Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Katalonka11
HAHAHAHAHAHA ...
0
VILLA!
0
no taka faza, chyba nie było.
0
Macie jakiś dobry link na SopCast?
0
Ja nie wiem po co Pep wystawia Bojana? Zagrał fatalnie w poprzednim meczu, miał dużo strat, nie było z niego w ogóle pożytku. A dał na ławę Ibre, który strzelił bramkę i zaprezentował się dobrze.
0
Dobrze jest, jedziemy!
0
:/ a gdzie Ibra?
0
Mecz będzie na żywo w TVP Sport
0
Wygramy 2:0 u siebie i zgarniemy puchar!
0
Ozil oficjalnie w Realu
0
Taka prawda, Pep ich na pewno nie puści. Może wypożyczenie?
0
Musimy wygrać teraz 2:0 aby sięgnąć po puchar?
0
To teraz ile musimy strzelić na CN?
0
2:1 ://///
0
Spokojnie, jest dobry wynik na razie.
0
Zupka, weź się lecz chłopie.
0
1:0 do przerwy. Dobrze jest. Bojan ewidentnie do zmiany. Może uda się podwyższyć w II połówce.
0
yoli
A dlaczego mamy się nie podniecać? To chyba dobrze, że jest w formie i strzela bramki. Darował byś sobie takie komentarze.
0
Brawo! Jeszcze jeden!
0
IBRRRRRAAAAAAAA
0
pierdu, pierdu...
0
Geble
Wiem, że to nie boli ;p Wpisałem i przejrzałem program na jutro, ale piszę, że mecz jest o 23:15 więc się pytam bo się trochę zdziwiłem. Zawsze mecze o Superpuchar były live. Nie wiem może się pomylili więc się pytaj. A ty nie musisz od razu wyskakiwać z takim tekstem.
0
Mecz będzie w TVP Sport?
0
To już się nudne robi...
0
Ibra zagra w sobotę?
0
Tak tylko szkoda, że on ma tylko paszport niemiecki ;pp
0
Uff... to dobrze.
0
Nie będzie Ibry i Messiego. Oni też mają mecze :pp Nie będzie też Bojana i Jeffrena.
0
'Te zapewnienia wydają się konieczne, po tym jak w Seulu organizatorzy chcieli odwołać mecz, gdy dowiedzieli się, że Guardiola chce posadzić Messiego na ławce.' nieźle xD
0
Jeszcze raz to napisze, chore to jest.