0

ggggggggggggooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllll

0

Jak można w ogóle takie głupoty pisać ? :/

0

Brawo BARCA!!

0

Pellegrini powinien lepiej sobie zadać pytanie - ''Co by się stało jeśli byśmy zagrali bez Ronaldo w meczu z Osasuną i Mallorcą ?'' Pewnie by sobie pomyślał, że w tej chwili już by było po mistrzostwie. Gdyby nie Portugalczyk, to Pelle by już pewnie stracił prace.

0

Jest jeszcze bardzo młody i musi się jeszcze sporo nauczyć. Na pewno kiedyś będzie stanowił o sile Barcy. Tylko go nie sprzedawać!!

0

ech... :))))

0

Dobrze, że dobre humory wróciły :))))

0

''Zapewnił przy tym, że jego drużyna nie zagra tak jak Inter w minioną środę'' Zobaczymy...

0

Szkoda, bo Real mógł zremisować, ale ważne, że my wygraliśmy swój mecz i jesteśmy coraz bliżej mistrzostwa :)))

0

Kuźwa oni jak zawsze mają farta ://

0

sh@rak, musi być kiedyś ten pierwszy raz ;))

0

Nie wyobrażam sobie Barcy bez Xaviego. On jest NIESAMOWITY !

0

Fajnie było znowu oglądnąć ten blamaż Realu :)))))) VAMOS BARCA!

0

Która kartka Puyola?

0

batys, u mnie też burza, ale oglądam :D

0

Brawo Bojanek ;))))))

0

Xavi - GENIUSZ!!

0

Bardzo ładnie gramy, utrzymujemy się przy piłce po tej bramce. Oby tak dalej!

0

ggoooooooooooollllllllllllllll

0

Rozkręcamy się powoli...

0

ozi, dzięki ;))))

0

Przydałby się jakiś link na SopCast :))))

0

Niech się tak nie podnieca bo i tak wygramy. VAMOS!!

0

Pięknie to powiedział :)))

0

Co wam da naskakiwanie na Zlatana?

0

Dajcie jakiś link na SopCast :) Tylko pełny.

0

No właśnie Di Natale prowadzi w klasyfikacji strzelców ligi włoskiej.

0

Villa i Silva dzisiaj pogrąża Real. Zobaczycie! My sie cieszmy z remisu bo gdyby nie VV to byśmy przegrali. Taka jest niestety prawda.

0

Dajcie jakiś link na SopCast

0

Nie płaczcie tak. Pep wie co robi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?