprzyć bo to już się robi nudne...
0
Weźcie dajcie jakiś porządny link na SopCast.
0
Podajcie jakiś dobry link na SopCast
0
Robben go namówi by wybrał Barcę :))))))
0
Pyrzo_Barca
To samo się chyba tyczy czepianie się Zlatana. Po co po nim jeździć i pisać głupoty by go sprzedać jak i tak on i Pep chyba nie odwiedzają naszej stronki i nie czytają tych waszych rad ? ;p
0
Ibra po prostu uczy się jeszcze naszego stylu i poznaję La Ligę. Czasami gra aż za bardzo zespołowi i technicznie, ale to jest świetny zawodnik i na pewno wróci do formy. I jestem PEWNY, że zamknie usta wszystkim krytykom. Ale nie możemy na niego najeżdżać tylko go wpierać. On sam wie dobrze, że mu nie idzie, ale to minie...
0
IceMan, dziwne by go opieprzył. To na pewno by mu pomogło...
0
Ibra wie, że jest teraz w słabej formie i jest zły sam na siebie. Ja wierze, że w następnych meczach będzie lepiej. Leo fajnie się zachował dając mu tego karnego :)
0
adio, zadzwoń do Pepa i powiedź mu żeby zrobił wymianę. Ludzie nie przesadzajcie, przecież te wasze wypociny nic nie dadzą. I tak w następnych meczach Ibra będzie grał w pierwszym składzie i tak. Że se tu popiszecie to nic tu nie da. Nie przesadzajcie. Zlatan teraz ma wyraźną obniżkę formy, ale musimy to przeżyć i wierzyć, że w najważniejszych meczach będzie skuteczny. Fajnie się zachował Messi dając mu tego karnego by się odblokował bo on wie, że Szwed jest w kiepskiej formie i sam Ibra to wie!
0
LLEEEEEEEEEOOOOOOOOOOO!
0
Macie jakiś DOBRY link na SopCast? Proszę, podajcie!
0
sop://broker.sopcast.com:3912/74178 WBIJAĆ TU!
0
Public nie działa. Macie jakiś inny link?
0
Macie jakiś dobry link na SopCast? Jak tak to podajcie pełny.
0
FCB keres działa ci ten link na Public Sport 1? Bo mi na razie nie działa.
0
Po co kupiliśmy Chyhrynskiego?
0
Mówiłem. Prze oni mają farta :/ :/
0
I tak pewnie Real strzeli. Gra piach, ale pewnie jakaś akcja im się uda ...
0
arturinho10
Właśnie. Dobrze gadasz. Trzeba mu dać trochę czasu. Narzekaniem nic i tak nie zrobimy.
0
A kto mówił, że będzie łatwo? Arsenal to dobry zespół, ale Barcelona w optymalnej formie powinna sobie z nimi poradzić. Ważny będzie pierwszy mecz, musimy uzyskać dobry wynik na wyjeździe.
0
Losowanie moim zdaniem dobre. Na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Dobrze, że drugi mecz gramy u siebie :))
0
Też nie ma co się dziwić, że Ibra nie ma takiej dynamiki, jak np. Pedro i Messi. Przecież on ma ponad 1.90cm to nie wymagajmy od takiego wielkoluda by biegał jak oni. Wiem, że to jest małe usprawiedliwienie, ale to też trzeba wziąć pod uwagę. I chyba Guardiola o tym wiedział przed zakupem go. Pisaniem tu nic nie zmienimy. Możemy tylko liczyć, że szybko wróci do formy.