0

Katalonka11

HAHAHAHAHAHA ...

0

VILLA!

0

no taka faza, chyba nie było.

0

Macie jakiś dobry link na SopCast?

0

Ja nie wiem po co Pep wystawia Bojana? Zagrał fatalnie w poprzednim meczu, miał dużo strat, nie było z niego w ogóle pożytku. A dał na ławę Ibre, który strzelił bramkę i zaprezentował się dobrze.

0

Dobrze jest, jedziemy!

0

:/ a gdzie Ibra?

0

Mecz będzie na żywo w TVP Sport

0

Wygramy 2:0 u siebie i zgarniemy puchar!

0

Ozil oficjalnie w Realu

0

Taka prawda, Pep ich na pewno nie puści. Może wypożyczenie?

0

Musimy wygrać teraz 2:0 aby sięgnąć po puchar?

0

To teraz ile musimy strzelić na CN?

0

2:1 ://///

0

Spokojnie, jest dobry wynik na razie.

0

Zupka, weź się lecz chłopie.

0

1:0 do przerwy. Dobrze jest. Bojan ewidentnie do zmiany. Może uda się podwyższyć w II połówce.

0

yoli

A dlaczego mamy się nie podniecać? To chyba dobrze, że jest w formie i strzela bramki. Darował byś sobie takie komentarze.

0

Brawo! Jeszcze jeden!

0

IBRRRRRAAAAAAAA

0

pierdu, pierdu...

0

Geble

Wiem, że to nie boli ;p Wpisałem i przejrzałem program na jutro, ale piszę, że mecz jest o 23:15 więc się pytam bo się trochę zdziwiłem. Zawsze mecze o Superpuchar były live. Nie wiem może się pomylili więc się pytaj. A ty nie musisz od razu wyskakiwać z takim tekstem.

0

Mecz będzie w TVP Sport?

0

To już się nudne robi...

0

Ibra zagra w sobotę?

0

Tak tylko szkoda, że on ma tylko paszport niemiecki ;pp

0

Uff... to dobrze.

0

Nie będzie Ibry i Messiego. Oni też mają mecze :pp Nie będzie też Bojana i Jeffrena.

0

'Te zapewnienia wydają się konieczne, po tym jak w Seulu organizatorzy chcieli odwołać mecz, gdy dowiedzieli się, że Guardiola chce posadzić Messiego na ławce.' nieźle xD

0

Jeszcze raz to napisze, chore to jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?