Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ggggggggggggooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllll
0
Jak można w ogóle takie głupoty pisać ? :/
0
Brawo BARCA!!
0
Pellegrini powinien lepiej sobie zadać pytanie - ''Co by się stało jeśli byśmy zagrali bez Ronaldo w meczu z Osasuną i Mallorcą ?'' Pewnie by sobie pomyślał, że w tej chwili już by było po mistrzostwie. Gdyby nie Portugalczyk, to Pelle by już pewnie stracił prace.
0
Jest jeszcze bardzo młody i musi się jeszcze sporo nauczyć. Na pewno kiedyś będzie stanowił o sile Barcy. Tylko go nie sprzedawać!!
0
ech... :))))
0
Dobrze, że dobre humory wróciły :))))
0
''Zapewnił przy tym, że jego drużyna nie zagra tak jak Inter w minioną środę'' Zobaczymy...
0
Szkoda, bo Real mógł zremisować, ale ważne, że my wygraliśmy swój mecz i jesteśmy coraz bliżej mistrzostwa :)))
0
Kuźwa oni jak zawsze mają farta ://
0
sh@rak, musi być kiedyś ten pierwszy raz ;))
0
Nie wyobrażam sobie Barcy bez Xaviego. On jest NIESAMOWITY !
0
Fajnie było znowu oglądnąć ten blamaż Realu :)))))) VAMOS BARCA!
0
Która kartka Puyola?
0
batys, u mnie też burza, ale oglądam :D
0
Brawo Bojanek ;))))))
0
Xavi - GENIUSZ!!
0
Bardzo ładnie gramy, utrzymujemy się przy piłce po tej bramce. Oby tak dalej!
0
ggoooooooooooollllllllllllllll
0
Rozkręcamy się powoli...
0
ozi, dzięki ;))))
0
Przydałby się jakiś link na SopCast :))))
0
Niech się tak nie podnieca bo i tak wygramy. VAMOS!!
0
Pięknie to powiedział :)))
0
Co wam da naskakiwanie na Zlatana?
0
Dajcie jakiś link na SopCast :) Tylko pełny.
0
No właśnie Di Natale prowadzi w klasyfikacji strzelców ligi włoskiej.
0
Villa i Silva dzisiaj pogrąża Real. Zobaczycie! My sie cieszmy z remisu bo gdyby nie VV to byśmy przegrali. Taka jest niestety prawda.
0
Dajcie jakiś link na SopCast
0
Nie płaczcie tak. Pep wie co robi...