0

villa na razie do zmiany...

0

Nie działa mi teraz ten link na athde :/

0

0

Khedira jest moim zdaniem za słabym graczem na Real. Widziałem kilka meczów Realu i jakoś super się tam nie prezentował. Sergio zdecydowanie jest lepszy!

0

Wygrana 6:2 już była. Teraz czas na 8:0 ;)))))

0

Zobaczycie, że strzeli :))

0

Geniusz :)

0

szlak mnie zaraz trafi!

0

Ban!

0

Ban!

0

ale ich ciśniemy... zaraz coś wpadnie!

0

Ma ktoś jakiś dobry link do meczu?

0

To już się staje nudne...

0

Oni zawsze wszyscy pewni siebie są przed meczem, a potem wiadomo co jest... ;))

0

hehe, jaki pewny siebie. Nigdy go nie lubiłem. Dobrze, że nie trafił do Barcelony.

0

Thiago ma ode mnie 10 za ten mecz. Świetny chłopak!

0

hehehe i 2:1 ...

0

Bojan :////////////////////////

0

1:0 !!!!!:))))

0

NOLITO!

0

macie jakiś dobry link?

0

No i 3 pkt :))))))

0

Dobrze jest. CICHO! xD

0

A kto tu narzeka?

0

Mache gra świetnie!

0

VILLAAAAAAAAA... wreszcie

0

jaki spalony? :///

0

żal mi Villi ://////////

0

dzięki Panowie za linki. BARCAAAAAAA!

0

który jest najlepszy kanał na tym astratv?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?