Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
villa na razie do zmiany...
0
Nie działa mi teraz ten link na athde :/
0
Ja oglądam tu: http://atdhe.net/29109/watch-panathinaikos-vs-barcelona
0
Khedira jest moim zdaniem za słabym graczem na Real. Widziałem kilka meczów Realu i jakoś super się tam nie prezentował. Sergio zdecydowanie jest lepszy!
0
Wygrana 6:2 już była. Teraz czas na 8:0 ;)))))
0
Zobaczycie, że strzeli :))
0
Geniusz :)
0
szlak mnie zaraz trafi!
0
Ban!
0
Ban!
0
ale ich ciśniemy... zaraz coś wpadnie!
0
Ma ktoś jakiś dobry link do meczu?
0
To już się staje nudne...
0
Oni zawsze wszyscy pewni siebie są przed meczem, a potem wiadomo co jest... ;))
0
hehe, jaki pewny siebie. Nigdy go nie lubiłem. Dobrze, że nie trafił do Barcelony.
0
Thiago ma ode mnie 10 za ten mecz. Świetny chłopak!
0
hehehe i 2:1 ...
0
Bojan :////////////////////////
0
1:0 !!!!!:))))
0
NOLITO!
0
macie jakiś dobry link?
0
No i 3 pkt :))))))
0
Dobrze jest. CICHO! xD
0
A kto tu narzeka?
0
Mache gra świetnie!
0
VILLAAAAAAAAA... wreszcie
0
jaki spalony? :///
0
żal mi Villi ://////////
0
dzięki Panowie za linki. BARCAAAAAAA!
0
który jest najlepszy kanał na tym astratv?